Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier nie pamiętasz co tu dalej robić? w tej pierwszej lokacji zrobiłem wszystko co należało zrobić, teraz mam tylko to 100000r uzbierać dla tego przewodnika, plany tuneli mu już dałem, mam mniej więcej połowę tej kasy ale znikąd roboty i kręcę się jak G w przeręblu w te i we wte, złom zbieram i arty ale za to jest niewiele kasy.

ss_windows7_10-01-19_15-30-36_(way_in_zone).jpg

ss_windows7_10-01-19_15-30-49_(way_in_zone).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przypiął/eła ten temat

ss_daniel_01-14-21_17-01-44_(way_in_zone).jpg

Smutny los spotkał Karpia, ale czy zawsze wszystko musi się kończyć happy endem ? 

W modzie dostajemy nową lokację, ale z lekko zmarnowanym potencjałem. Efekt Motyla jest krótką produkcją i uważam, że autor mógł postarać się o lepsze zadania poboczne. " Pójdź i zabij " psują całość, a wystarczyło w jakiś sposób wykorzystać ciekawe miejsca na mapie. W pewnym momencie musimy pobawić się w łowcę artefaktów, a to też nie każdemu może się spodobać. 

Ciekawe czy będzie jakaś wzmianka na temat Karpia w Kontrakcie na Nowe Życie, bo tylko on został mi już do ogrania. 

  • Dodatnia 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka z plikami od mojej strony.

Edit!!

To co ja wrzuciłem to jest do moda: Kontrakt na dobre życie. Zmyliła mnie nazwa folderu: złe życie a wszystko w nim jest do "dobrego życia"(jakiś pierdol... mam). Więc pomyłka!

SRY

 

Edytowane przez MOS
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael u siebie miałem dwa fixy:

Fix1: КНПЖЭФ - Fix #1.7z

Jeszcze taki dodatek do X-Ray Extensions, on tam jakieś zmiany graficzne wprowadzał.

Cytat

Dodatek do XRay Extensions (zmiana niektórych opcji/parametrów graficznych), komendy konsoli cam_fov, hud_fov, r__detail_radius; zmienione renderowanie nieba, przemieszczanie się? słońca (w przypadku AF3)

КНПЖ_ЭФ-bin_XRayExtenxions.7z

Ale nie wiem czy go dorzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zmienił(a) tytuł na Kontrakt na złe życie: Efekt motyla

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.