Skocz do zawartości

Dobra muzyka przy odpoczynku (i nie tylko)


Revter

Rekomendowane odpowiedzi

image.jpeg.a9e721c89745e9898652334a423b461d.jpeg

(Nie jesteśmy bydłem, stadem i tchórzami. Jesteśmy żywym ludem, jesteśmy Białorusinami! Z wiarą w naszych sercach trzymamy się linii. Sztandar wolności nad twoją głową. Verse: Coś się stało, coś było nie tak, coś pękło w naszych głowach. Dusza jest bardzo pusta, wiara jest złamana, wokół czuć tylko smród, dowolnej wielkości. Ale szambo jest pełne, dobrze odżywione i głupie, czekasz na rozkaz, kiedy każą ci bić swoich ludzi, więc chory lalecznik chciał wierzyć, wierzę, wierzę w to ... Refren: Nie jesteśmy bydłem, stadem i tchórzami. Jesteśmy żywym ludem, jesteśmy Białorusinami! Z wiarą w naszych sercach trzymamy się linii. Sztandar wolności nad twoją głową. Werset 2: Gdzie jest nasze sumienie? Sprzedałeś to? Obawiam się, że moja odpowiedź będzie bardzo powszechna. Zaczęliśmy się bać, bać, drżeć, uczono nas znowu pukać. A jeśli coś jeszcze: „Moja chata jest na krawędzi, nie widziałem, nie słyszałem, nie wiem na pewno”! Tak postępuje moralny potwór, ale nie rdzenni Białorusini , wierzę, wierzę, wierzę, że ... Refren: Nie jesteśmy bydłem, stadem i tchórzami. Jesteśmy żywym ludem, jesteśmy Białorusinami! Z wiarą w naszych sercach trzymamy się linii. Sztandar wolności nad twoją głową)


 
Edytowane przez vidkunsen
  • ? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.