Skocz do zawartości

Duplikaty v.7.63 Odmienne światy


ramzes12041993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem jestem w Aprogromie w starej bazie Powinności, wszedłem tam po drabinie przez dach a muszę wyjść przeskakując przez stare okienko handlarza na ostatnim piętrze i przejść przez teleport z powrotem na dach, jak co nie którzy wiedzą nie ma innego wyjścia z tego budynku, a sprawa wygląda tak że jakbym nie próbował nie mogę przejść przez te okno, wskakuje na tą ladę ale nie mogę przejść, oglądałem na youtubie jak Rosjanin przechodził i doszedłem do wniosku że on to robi na niskim kucnięciu, a u mnie w ustawieniach nie ma takiej opcji, jest tylko stałe kucnięcie i przykucnięcie i tym samym nie wiem co mam robić, mam wersję Duplikaty build v. 7.63 odmienne światy,  proszę o wskazówki co zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramzes12041993 - Przez to okienko trzeba przechodzić na b.niskim przysiadzie. Wciśnj "przysiad", równocześnie "Chód" i wskocz na okienko. Musisz się trochę pokręcić po nim, zanim się przepchniesz.

Możesz też jak potrafisz zrobić w pliku actor zmiany na jeszcze niższy przysiad. Przyda się to i w innych ciasnych miejscach.

Spoiler

ph_box0_center                         = 0.0,  0.9,  0.0
ph_box0_size                         = 0.35, 0.9,  0.35
ph_box1_center                         = 0.0,  0.6,  0.0
ph_box1_size                         = 0.35, 0.6,  0.35
ph_box2_center                         = 0.0,  0.35,  0.0
ph_box2_size                         = 0.1, 0.5,  0.35

W spojlerze masz podane wartości jakie trzeba wstawić.

I pamiętaj, że Er mocno się natrudził, aby graczowi nie było łatwo :angry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@qqprim  - To odpowiedź na Twój problem zgłoszony na SB.

Możesz być spokojny, to początkowe laboratorium jest do przejścia. Zrobiło to wielu. ER, autor modów REBORN, ma taką zasadę, że na początek "daje mocno popalić". Sądzę, że piszesz o pomieszczeniu z którego zabrałeś Wintoreza. Przed pancernymi drzwiami stoi taka metalowa szafa. Ona jest świetną osłoną. Ale można też stanąć z boku tych drzwi i strzelać do snorków z kaemami przez okienko. Amunicji do Witoreza jest sporo, tylko trzeba poszukać w różnych pomieszczeniach. Krwawienie powstrzymujesz wódką.

Na koniec pobytu w labie, jest taki moment "zamrożenia". To nie bug, trzeba to przeczekać, aż "zjawa" całkowicie odejdzie i zniknie.

A w grze :viva:.

Tu masz linki do kilku rozpoczęć gry różnych youtuberów, obejrzyj wszystkie, bo każdy z nich ma inny sposób przejścia. I zagraj, nie robiąc ich błędów.

https://www.youtube.com/watch?v=E5TtrCoARXg

https://www.youtube.com/watch?v=mjgOA5NKeTk

https://www.youtube.com/watch?v=cV6sePsHwuk

@SEB2E  też możesz skorzystać.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajca Qqprim to będziesz miał gdy się nie do końca oswoisz z działaniem kontrolera oraz z tzw. strefą (zoną) bis/lustrzaną.

przechodząc na inne lokacje możesz wielokrotnie stracić wszystko co masz zostają tylko w swetrze i z nożem.

Zarejestruj się i korzystaj z solucji z obrazkami autorstwa Cichego: https://stalkeruniverse.stalkerteam.pl/index.php?topic=782.0

też na w/w forum jest opis problemów w dziale temu modowi poświęconemu:

https://stalkeruniverse.stalkerteam.pl/index.php?topic=766.0

Najważniejsze/y kwest/y w modzie to te dzięki którym odnajdziesz wszystkie dokumenty dotyczące psi projektu Pięść.

p.s.Tutaj garść podpowiedzi/obrazków z gry:

http://ap-pro.ru/forum/97-10882-1

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen Jak coś zaczynasz, to kończ. Dotyczy to utraty sprzętu. Dlaczego nie piszesz, że albo możemy go odzyskać, albo jesteśmy o możliwości utraty ostrzeżeni i mamy mozliwość sprzęt zabezpieczyć tak, aby go odzyskać. Albo że też idąc po niego, po drodze zbierzemy jeszcze lepszy.

A Zona i z'ONA, to cały smaczek moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokańczam - np. jak zdobędziesz artefakt teleportacyjny na drugą stronę Prypeci (rzeki) na tzw. stare wysypisko to masz w ręku nóż a w plecaku parę zdobytych pda i nic więcej, więc ostrożnie z podróżami przez teleporty.

Najlepiej podróżować tunelem ale to wiąże się z walką o przetrwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z akcji w tym modzie może nastręczyć sporo trudności, ze względu na mocno wyśrubowany czas przejazdu przez Radar BTRem. Jest na to czit, zrobiony chyba przez @Godlike. Kto z aktualnie grających nie da rady przejechać w czasie narzuconym przez moda, niech skorzysta z czita.

BTR_6_min_gamedata.rar

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba zawiera też wydłużenie czasu na ucieczkę w podziemiach Agropromu.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, suchyyy1 napisał:

a mianowicie jak zostać np. stalkerem.

O ile dobrze pamiętam stalkerem można zostać na Kordonie (rozmowa z dowódcą Samotników).

9 godzin temu, suchyyy1 napisał:

A co do tej fotki to tam tego artu tam nie ma i co zrobić z tym fantem????????

Artefakt leży obok drzewa w okolicy tego miejsca. Trzeba przeskoczyć za płot i cierpliwie szukać.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.