Skocz do zawartości

Przeładowanie


AbiNeKhorn

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno na tym forum jest ktoś kto umiałby napisać skrypt liczący magazynki. Jakaś część osób na pewno chciałaby realnego przeładowania, wiecie, zamiast doładowania amunicją z plecaka "następnego" magazynku, po prostu pociski, które przeładowaliśmy wraz z magazynkiem są usuwane i z eq, i z gry. Ktoś mógłby pomóc? A i czy coś takiego jest możliwe. (sądzę osobiście, iż jest możliwe bo to chyba w końcu jest napisanie skryptu tak??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AbiNeKhorn  - Są już mody, w których wykorzystywane są magazynki. Możesz użyć tylko te, które umieścisz na pasie. A puste w inwentarzu trzeba ładować.

Zebrane z trupów mają po kilka naboi.

Nie mam najlepszego odczucia z takiego rozwiązania. Zamiast grać, kupę czasu trzeba było poświęcić na rozładowanie tych z kilkoma nabojami, które nie były paczkowane. Ładując magazynek, trzeba było czasem ponad 10 razy doładować, aby był pełny. Taki magazynek trzeba było potem wyrzucić z inwentarza, naładować nowy i tak w kółko, aż zniknęły z inwentarza "paczki" po kilka sztuk naboi. Dopiero naładowane na nowo wziąć do inwentarza.

Wątpliwa przyjemność, a tylko irytacja, kiedy w czasie walki dołączasz magazynek z 1 nabojem.

Dokładnie już nie pamiętam jakie to były mody, ale chyba w Wariancie Omega i Przygodach Kajdana. No i chyba w AMK mod było rozwiązanie, z automatyczną paczkowarką i automatycznym rozładowaniem wyrzucanej broni. Amunicja z wyrzucanego złomu zostawała w plecaku. Ale jak przeciwnik broń wytrącił ci broń z ręki, to podnosiłeś ja pustą. Wiadomo jak taka sytuacja się najczęściej kończyła.

Tak że jak chcesz, możesz wykorzystać już istniejące rozwiązania. Może młodsze od mojej głowy, lepiej pamiętają te mody z ładowaniem magazynków.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręczne ładowanie magazynków jest w tym modzie - https://stalkerteam.pl/topic/3576-жесть-krwawy-szlak-v1031031-addon-twisted-area/  Ładnie to wygląda, ale jest czasochłonne i na dłuższą metę denerwujące. Na szczęście przy trupach można znaleźć pełne magazynki. Mówiąc wprost - mnie się to nie podobało.

 

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.