Skocz do zawartości

Szukam Ciekawego i Dopracowanego Moda Do Czystego Nieba


Rekomendowane odpowiedzi

Do Czystego Nieba praktycznie nic ciekawego, a spolszczonych też nie ma za wiele.

Jak bym miał grać to w OGSM możesz tej ostatniej wersji Extended spróbować. Albo SGM lub Hardwar mod, ewntualnie dwa mody z serii Reborn. Cześć pierwesza to najlepiej tą FF i druga Duplikaty. Ale to są bardzo poschizowane mody nie dla każdego. Łatwo się od nich odbić. A jak chcesz graficzny mod w stylu Mizery to do Nieba było Mystery. I to w sumie chyba wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leniwa Buła  - Trudno coś Ci podpowiedzieć, nie znając twojego doświadczenia z modami.

Reborny, które Ci zaproponowano powyżej, spełniają Twoje oczekiwania. Są to jednak mody dla koneserów, na dodatek bardzo doświadczonych w stalkerce. Ale o rutynowym graniu, bo tak było w podstawce i podobnych modach trzeba zapomnieć. Natomiast frajda z ich ukończenia, tak jak i ich fabuła, nieziemska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leniwa Buła  Reborny to ciągłość. Jest już trylogia. Zaczynać trzeba od RebornaFF, bo jego finał, to początek Duplikatów. No i FF pozwala na "otrzaskanie się" z momentami fantastycznymi rozwiązaniami sytuacji. Jest też już trzecia część "Źródło", ale jeszcze w testach, nie dostępna.

Zaczynając od Duplikatów, znajdziesz się w sytuacji fabularnej niewiedzy, co, skąd i dlaczego. Kim jest Zarka, czym ZONA różni się od z'ONY i skąd masz w inwentarzu Artefakty Śmierci. Ciągłe wołanie "Wozrażdjenyj, ty mienia nużejen", będzie czarna magią.

Chyba że na tyle znasz rosyjski, aby obejrzeć gameplaje z Reborna2.50. Ale to nie to, co samodzielna gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa bo mam na półce wszystkie części STALKERA ale w Czysate Niebo nigdy nie grałem...
Jednak co do modyfikacji na tą podstawkę znam tylko mod graficzny Complete bo zanim trafiłem na Stalker Team 
dodawałem ten dodatek najpierw do Schadow of Chernobyl a potem do Call of Prypiat i te dodatki polecam.
Na stronie https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=26835 jest parę modów z opisami i niektóre patche.

Snap2.thumb.jpg.3819daa132663d4e05cd91e577f7eaad.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik  - Ale mnie zaskoczyłeś :ohmy: . No to zapraszam na Bagna do Czystego Nieba. Są jakieś kolorystyczne ulepszenia, ale z nimi znika urok oryginalnej gry. I nigdy to co w innych modach wykorzystujących lokacje z CN, nie odda czystej gry. Będziesz w Rudym Lesie miał okazję pooglądać pięty Striełoka i dowiesz się dlaczego jest zawalony tunel przed mostem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.