Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest, działa!!! Prosta modyfikacja a jak cieszy, a trzeba było po prostu z tego folderu 1.gamedata usunąć 1. normalnie jaki żal, że taki banał.

I kolejny problem, podczas ładowania nowej gry przed filmikiem wywala mnie:

FATAL ERROR
[error]Expression : fatal error
[error]Function : CInifile::r_section
[error]File : E:stalkersources	runkxrCoreXr_ini.cpp
[error]Line : 342
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : Can't open section 'aem_arny'

Nie dubluj postów. LD

Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zabrałem się za pełne spolszczenie tego moda. Z różnych przyczyn prace zostały wstrzymane. Teraz, razem z Metkem58 pracujemy nad dokończeniem tego spolszczenia. W trakcie prac okazało się, że proponowane spolszczenie do OL. 2.2 nie bardzo pokrywa się z tym modem. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystko co jest mówione po rosyjsku, pojawia się po polsku w postaci tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, mod prezentuje się dość fajnie, warty jest grania. Jest dość ciężki, bo praktycznie ginie się od 1 strzału. NPC strzelają bardzo celnie, 2 mutanty wypełzają praktycznie nie wiadomo skąd. Przy zmianie lokacji w 100% następuje atak mutantów co po części kończy się zgonem lub poważnymi ranami.Podczas mojej gry żaden mutant nie atakował sam, zazwyczaj jest ich kilka dużych oraz kilka małych. Dużą zaletą tego moda jest werbowanie stalkerów, minusem jest to że to kosztuje. 1 osobą którą zwerbowałem był stalker w egzoszkielecie z dobrym ekwipunkiem. Taki stalker bierze 60000 rub. Po zapłaceniu takiej kwoty mamy swojego anioła stróża.Wracając do broni to jak na razie nie ma zbyt wielkiego wyboru, może któryś z handlarzy oferuje coś fajnego ale jak na razie to broń jest na podstawie skromnej solianki.To na razie na tyle co chciałbym wam streścić.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyliśmy spolszczenie moda Oblivion Lost U.L.T.I.M.A.T.E.

Autorzy: smox, metek58

Instalacja.

1. Skopiuj folder gamedata moda do katalogu ze Stalkerem.

2. Zmień nazwę 1.gamedata na gamedata (usuń 1.)

3. Skopiuj fixa odpowiedniego do posiadanej wersji gry.

4. Jeżeli masz monitor 4x3, skopiuj tekstury celowników z folderu - Scopes - Normal Monitors.

5. Z folderu - Shaders, wybierz odpowiednie tekstury

6. Z folderu - Extras, wybierz co chcesz.

7. Zainstaluj 1.0004.ARENA.FIX

8. Zainstaluj spolszczenie.

9. Otwórz plik fsgame.ltx i zmie? linijk?:

$game_data$ = false| true| $fs_root$|

na:

$game_data$ = true| true| $fs_root$|

Link do spolszczenia - http://speedy.sh/9Vd...T.I.M.A.T.E.rar

Spolszczenie było testowane na Stalkerze SoC 1.0004

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę tu powiedzieć, że moda spolonizował w całości @smox. Mój udział był znikomy w stosunku do wkładu pracy @smoxa. Gratuluję wytrwałości, mało jest takich ludzi. Wiem, że @trurl też dokonał heroicznego czynu, robiąc Soliankę. Może ktoś jeszcze coś sam zrobił, ale o tym nie wiem. Szacun i chwała takim "samotnikom".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fix i cała reszta jest w paczce z pobranym modem.

Gratuluję wytrwałości, mało jest takich ludzi. Wiem, że @trurl też dokonał heroicznego czynu, robiąc Soliankę. Może ktoś jeszcze coś sam zrobił, ale o tym nie wiem. Szacun i chwała takim "samotnikom".

Odnosząc się do tego co napisał Metek58, chcę tylko dodać, że oprócz Trurla3 są jeszcze Yurek i Kobal, potem długoooo nic i my, czyli ja i Metek58.
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaliczyłem zwiechę gry. Pierwszą a dokładnie w laboratorium, musiałem zabić białego burera i ukraść dokumenty i tu najlepszy trik. Dokumenty mam ale gdy zabijam białego burera włącza się 1 filmik . Po jego zakończeniu następuje zatrzymanie gry. Nie wywala do pulpitu ale się zawiesza. Mogę cofnąć zapis ale to nic nie daje bo i tak po zakończeniu filmiku jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję: "Odnosząc się do tego co napisał Metek58, chcę tylko dodać, że oprócz Trurla3 są jeszcze Yurek i Kobal, potem długoooo nic i my, czyli ja i Metek58".

Teraz wiem, sorki, ale nie jestem zbyt długo na falach ST, to i nie miałem pełnej wiedzy w tym temacie. Jeszcze raz uchylę czoła przed Wami, za dobrą robotę. Ktoś jak tylko pobiera gotowce, może nie mieć pełnego obrazu tego, ile własnego czasu trzeba poświęcić, by wszystko pospinać do kupy. Ja co nieco wiem. Karawana ta może daleko zajechać, mając taki skład. Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.