Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Sierioża tak naprawdę nigdy się nie dowiemy jak miało być , śmiem twierdzić że to był bym tak nasz słowiański The Elder Scrolls za miast czarów i mieczy broń palna i granaty . Liczę na to że Stalker 2 taki będzie życzę tego sobie i wam wszystkim maniakom tej pięknej gry :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie zakończyłem moda.

Po prostu odczucia genialne. Sam mod waży bodajże 6GB, więc zrobił dotychczas na mnie największe wrażenie. Wspaniały gameplay, dynamika akcji, lokalizacje itd.

 

Coś pięknego. Oczywiście można mieć dwa zakończenia, w zależności od tego, jaką opcję wybierzemy w dialogu w Generatorach.

 

Miałem pozytywne zakończenie i bardzo się cieszę, że tak się stało. 

Muszę przyznać, że podczas zakończenia można się nieco chwilowo wzruszyć ;)

Pozdrawiam!

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
21 minut temu, Monolithalian napisał:

 to wyskakuje mi jakiś komunikat

:062:no i co dalej. Komunikatów to może być milion pińcet sto dziewięćset.

Tak na szybko jeśli crash w sekcji modów:

https://steamcommunity.com/app/4500/discussions/0/3300476731148886785/

Ale nie wiem czy o to chodzi no bo skąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tom3kb napisał:

:062:no i co dalej. Komunikatów to może być milion pińcet sto dziewięćset.

Tak na szybko jeśli crash w sekcji modów:

https://steamcommunity.com/app/4500/discussions/0/3300476731148886785/

Ale nie wiem czy o to chodzi no bo skąd.

W dodatku mody które dodaje nie działają. Są na poprawną wersje. 

 

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tom3kb napisał:

@Monolithalian nie wiem czy jak wybierzesz jakieś mody to nie trzeba nowej gry zaczynać żeby odpaliły. Chyba, że w ich opisie jest inaczej.

@Monolithalian kilka rozwiązań tego problemu masz w linku, który podałem. W ogóle je sprawdzałeś? 

Ja tego za ciebie nie zrobię.

 

Tak, sprawdziłem i próbowałem kilka zaleconych tam rozwiązań. Nic nie pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monolithalian żeby nie robić restartu kompa podczas wychodzenia z gry możesz zrobić taki myk jak chcesz skończyć grać zwiń moda na pasek Alt+tab.

Wciśnij alt+ctr+del i otwórz menadżer zadań i w nim znajdź proces z lost alphą i go zamykaj. Oszczędzisz sobie czasu na restarty.

 

A instalowałeś tą nową wersję configuratora?

https://drive.google.com/file/d/1o3GUB5H64NhrPNMIxstvHjT_KSRilLsI/view

Dodam ją też do pierwszego postu w temacie LA DC bo niby to rozwiązuje problemy. 

Zanim to zrobisz przenieś gdzieś w inne miejsce jego stare pliki żeby przywrócić. Jeśli nic ta nowa nie pomoże.

Jeśli będziesz testował daj znać czy pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tom3kb napisał:

@Monolithalian żeby nie robić restartu kompa podczas wychodzenia z gry możesz zrobić taki myk jak chcesz skończyć grać zwiń moda na pasek Alt+tab.

Wciśnij alt+ctr+del i otwórz menadżer zadań i w nim znajdź proces z lost alphą i go zamykaj. Oszczędzisz sobie czasu na restarty.

 

A instalowałeś tą nową wersję configuratora?

https://drive.google.com/file/d/1o3GUB5H64NhrPNMIxstvHjT_KSRilLsI/view

Dodam ją też do pierwszego postu w temacie LA DC bo niby to rozwiązuje problemy. 

Zanim to zrobisz przenieś gdzieś w inne miejsce jego stare pliki żeby przywrócić. Jeśli nic ta nowa nie pomoże.

Jeśli będziesz testował daj znać czy pomogło.

 

Ta metoda z tym zamknięciem gry nie działa, zacina i tak.

 

To co podałeś w linku działa, error który dodałem wyżej w SS zniknął i tego okna nie zamyka. Dziękuje. 

Mody też działają, wystarczyło usunąć folder "mods". 

 

Jak już jesteśmy na temacie to mam pytanie, czy znasz jakiegoś moda który zmieniał by niebo w lost alphie ? Bo te aktualne jest brzydkie, chodzi mi o to coś co miało być słońcem. Na necie nic nie znalazłem, nie chciałbym też żeby taka modyfikacja zmniejszała wydajność gry. Z góry dziękuje. 

Edytowane przez Monolithalian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Monolithalian napisał:

Jak już jesteśmy na temacie to mam pytanie, czy znasz jakiegoś moda który zmieniał by niebo w lost alphie ? Bo te aktualne jest brzydkie, chodzi mi o to coś co miało być słońcem. Na necie nic nie znalazłem, nie chciałbym też żeby taka modyfikacja zmniejszała wydajność gry. Z góry dziękuje. 

Może coś w tym stylu?

Tylko najpierw pasowało by w googlu sprawdzić czy nie było nowszych wersji pod LA 1.4007

W sumie najlepiej by było w konfiguratorze zerknąć w mody czy nie ma czegoś fajnego albo na moddb.

Ja sobie zaplanowałem dziś wywalić LA z dysku to jeszcze zanim to zrobię, to przejrzę co tam dodali przez ostatnie miesiące, najwyżej linka wrzucę. Ale to tak kolo 15.

@edit  

W sumie nic ciekawego nie znalazłem tylko takie coś, że przez większość czasu masz ładną albo bardzo ładną pogodę.

https://www.moddb.com/mods/lost-alpha/addons/better-weather

@Monolithalian a jeszcze taki nowy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

20200304112118_1.jpg
Lost Alpha. 
Jednak tego moda wybrałem po ukończeniu mojej przygody z Człowieczy Los. Krok W Nieznane - Deja Vu. Outfater

Z pewnością nie można powiedzieć, że jest to zły mod. Ilekroć w niego grałem to czułem pewien niedosyt - tak jest i tym razem. 
Osobiście uważam, że ten zbyt ambitny projekt przerósł twórców. 

Gram na wersji Steamowej. W Tym małym poradniku opisałem jak zainstalować moda na tej platformie. 
Z początku miałem wyloty gdy chciałem zmienić ustawienia gry na wyższe, ale wystarczyło utworzyć skrót na pulpicie dopisując -noprefetch

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rewolwery w LA mają niezłego kopa. 
20200316220119_1.jpg

Jeden nabój - jeden trup. Odrzut spory, ale przy takiej mocy nie robi to wielkiej różnicy. 

Momentami nieco się nudzę grając. Lokacje do małych nie należą, a więc sporo chodzenia. 

Przy okazji mam pytanie. 
Od pustelnika ze starej wsi dostałem pierwszą część szyfru. Drugą ma podobno jakiś wojskowy. Pamiętacie, o co dokładnie tutaj chodzi ? 

Spoiler

20200322120246_1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.