Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Więc zagadując wojskowego na lokacji Wieś o kod, zostaniesz rozpoznany jako poszukiwany przez wojsko za morderstwo, no i będziesz musiał wiać lub się strzelać. Możesz też nie pytać o kod, tylko porobić zadania dla niego(słaby deal) ale już wiesz co i jak.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze pogadać z kimś dodatkowo na tej lokacji, tam jest taka rozwalona cerkiew i w niej siedział koleś. Dopiero po pogadaniu z nim idziesz do wojskowego. Respi się dopiero jak dostaniesz zadanie na znalezienie podziemnych tuneli(zadanie na tej lokacji, ale dostane od jajogłowych na innej lokacji(Jantar z podstawki)) wtedy musisz iść do niego aby rozpytać go o szczegóły, oraz ma kwestie na kod.

Ale mogłem coś pokręcić jak sobie przypominałem.

Edytowane przez MOS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na pewno na myśli Pustelnika. Tak, rozmawiałem z nim, bo fabuła tego wymaga. Wskazał alternatywną drogę do laboratorium i wtedy można zapytać go o kod. Bez problemu podał swoją część, a potem wspomniał o wojskowym, który posiada drugą.

Gribodejow ( z pewnością o niego chodzi ) milczy jak grób. Żadnego dialogu odnośnie do jego części kodu nie mam. 

Tak czy siak - LA:DC ukończone. 
Rozmowa z przedstawicielem Świadomości-Z i wyłączenie generatorów. 
20200322204210_1.jpg
Ostatni dialog z Duchem kończy przygodę i pozostaje freeplay, którego nie lubię, bo to gra bez celu. Jeszcze dla pewności powrót na lokację Wieś i próba rozmowy z Gibodajewem. 

20200322212010_1.jpg

Przez Lost Alpha przeszedłem jak burza. Przejście moda zajęło mi jakieś 20 godzin i sam właściwie nie wiem, co dokładnie natchnęło mnie, żeby do niego wrócić. 

Momentami jest na czym zawiesić oko - można poczuć klimat Zony. Wczuć się w krajobraz i wielkość lokacji, jakie mamy do eksploracji. Problem polega na tym, że jednak ciągle czegoś brakuje w tym modzie. Chociażby więcej zadań. 

Mod aż prosi się o finalną wersję. W pełni poprawioną i ulepszoną, ale zapewne nigdy do tego nie dojdzie. 

LA nie oceniam. Grało się w miarę przyjemnie, bo wiedziałem czego się spodziewać. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Master730 chodzi ci o przyszłe spolszczenie?

Można wrzucić je do pobieralni forumowej to tam żeby je pobrać trzeba być zarejestrowanym/zalogowanym użytkownikiem.

Możesz też sobie napisać coś w stylu, że "nie życzysz sobie wrzucania polonizacji na inne fora i hostingi".

No ale obie opcje są raczej grzecznościowe, zależy od człowieka. Bo przecież co za problem zalogować się pobrać i wrzucać gdzie się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Master730 Jest na forum wielu "milczków". Jakbyś posiedział i popatrzył na nicki pod SB, to byś zobaczył wiele takich których we wpisach do tematów nie uświadczysz. Zero aktywności. Podobnie jakbyś przejrzał profile. Zarejestrowany lata temu, ostatnia wizyta dni lub nawet godziny temu, a aktywność "0".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Master730 no to raczej normalne ;)

Raczej mało osób coś ci napisze.

Tak jak tutaj np były spolszczenia wypuszczane w wersji beta, no to kilka osób takich bardziej zaangażowanych wiadomo co im się chce to wrzuca jakieś screeny błędów żeby trochę pomóc itp. Ale nie oszukujemy się 99,99% ludzi takie rzeczy nie interesują. 

Ale to norma dla tych co coś robią "do gier" musisz się z tym pogodzić ;)

No chyba, że będzie sporo baboli albo problemów to się możesz zdziwić odzewem, niekoniecznie takim jakiego byś chciał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zaszalałem trochę, chciałem sprawdzić czy wszystkie zdania są poprawnie przetłumaczone, byłem w szoku jak zobaczyłem wynik, ile tego jest, ale to nie wszystkie zadania, niektóre pominąłem już w połowie znudziło mi się zabijanie tych samych mutantów i dostarczanie artefaktów.

ss_bogdan_05-16-20_21-01-27_(la18_damned).thumb.jpg.99e793081c054d63701f1b0ba161dafb.jpg

W samej Elektrowni + Sarkofag naliczyłem 241 mutantów i stalkerów.

Na koniec chciałam tylko zaznaczyć ze gram na  Extended Patch 2.29

Edytowane przez Makro730
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Makro730  A sprawdziłeś przy rozpoczęciu nowej gry, jak te statystyki wyglądają? Bo ja mam wrażenie też z innych modów, że są brane z sufitu. Za wyjątkiem modów takich jak np. Złoty Kufer, gdzie nasze ofiary liczone są na sztuki, dla otrzymania osiągnięcia. Wypadałoby po każdym spotkaniu z mutkami czy bandytami, policzyć ofiary i sprawdzić jak to zostało odnotowane w statystyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Makro730 . Dzięki za informację. Ale chyba nie będziesz grał od nowa, liczył otrzymane zadania, zabite mutanty i NPCów na papierze, a następnie co chwilę porównywał ze statystykami? Bo tylko tak można by to sprawdzić, ale komu to potrzebne? Ja na pewno czegoś takiego bym nie robił. Choć wiem, że są tacy, co ich te statystyki fascynują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Makro730

Mnie z LA w głowie zostało tylko kilka zabugowanych sytuacji, tak, że tego pojemnika nie pamiętam. A nie wystarczy w niego strzelić? Różne jaja już były w modach.

Może użyj takiej sztuczki. Przytrzymaj Użyj i naciśnij Pauzę. Trzymając ją zwolnij Użyj, a następnie wyjdź z Pauzy. Teraz wejdź do konsoli i wpisz demo_record 1 .

LPMem najedź na tę bańkę z paliwem, powinna sama wskoczyć do inwentarza. Tylko zaznaczam, że to sztuczka dla CCz, ale może zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.