Jump to content

Dyskusja ogólna

Vorenus
 Share

Recommended Posts

@Makro730

Mnie z LA w głowie zostało tylko kilka zabugowanych sytuacji, tak, że tego pojemnika nie pamiętam. A nie wystarczy w niego strzelić? Różne jaja już były w modach.

Może użyj takiej sztuczki. Przytrzymaj Użyj i naciśnij Pauzę. Trzymając ją zwolnij Użyj, a następnie wyjdź z Pauzy. Teraz wejdź do konsoli i wpisz demo_record 1 .

LPMem najedź na tę bańkę z paliwem, powinna sama wskoczyć do inwentarza. Tylko zaznaczam, że to sztuczka dla CCz, ale może zadziałać.

@kondotier Dzięki. Spróbuje tej sztuczki, może coś zaskoczy. Odezwę się jak coś ustalić w tym temacie.

Próbowałem ugryźć ten problem z każdej możliwej strony ale nic to nie daje,  nawet respawn nie na wiele się przydaje, przy próbie wrzucenia pojemnika do plecaka wywala błąd. 
[error][      87]    : Parametr jest niepoprawny.

ss_bogdan_05-18-20_00-11-30_(la13u_warlab).thumb.jpg.451e2ff3dfbd1d77c5a2935ea5bb0224.jpg

Edited by Makro730

No cóż, jak dla CCz, to widocznie skrypt LA nie jest dostosowany. Ale może Ci się i każdemu innemu chętnemu, sztuczka przydać dla modów na tamtej podstawce, przy wyciąganiu czegoś np. z anomalii, trudno dostępnego miejsca, lub bez wchodzenia do budynku. Tyle tylko, że nie da się "otworzyć" schowków, a szkoda. Musi to być coś do zabrania, np. dokument, walizka itp. Jednocześnie można szukać i zabrać. Zabrane mod sygnalizuje zaliczeniem zadania.

• 2 months later...

Jeszcze raz podbijam. Udało mi się znaleźć działający plik artefact do najnowszej wersji Lost Alfy. Pytanie do osób które troszkę lepiej znają się na modach... Jaka frazę trzeba dopisać do artefaktu, aby ten świecił się tak jak w oryginalnym SoC? Dziękuję za odpowiedź :).

• 2 months later...

To fakt, ale powiem Ci, że urzekły mnie te zrzuty. Szczególnie trzeci i ostatni. Na początku wszyscy chwalili Dezowave, a potem były kłótnie czy Lost Alpha się pojawi, czy nie. Ostatecznie wyszło, jak wyszło.

Swoją drogą, ciekawe jak tam ich nowy projekt. Coś cicho siedzą :D 

Pamiętam dobrze, że Dezodorant gdzieś w 2013, jakoś po premierze OLRa, został zapytany jak LA będzie się mieć właśnie w stosunku do rzeczonego Remake'a. Odpowiedział wtedy, że gdzieś około chyba 2011 roku (?) zmienili koncepcję i nie tyle odtwarzają już koncepcję starego STALKERa (bo według niego tego typu modów już było wtedy w cholerę), a robią po prostu swojego własnego moda ze swoimi własnymi pomysłami.

To też tłumaczy, dlaczego jest tak duża rozbieżność pomiędzy tym jak LA wyglądało w 2009 czy 2010 roku, a jak mod prezentował się w dniu premiery czy w momencie wydania Director's Cut.

• Dodatnia 1

• 5 months later...

Będzie miał ktoś z załogi save z lokacji: Old Road? To ta lokacja dodana w LA DC 07.

Zainstalowałem LA bo w sumie mnie ta lokację tylko interesuje, ale przy próbie wejścia(z Lasu) na nią mam monit że: za wysokie promieniowanie.

A diabli wiedzą kiedy mnie na nią wpuszczą względem fabuły(jestem na Agropromie). Więc potrzebuje jakiegokolwiek save jak już jesteśmy na tej lokacji!

THX.

Aby dostać się na nową lokację w LA DC 1.4007 należy iść z fabułą aż do momentu dostania ochronnego hełmu PSI od Sacharowa(czyli ~ jeszcze trochę po napadzie najemników na Bar), wtedy go zakładamy i pędzimy na nową mapę.

savedgames.7z

Edit

Lokacja zwiedzona, pod sosnodębem są bąble arty ujmujące promieniowanie. Zresztą jeden dodatkowy wypadł w zabudowaniach gdzie siedzi kontroler. W wiosce i opodal kręci się 6 pijawek + arty w piwnicy. Wolność ma bazę w zabudowaniach dalej i nie mają dowódcy, handlarza ani cokolwiek. W następnych zabudowaniach z tymi wyschniętymi basenami jest monolit. Opuszczona stacja pomp, dziwne olbrzymie drzewo też nic tam nie ma. A przy wejściu na lokacje baza bandytów z handlarzem. Żadnego zleceniodawcy na mapie nie znalazłem. A tak się napalałem :(

Edited by MOS
  • Dodatnia 1
  • Za szczególną pomoc 1
  • Dzięki ! 2

• 7 months later...