Skocz do zawartości

Wyposażenie


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, broń w slocie mam :D 

Modzik fajny, ale mi chodzi tylko o ten tłumik :/  I zaznaczę, że zależy mi  aby grać na podstawce, więc żadne mody typu AO czy jakiekolwiek inne mody, które dodają masę broni lub zmieniają fabułę nie wchodzą w grę. 

Edytowane przez mlkv1835
błąd rzeczowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mlkv1835  - Czy po dostarczeniu narzędzi Kardanowi lub trochę później Azotowi, nie można udoskonalić tego karabinu na zakładanie tłumika? Ja już rozwiązań z podstawki nie pamiętam. Ale skoro można w modach opartych na ZP, w których broni nie zmieniano, to tym bardziej w podstawce.

A tak na wszelki wypadek, jeśli nie wiesz gdzie narzędzi szukać:

https://www.youtube.com/watch?v=W_Mr4_Kcj_8

:viva:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mlkv1835 napisał:

chodzi tylko o ten tłumik

Już nie pamiętałem, więc musiałem sprawdzić u techników. Z narzędziami czy bez żaden nie pomoże GG w zamontowaniu tłumika. W pliku konfiguracyjnym tłumik i celownik mają status = 0, o ile celownik po ulepszeniu broni da się zamontować, to już z tłumikiem nie ma takiej możliwości (nie ma takiego ulepszenia).

Jeśli chcesz montować i zdejmować tłumik na AK 74, wrzuć poniższy plik do gamedata/configs/weapons.

w_ak74.ltx

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mlkv1835 napisał:

tylko teraz gra nie potrafi sobie wytłumaczyć jak powinna wyglądać ikona AK z tłumikiem, więc ikona w Ekwipunku  jest zrobiona z kawałka chleba, połowy lornetki i chyba z ćwiartki detektora

Moja gra wszystko jakoś sobie wytłumaczyła, bo po zaaplikowaniu tylko i wyłącznie pliku AK-74, który można pobrać nieco wyżej, tłumik w każdym miejscu wygląda jak... tłumik.

Spoiler

2021506699_t1.thumb.jpg.89de6c0e0aa9dea01f65ba43f899e95b.jpg

234607174_t2.thumb.jpg.2f61f9f854ca1c8d623cbdad134b95f6.jpg

1464005198_t3.thumb.jpg.2f744e139618e7b8c8e89a42fe344205.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.