Skocz do zawartości
Wędrowiec

S.T.A.L.K.E.R. 2 zapowiedziany.

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie dot paska: Rosja - Ukraina - dziennikarz Wyszyński, misja OEHO - incydenty w Dumie, Izrael, Donbas, Półwysep Komi - rep. Autonomiczna , a w tle idzie sobie Stalker po lokacji z przestrzennej Anomalii.

Na górnym pasku, że Putin itd/itp rakiety - wojska rakietowe do Syrii i w domyśle: przewidywana pogoda w Izraelu - Grad.;):biggrin:

Jak w/w informacji o Stalkerze 2 tyle co z myszy potu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sJP7OX-ToE4.jpg

Odnośnie tego, o czym pisał ktoś w innym temacie: chodzi o ten niezapowiedziany projekt GSC.
Jak widać, tym projektem nie jest S2. Początkiem kwietnia od GSC się dowiedziałem, że nad tym nieznanym tytułem pracuje ekipa wcześniej odpowiedzialna za Kozaków 3, natomiast tego co to za gra nie udało mi się wyciągnąć.
Rodzi to u mnie jedno pytanie: skoro ekipa od K3 tworzy jakąś Bóg wie jaką grę, to kto odpowiada w takim bądź razie za Stalkera, i czym jest ten nowy projekt studia?
fsdgfw4tj439tjg43jtjg43oit3tt34hgfhfghfjkfk.thumb.png.159e9e0f51279f10c99571c0a8dc79c0.png

Chyba że po prostu EG był zbyt leniwy żeby usunąć wzmiankę o nieznanym tytule, lecz jeszcze dzisiaj udało mi się załadować jego stronę na linkedin (czasem żąda logowania) i obydwa tytuły nadal tam są, więc nie pachnie mi to oznaką lenistwa, lecz dwoma nowymi grami od GSC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaram się jak dzieciak tym :D mam nadzieję,że będzie wierny starszym częściom serii a nie,że zrobią z tym co Bethesda z falloutem, jeszcze jak lubiłem sobie w 3 i new vegas pograć to 4 to jest wielki shit jak dla mnie, nie dosyć,że pancerze rozdmuchane i łatwo się w tym pogubić, to jeszcze gra zmierza w kierunku call of duty ze swoim zamiłowaniem do strzelanin :D Nie mniej mam nadzieję,że stalker pozostanie stalkerem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi