Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. 2 zapowiedziany.


Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie dot paska: Rosja - Ukraina - dziennikarz Wyszyński, misja OEHO - incydenty w Dumie, Izrael, Donbas, Półwysep Komi - rep. Autonomiczna , a w tle idzie sobie Stalker po lokacji z przestrzennej Anomalii.

Na górnym pasku, że Putin itd/itp rakiety - wojska rakietowe do Syrii i w domyśle: przewidywana pogoda w Izraelu - Grad.;):biggrin:

Jak w/w informacji o Stalkerze 2 tyle co z myszy potu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sJP7OX-ToE4.jpg

Odnośnie tego, o czym pisał ktoś w innym temacie: chodzi o ten niezapowiedziany projekt GSC.
Jak widać, tym projektem nie jest S2. Początkiem kwietnia od GSC się dowiedziałem, że nad tym nieznanym tytułem pracuje ekipa wcześniej odpowiedzialna za Kozaków 3, natomiast tego co to za gra nie udało mi się wyciągnąć.
Rodzi to u mnie jedno pytanie: skoro ekipa od K3 tworzy jakąś Bóg wie jaką grę, to kto odpowiada w takim bądź razie za Stalkera, i czym jest ten nowy projekt studia?
fsdgfw4tj439tjg43jtjg43oit3tt34hgfhfghfjkfk.thumb.png.159e9e0f51279f10c99571c0a8dc79c0.png

Chyba że po prostu EG był zbyt leniwy żeby usunąć wzmiankę o nieznanym tytule, lecz jeszcze dzisiaj udało mi się załadować jego stronę na linkedin (czasem żąda logowania) i obydwa tytuły nadal tam są, więc nie pachnie mi to oznaką lenistwa, lecz dwoma nowymi grami od GSC.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaram się jak dzieciak tym :D mam nadzieję,że będzie wierny starszym częściom serii a nie,że zrobią z tym co Bethesda z falloutem, jeszcze jak lubiłem sobie w 3 i new vegas pograć to 4 to jest wielki shit jak dla mnie, nie dosyć,że pancerze rozdmuchane i łatwo się w tym pogubić, to jeszcze gra zmierza w kierunku call of duty ze swoim zamiłowaniem do strzelanin :D Nie mniej mam nadzieję,że stalker pozostanie stalkerem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim bądź razie widzę kilka rozwiązań tej sytuacji

1. Wydawca się nie znajdzie, gra nie wyjdzie - problem ze Stalkerem jest taki, że ta gra wymaga od gracza myślenia, a nie biegania na pałę. W dzisiejszych czasach dzieciaki jedyne na co liczą to że dostaną M4 z pierdyliardem dodatków ( z czego 90% bezużytecznych ) i że będą biegać jak nieogarnięty dzik po mapie w akompaniamencie eksplozji, pościgów i Bóg wie czego jeszcze a na koniec ich postać ( pewnie Amerykanin ) zostanie okrzyknięty bohaterem wszechświata. W Stalkerze tego nie ma. Idziesz na pałę - kula w czerep, dziękuję, do widzenia, żegnam pana. Postawisz źle krok - o, co za szkoda że akurat tam anomalia była. Źle poprowadzisz dialog - bandyta zwoła kumpli i zrobią ci z dupy zimę prehistorii.

Tak właśnie ta gra powinna wyglądać i mam nadzieję, że w takiej postaci wyjdzie. Jest jednak szansa, że jak już dojdzie wydawca, to będzie żądał "zamerykanizowania" gry, żeby przeciętny smakosz hamburgerów był w ogóle w stanie zrozumieć, co ma zrobić, a dzieciaczki nie płakały, że "Łeeee, zginołem, łeee, ta gra jest suaba, łeee". W końcu pod wpływem spłycania gry do grubości kartki papieru, to "graczom" "niższego sortu" ( patrz: fani Fortnite i innych casualowych pseudo-gier ) by to się może spodobało, ale ja to bym chyba sobie w łeb strzelił. Jednakże znając nastawienie pewnego pana, co to jego nazwisko na G się zaczyna ;) , to jak tylko usłyszy propozycje uproszczenia gry, to chyba z siekierą przegoni osoby to proponujące. Już raz mu THQ postawiło parę warunków, między innymi oddanie praw do marki, to im już wyłożył, co o tym sądzi :D Już pomijam co rosyjscy fani by zrobili po spłyceniu rozgrywki - III wojna światowa gwarantowana

2. Wydawca się nie znajdzie, akcja na Kikstarterze - i tutaj wszystko by zależało od tego, ile GSC by potrzebowało ( chociaż sądząc po tym, że Stalker to nie jest obecnie jedyne nad czym pracują, to trochę im się tam z Kozaków zwróciło, więc nie jest tak źle ), a jak szczodrzy okazali by się fani, żeby chcieć sypnąć groszem aby gra mogła się ukazać. Wszakże GSC ma tam swoje studio wydawnicze, więc pudełkowe wersje mogły by się ukazać, a nawet jeśli nie, to wydanie gry tylko w formie dystrybucji elektronicznej nie powinno być wielkim problemem ( Poprzez wydawcę mieli również prawdopodobnie na myśli kogoś, kto wyda grę np. w zachodniej Europie czy w Ameryce Północnej. Europę wschodnią ogarnią prawdopodobnie sami bez większych problemów ).

3. Wydawca się znajdzie, da wolną rękę w kwestii powstawania gry - i tutaj zwracam swe oczy ku......... Valve :D Mówcie sobie co chcecie, ale Gabenowi i jego wesołej kompanii nie można zarzucić jednej rzeczy - zawsze daje wolną rękę w kwestii tego, kto nad czym pracuje i o ile sam nie bierze udziału w procesie tworzenia, to nie przykłada do gry ręki w niemalże żaden sposób ( co być może zobaczymy wkrótce, jako że studio zakupiło dewelopera Campo Santo, odpowiedzialnego za grę Firewatch ). Ogłoszenie, że Valve wyda Stalkera 2 mogłoby być dla nich pozytywne wizerunkowo, jednocześnie spore są szanse na to, że gra, gdy już wyjdzie, nie tylko się zwróci, ale nawet na siebie zarobi. Nie należałoby się też moim zdaniem martwić o to, że Valve zechciało by wykupić prawa do marki Stalker lub studio GSC, bo w jednym i drugim wypadku pan G pokazał by im serdeczny palec. Już raz się przejechał i teraz jest niesamowicie ostrożny i prawdopodobnie ma wysokie żądania wobec przyszłych wydawców. Takie EA czy Activision można na dobrą sprawę skreślić.

  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.