Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kanon1022 na razie znalazłem tylko, jakieś stare posty, że taki error pojawiał się w crackowanych wersjach gry, nie wiem jaką ty masz.

No i tam wyżej w tym logu masz sporo jakichś odniesień do plików ogg, może ściągnij jeszcze raz moda bo może uszkodzone archiwum było? 

@kanon1022 na forum amk znalazłem też, że takie coś to losowy wylot silnikowy, może być powodowany różnymi treinerami itp programikami. Jak coś to wrzuć w translator.

https://www.amk-team.ru/forum/faq/question/47-line-37/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

@vojtas040 Dzięki za zgłoszenie :) 

Niestety, ale link do MEGA ( zawierał moda, spolszczenie i patch ) był nieaktywny, natomiast odnalazłem ten z naszego serwera. 
Sam link do moda podchodzi z AP-PRO.RU, ale przy okazji znalazłem 3 dodatki ( zapewne wszystkie to graficzne addony ). Może znajdzie się jakiś śmiałek i sprawdzi, jak się spisują. Przy okazji poprawiłem wstawkę moda. 

Swoją drogą - ciekawego moda wybrałeś. Pamiętam, że była w nim jakaś nowa lokacja ( podziemia ). 

@tom3kb Ty chomikujesz mody. Masz może tę wersję z modem + spolszczenie + patch ? 

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vojtas040  Można, ale jest to skomplikowana sprawa.

To, że nie można zabierać rzeczy z dołu plecaka, to jeden ze sposobów antycziterskich. Nie najgorszy, bo w innych modach, np. Powrót Szramy, plecak pękał i rzeczy Ci wylatywały. Jak to było bez akcji, to mogłeś jeszcze część z nich pozbierać, ale przeważnie działo się to przy enpecach, którzy szybciej niż Ty robili z tym porządek.

A jest to zrobione po to, aby ilością przenoszonego sprzętu nie przeciążać sinika, nie powodować spadku fps i nie powodować bezlogowych wylotów.

Lepiej robić schowki na lokacjach, gdzieś w ustronnych miejscach.

Ale aby taki "niedostępny" przedmiot jednak zabrać lub użyć, możesz np. przenieść kombinezon z grzbietu do plecaka. On wyląduje na samym dole. Bez zamykania okna zjedź na sam dół suwakiem i taki przedmiot powinien być dostępny. Ale pamiętaj, wszystko ma swoje granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zmienił(a) tytuł na Zakamarki prawdy
  • Agrael przypiął/eła ten temat

Witam ponownie. Jeśli mógłbym kogoś prosić o poradę. Tym razem mam na prawdę problem w pewnym miejscu gry i czytanie poradnika na nic się zdało i nic w nim na ten temat nie znalazłem. Chodzi o następujący problem. Po wykonaniu misji eskortowania naukowców, gdzie mamy przenieść się do Martwego Miasta wyrzuca mnie w miejsce poza obszarem ogrodzonym siatką. Nie da się nijak wejść do miasta i ciągle jestem tak jakby poza obrysem mapy. Można chodzić jedynie dookoła miasta wzdłuż siatki albo pójść w drugim kierunku, do końca mapy i .... wpaść pod mapę. Czy ktoś z Was też spotkał się z takim problemem? Czy to jest jakiś błąd czy po prostu nie umiem znaleźć miejsca, przez które wchodzi się do miasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chszarz Nie jest to błąd. Zobacz na początku tego filmiku  2:45, jak on pokonał płot.

https://www.youtube.com/watch?v=4IEdGRqQ4R4&list=PLh82SbGXVneI4nlymH57t39yI1wwR8sIF&index=13

Ale coś mi się przypomina, że jeszcze jest takie miejsce, gdzie jakby stykały się dwie części płotu, pomiędzy którymi jest jakby przerwa. Ale przecież masz zadanie dojść do obozu stalkerów, a do niego idziesz poza płotami. A ta przerwa jest przy tym obozie.

Ten filmik też Ci pomoże, bo pokazuje lokalizację schowków w MM.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=YT+Stalker+Закоулки+правды+проход++Мертвый+Город++#fpstate=ive&vld=cid:feb0f13e,vid:2Hx_P-w6YEE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki. Udało mi się pokonać płot. Nie potrafiłem dojść do obozu stalkerów, bo oddzielał mnie od niego właśnie płot.... Ale za to mam inny problem na dalszym etapie. Nie umiem znaleźć Niekrasowa w kompleksie naukowym, którego trzeba zabić 😞 . Przeszukałem już cały kompleks, tzn. cześć naziemną i podziemną, byłem chyba w każdym zakamarku a jego nigdzie nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie. Postanowiłem zagrać jeszcze raz w tego moda i chyba wpędziłem się w miejsce bez wyjścia. Jestem na etapie misji dla Łukasza z Wolności, żeby wytropić grupę monolitowców, która formuje się w kompleksie naukowym. Łukasz mówi, że należy się skontaktować z łącznikiem, który znajduje się w tunelu na terenie magazynów wojskowych i nie wolno iść do kompleksu. Niestety coś źle przeczytałem i zamiast iść do łącznika poszedłem na kompleks i nie umiem teraz z niego wyjść. Niestety nie mam żadnych save'ów żeby cofnąć ten krok. Czy jest jakaś metoda wydostania się z kompleksu naukowego i powrotu na magazyny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.