Skocz do zawartości

Sigerous Mod - dyskusja


portals

Rekomendowane odpowiedzi

Super mod, pobieram i instaluje CoP'a :).

EDIT 1: Ej, ja próbuje w??czy? now? gr? to si? wczytuje i wczytuje a pod ko?cówk? po prostu wyrzuca do pulpitu bez ?adnego ostrze?enia, zero raportach o b?edach i w ogól?, na prawd? chc? zagra? na tym modzie, a nie mog?, mam wersj? 1.6.0.1. Pomocy.

Edit 2:

Konfiguracja:

Windows: 7 32 bity

Procesor: AMD Phenom™ 8750 Triple-Core 2.40 GHz

RAM: 4GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mia?em instalator, ale musia?em tam zmieni? w fsgame(czy jako? tak), ale nie zadzia?a?o. Dobra, zainstaluje 1.6.0.2, mo?e zadzia?a.

?ci?gn??em patch i zrobi?em co trzeba, w??czy?em now? gr? i zadzia?a?a (co najwa?niejsze, zauwa?y?em, i? napis w lewej dolnej cz??ci ekranu dalej by?o napisane 1.6.0.1), pó?niej zainstalowa?em moda, zmieni?em, to co trzeba w fsgame i spróbowa?em w??czy? now? gr?, ale i tak nic nie da?o. Mo?e jak spróbuje na ruskim wszystko, to mo?e mi si? uda?

Nie pisz posta pod postem troch? porz?dku zachowajmy LD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?ci?gn??em, zagra?em i przyznaj? mod jest ?wietny. Wreszcie mo?na pogra? w CoP bo podstawka ssie. ?mieszne ?e jak raz strzeli?em w mi?sacza to oko mu odpa?o i le?a?o ko?o niego :) ale mod nie dla ludzi o s?abych nerwach :) jak si? par? razy wdepnie w pu?apk? to a? chce si? monitor przez okno wywali? :)

Poza tym zapomnia?e? doda? ?e mod ten ma mas? dodatków jeszcze np nowe lokacje...

Powiniene? uzupe?ni? temat o link do nowego spolszczenia i dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jestem na finiszu polonizacji Sigerous moda (wersja 1.7), mo?e przyda si? wszystkim spragnionym ma?a zmiana scenerii ?:D

Zosta?o mi dos?ownie kilkana?cie linijek tekstu i kilka zmian w pozosta?ych plikach. Mam du?o ?atwiejsz? robot?, bo korzystam z bardzo dobrej polonizacji 1.6 Lukass'a i Mroka.

Zmian w nowej wersji 1.7 jest do?? sporo, ale zdecydowan? wi?kszo?? ju? ogarn??em confused.gif

Jak tylko b?dzie gotowa wrzuc? w tym temacie linka do pobrania.

Na razie szukam ewentualnych ch?tnych do przetstowania mojej wersji polonizacji pod 1.7

PS - nie wiem czy b?dzie to chodzi? razem z BRAZem, do testowania dla tych co si? wyzwa? nie boj? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma mo?e kto? informacje na temat wer. 1.7, jak dzia?a, jakie s? ewentualne wyloty

A po co si? martwi? na zapas czy ci uruchomi czy nie?

Je?li po uruchomieniu wyst?pi? t? b??dy o których pisa?em to usuniesz te linie i po problemie. Widz? ?e ty to zamiast gra? , zamartwiasz si? czy bedzie chodzi? , ile b?dzie wa?y? ? Najpierw zainstaluj, zagraj a pó?niej ewentualnie b?dziesz walczy? z b??dami.

//

Nawet nie gra?e?, to sk?d wiesz ?e Ci b?dzie nie dzia?a?. Je?li masz zamiar gra?, to pobierz najnowsz? wersj? i poczekaj na Spolszczenie 1.7 od Yurka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mog? nawet uruchomi? (wersja 1.6 dzia?a?a bez zarzutu):

FATAL ERROR


[error]Expression	: false

[error]Function	  : CXml::Load

[error]File		  : D:\prog_repository\sources\trunk\xrXMLParser\xrXMLParser.cpp

[error]Line		  : 87

[error]Description   : XML file:text\pol\sgm_xml_dialogs.xml value: errDescr:Error reading end tag.



stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ korn06

Razem z Kobalem dokonali?my poprawek, tak by wersja dzia?a?a - pobierz patcha spod tematu B??DY SGM by Yurek, lub pobierz nowy plik polonizacji.

B??dy poprawione.

Mod w wersji 1.7 z polonizacj? odpala teraz bez problemów (dzi?ki Kobal !).

Obecnie prosz? zg?asza? ewentualne b??dy tekstów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instaluj? prawid?owo i znowu b??dy, wracam do wersji 1.6:

FATAL ERROR


[error]Expression	: false

[error]Function	  : CXml::Load

[error]File		  : D:\prog_repository\sources\trunk\xrXMLParser\xrXMLParser.cpp

[error]Line		  : 87

[error]Description   : XML file:text\pol\sgm_xml_dialogs.xml value: errDescr:Error reading end tag.



stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR

[error]Expression    : false

[error]Function	  : CXml::Load

[error]File		  : D:\prog_repository\sources\trunk\xrXMLParser\xrXMLParser.cpp

[error]Line		  : 87

[error]Description   : XML file:text\pol\sgm_xml_dialogs.xml value: errDescr:Error reading end tag.

Instalowa?e? patcha 0.3 z tematu "b??dy polonizacji SGM" czy now? wersj? z linka w tym temacie ?

Je?li nie próbowa?e? patcha, to spróbuj. Mo?e ja co? przy ?onglowaniu plikami pochrzani?em ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi?o mi to s?ysze? :P

Ciesz? si? niezmiernie z tego powodu.

Mam nadziej?, ?e potem w trakcie gry nie b?dziesz mia? ju? ?adnych problemów, a ewentualne b??dy tekstu wy?wietlanego prosz? o zg?aszanie ze screenem w temacie "B??dy polonizacji SGM by Yurek"

Wygl?da na to, ?e b?dziesz pierwszy (razem z Kobalem) testowa? now? polonizacj?, wi?c b?d? czujny, w Zonie nigdy nic nie wiadomo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.