Skocz do zawartości

Sigerous Mod - dyskusja


portals

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mo?e to ju? jest nieaktualne ale te "krzaczki" to "Dynamiczne Wiadomo?ci" mo?na porówna? to do CB radia :D by?o co? takiego w Braz 1.6.1

przyk?ady na screenach :)

ssbell031711185217zaton.th.jpgssbell031711185018zaton.th.jpg

Nie wiem czy jest tak samo w wersji 1.7 Techniciana jak w Brazie 1.6.1, ale tu mo?na przeczyta? jak to wy??czy? skoro nie jest przet?umaczone z rosyjskiego http://forum.stalker...1.6.1&start=600 ostatni post na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Croma ty tu jeste? ekspertem od grafiki ;) Ale do rzeczy na Skadowsku te? mi ci??o , pomaga?a zmiana rozdzielczo?ci , podejrzewam ?e to jaki? kaprys X-Raya to samo mam w ka?dym modzie do Cienia Czarnobyla , gra przymra?a si? na chwil? przy posterunkach jak wchodz? do Baru niezale?nie jak? mam rozdzia?k? i szczegó?y graficzne .Có? robi? , trzeba si? przyzwyczai? ;) apg2312 gr? zamra?a?o na sta?e i mia? loga b??du zwi?zanego z protect? .Po za tym on gra? na SGM z dodatkami Techniciana.Je?eli masz tylko spadek fps có? , jako? sobie nie wyobra?am by? gra? bez Atmosfear hehe Spróbuj za?o?y? now? gamedat? z czystym SGM wgraj sejwa i zobacz co b?dzie . Bez obrazy ale mo?e jaka? burza ci kmini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wanilce w tym samym miejscu mam 60FPS.

Cromm wiesz co ja my?l?...to jest wina skryptów moda. Praktycznie ka?dy mod tnie w miejscach, gdzie jest du?e nagromadzenie ruchomych postaci. Tnie bez wzgl?du na procesor i ilo?? RAM w pudle. Np w Soljance podej?cie do Baru na pe?nych detalach oznacza?o prawie ca?kowite miejscami zaci?cia , ale na u?amki sekund . Wygl?da?o to tak ,jak gdyby potrzebowa?o czasu na do?adowanie lokacji.

Rzecz dziwna dla C2Q9550 @ 3,6 MHZ + 4 GB ram 1600 MHZ...ale jednak. To samo, ale znacznie mniej widoczne by?o przy wiosce kotów w Kordonie. Mam na PC SGM 1,7 czysty sprawdz? tam Sk?adowsk i napisz? pó?niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to by?a wina grafiki to bym wam g?owy nie zawraca?. Ale nie jest. Wywali?em AtmosFear, wywali?em tekstury hi-res. Zostawi?em tylko czysty SGM 1.7 i to samo. 12FPS. Tak w?a?nie my?la?em, ?e to pewnie wina skrytów moda dlatego chcia?em sie dowiedze? czy inni maj? to samo. Dziwne jest to, ?e procek nie chodzi na 100% a tylko na max 40%.

Niemniej jest to strasznie irytuj?ce.

Co do SoC to te? zaobserwowa?em to zaci?cie przy podchodzeniu do Baru ale to jest tylko moment potem ju? ?miga normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gra?em na czystym SGM w rozdzia?ce 1440x900 czy co? takiego i full detale .Wchodz? na Skadowsk i gra zaczyna klatkowa? o tyle dziwne ?e na zewn?trz wszystko gra.Zmieni?em rozdzia?k? na mniejsz? i szczegó?y na ?rednie i posz?o cho? i tak mia?em wra?enie jakby powietrze by?o g?stsze . Có? za?atwi?em co mia?em za?atwi? i poszed?em dalej.Jest w SGM dodanych kilka postaci na Skadowsku bankier,handlarz ze dwie postacie daj?ce nowe questy . Je?li z któr?? b?dzie co? nie tak gra b?dzie si? blokowa? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jak to u mnie wygl?da Cromm ...mierzone w ATI tray tools...karta HD4870...1920x1080...czysty SGM na max. wszystkie detale, wyg?adzanie kraw?dzi x2

Dziwne bo gdy biegam w ko?o statku jest 30-32 klatek, ale wystarczy ?e zbli?? si? do niewidzialnej bariery gdzie nast?puje moment wczytywania mapy HUD...FPS leci do 20.

Poni?ej nie by?o...robi?em kilka prób za ka?dym razem to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanko, jest jaki? poradnik do tego moda? Mo?e by? nawet po rusku.

W?a?ciwie nie chodzi mi o pe?en poradnik tylko spis questów dodanych do moda.

Takie gdzie i kiedy i od kogo mo?na quest dosta?.

Chcia?bym wykona? jak najwi?cej z nich ale nie chce mi si? lata? po mapach i pyta? wszystkich NPCów co chwil? czy nie maj? jakiej? roboty dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nowe zadania to tylko frakcyjne od Bandytów , Najemników , Monolitowców i Czystego Nieba , poza tym co? tam dodatkowo od Wujka Jara , od Naukowców i jakiego? NPC we freeplayu w Prypeci. Zadania Monolitu masz opisane w przewodniku. Poza zadaniami frakcyjnymi pozosta?e dodatkowe questy mo?esz policzy? na palcach jednej r?ki.Wujek Jar szuka aparatu fotograficznego,Przy bunkrze naukowców jest zadanie eskorty i tyle jak pami?tam , potem tylko freeplay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, nie tylko to. Mia?em np. zadanie...

od Sowy na znalezienie super snajperki. Jaka? rozpierducha z bandytami od gostka co sta? ko?o Sowy. Szuka?em teczki dla Hawajczyka. Zanosi?em jak?? teczk? do Monolitowców. Szuka?em Wintara dla gostka w wie?y Zulusa itp.

Chodzi mi o list? tego typu 'freeplayowych' questów.

EDIT: poczytam te spoilery z twojego linka. Mo?e co? nowego si? dowiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzi?ki Maur..bardzo si? przyda bo zaczynam przygod? z SGM 1.7...

Bardzo przyda?by si? taki poradnik , lub lista zada? moda SGM 1.7 po polsku..mo?e kto? przet?umaczy i wstawi dl tematu SGM.

Je?eli kto? potrzebuje szczegó?owego poradnika do CoP to jest na forum w dziale..Poradniki do CoP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Azot jest z Powinno?ci wi?c twoja przynale?no?? frakcyjna ma wp?yw na jego ceny.tak?e ile narz?dzi mu przyniesiesz i ile komponentów elekr. z Cementowni.Tak samo z Kardanem ,?yjesz dobrze ze stalkerami to i Kardan taniej naprawia ,dasz mu wypi? masz zni?k?.To teoria a praktyka pokazuje ?e w czasie gry ma to minimalne znaczenie.Naprawiasz tam gdzie aktualnie jeste?,nie b?dziesz p?aci? Pilotowi za przej?cie by troch? taniej zap?aci? u mechanika przecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.