Skocz do zawartości

Problem z misją Dzik i Nabój.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem

Otóż wykonałem misję z uratowaniem więźnia od tyłu...

Uratowałem członka powinności eliminując bandytów (nie likwidując dzika ponieważ jest nieśmiertelny), potem pojawił się problem potrzebuje od niego klucza do laboratorium.

Dzik jest ciągle wrogo nastawiony dlatego pomyślałem że dostanę zrobię tego questa później może zapomni że wybiłem jego ekipę :P 

Po 10h gry wróciłem do doliny tą prawidłową ścieżką czyli tam gdzie nabój celuje do bandyty i wyciąga informacje o więźniu.

Słyszałem że Dzik jest źródłem wielu misji dlatego chciałbym jednak mieć go jako przyjaciela, lecz ze względu że misja już wykonana Nabój po przesłuchaniu nie oszczędza tego bandyty tylko wali go z kolby prosto w twarz, cofanie się w save naprawdę mocno mnie zaboli dlatego szukam pomocy co zrobić aby nabój go jednak nie zabił albo się (ulotnił?). Poszukuje jakiegokolwiek sposobu nawet jeśli miało by to wpływać na mieszanie w plikach gry.

Szczerze próbowałem szukać relacji między powinnością a bandytami aby jednak nie uważał go za wroga jednak nic nie znalazłem :) liczę na was :D 

Edytowane przez Mvck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mvck

No niestety ja nie widzę chyba innego rozwiązania tylko zrobienie tej misji po bożemu jak twórcy przykazali. Czyli po wejściu do Doliny Mroku musisz zostać przyjacielem bandytów ratując tego leżącego bandziora. Nie pozwalając żeby zabił go powinnościowiec. Potem robić misje dla bandziorów. Problem opisywany w temacie OP-2 na pewno nie raz.

Też mnie to rozwiązanie denerwpwało w tym modzie bo standardowo temu bandziorowi to się zawsze sprzedaje kulke ;)

Jak coś i cię wkurzy OP-2 lub nie dasz rady wrócić w zapisach albo nie będziesz mógł zrespić klucza jakimś spawnerem to polecam przesiąść się na NS 2016. Tam jest normalnie, bandytów tłuczemy i klucz zabieramy. To najnowsza i chyba praktycznie bezproblemowa wersja solianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie chciałem najtrudniejszą wersję chyba jestem masochistą bo w 6h wystrzeliłem 100 śmierci (wydaje mi się że jednak trochę lamię :P ). Ale próbuje się nie zrazić ponieważ strasznie podoba mi się ten poziom trudności :D 

Poza tym trzeba się czymś zająć czekając na Stalkera 2

Edytowane przez Mvck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na OP 2.1 :)

Więc tak.
Ne uratowałeś jeńca przy ognisku nie miałeś apteczek więc dodałem Ci parę.
Po drodze do Dzika spotkałeś Maxa Lubera wziąłeś od niego zadanie na znalezienie jego PDA 
w podziemiach Agropromu. Za to dostaniesz receptę. Poczytaj dialogi w dzienniku.
Masz uwolnić Sieriożę w piwnicy w bazie Bandytów. Teraz jesteś przed obliczem Dzika. W pomieszczeniu 
obok stoi handlarz Żyła.

macie_autosave ok.dds
macie_autosave ok.sav

Czytaj dokładnie dialogi. Przeglądaj PDA. Staraj się robić zadania równolegle.
A jakby coś to pisz.

p.s. Ja mam ustawiony inny udźwig więc przejrzyj co masz w plecaku bo odruchowo zabrałem 
z dwóch zabitych przez kogoś bandytów trochę sprzętu.         

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zrobiłeś ale dzięki :D poza tym uwolniłem go już wcześniej zabijając bandytów teraz wszyscy są na miejscu, co zrobiłeś aby nabój nie zabijał jeńca? Poza tym apteczki już wyrzuciłem a raczej zużyłem aby moje eq wróciło do dawnego stanu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Nabój nie zabijał bandyty trzeba pozwolić mu biec tam gdzie robimy zasadzke, na przystanku, tylko najpierew z nim gadamy chyba, dawno grałem to już tak dokładnie nie pamiętam, gdy oddali się na pewną odległość my wtedy podchodzimy do rannego bandyty, leczymy go itd. Potem biegniemy za Nabojem i robimy jego misję.

W temacie moda na bank było to dokładnie opisane bo nie jeden miał problem z nieśmiertelnym Dzikiem przez to, że bandyta na początku był zabijany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.