Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna Powrót Szramy - repack


Rekomendowane odpowiedzi

No i potrzebna kolejna pomoc. Dotarłem do X10 i przy finalizacji działań w labie mam taki wylot.

Expression    : fatal error
Function      : CInifile::r_section
File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
Line          : 342
Description   : <no expression>
Arguments     : Can't open section 'exo_tank_damage'

Też chyba będzie coś z literkami, ale nie wiem gdzie szukać.

Daję sava w labie. Trzeba porozmawiać z tym "czerwonym" naukowcem i w momencie kiedy po odkodowaniu drzwi odchodzi, mam wylot.

Zapis dla możliwości sprawdzenia u Was.

345 rozmawiac.sav

345 rozmawiac.dds

@smox - Sprawa tych cyfr do zestawienia kodu, sama się rozwiązała. Jedną cyfrę kupiłem u Mądrali (Umnika), a trzy pozostałe dał mi mod, nie wiem nawet kiedy. Ostatnia pojawiła się podczas działań na Jantarze. Tuż przed pójściem na Radar. Czyli w tej wersji moda jest inaczej niż było.

Ci co w moda nie grali, nie będą z tym mieć problemów, bo poprzednie rozwiązania głowy im nie zaśmiecają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier
Nie gram jeszcze w moda bo wolę ze spolszczeniem. Rosyjski znam jakotako czyli po japońsku. 
Moim zdaniem i porównywarki oryginalny plik exo_tank_demage z podanym przez @Anton Gorodecki
niczym się nie różnią.

Natomiast po wczytaniu Twojego sejwa przy próbie zagadania z doktorem miałem wylot:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : no_assert
[error]Function      : CXML_IdToIndex<class CInfoPortion>::GetById
[error]File          : e:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrgame\xml_str_id_loader.h
[error]Line          : 112
[error]Description   : item not found, id
[error]Arguments     : parovoz_kostya_vid

Potrzebna jest ta poprawka:

info_lesnik.xml 

ścieżka gamedata\config\gameplay

Po dopisaniu linijki w tym pliku można normalnie grać. 
Otwierają się drzwi z teleportem i mamy do zdobycia jakiś dysk.    

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też najpierw porównałem pliki, ale jak pokazał poprzedni błąd z AK108, może być sytuacja że w modzie są użyte znaki grażdanki nie różniące się na oko od łacińskich. Natomiast ich kod jest różny.

@OldMan  - Mamy dwa różne błędy. Sprawdzę ten Twój, ale ten co ja dałem jest stosowny do momentu gry, bo ma się pojawić bionik w takim egzo.

Jaki jest katalog dla pliku który wstawiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan

damages.ltx mam wstawiony ten od Ciebie, osłabiający NPCów na ostrzał. Możliwe że to on powoduje ten wylot. Sprawdzę na oryginalnym.

A co do neytal. Tylko plik act_tank.ogf czy cały katalog?

797409844_Beztytuu.thumb.jpg.1a986b55242b028e50f329df1333efed.jpg

To jego zawartość.

DODANO: Problem rozwiązany. Przywróciłem oryginalny plik damages.ltx i wylotu nie ma. Czyli w tym osłabiającym NPCów brak jest odnośnika do tego egzo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan  - Dopisałem do poprzedniej wypowiedzi. Przeczytaj. Winny plik damages.ltx na osłabienie. Na oryginalnym zadziałało. Choć na tym osłabiającym gram już sporo czasu.

To ten plik od Ciebie.

damages.ltx

Jakbyś go dostosował do tego moda, byłoby dobrze, bo nieciekawie wygląda, jak bandyta w kurteczce potrzebuje wyłącznie headshota z przeciwpancernej aby paść. Strzelanie w korpus nieskuteczne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

To jest mój obecny plik przy którym Twojego wylotu nie było.
damages.ltx

Sprawdź i daj znać bo może jest tak, że u mnie Twojego wylotu nie było ze względu na różnice w naszych plikach. 
Jeśli po w graniu mojego pliku pojawi się błąd:
[error]Arguments     : parovoz_kostya_vid

to wrzuć ten poprawiony przeze mnie plik:
info_lesnik.xml
ścieżka gamedata\config\gameplay

 

  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan  - Wstawiłem ten ostatni i wylotu nie ma. Czyli wszystko gra, bo jak jeszcze się tacy pojawią, to też wylotów nie będzie. A bandytów w kurteczkach zwykła kula załatwi :020:

Miałem wgrany Fix1, to na leśniku nie wyleciałem.

@smox - Nie ma sprawy. Gdyby nie prośba o plik damages, to bym nie wpadł na to, że może być winny czit. Jedno doświadczenie z modem więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd, ale pobrałem je od razu. Są chyba linki w tym poprzednim temacie, więc warto je tu przenieść, skoro to temat dla repacka.

Ale jakby co, to tego damages do nich nie dodawać. Dać go oddzielnie jako czit na własną odpowiedzialność, bo znacząco ułatwia rozgrywkę. A to może nie wszystkim się podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Jak u Ciebie jest z uploadem ?
@smox Tak pomyślałem, że może lepiej będzie poczekać z dodawaniem fixów do pobrania. Do ukończenia gry przez @kondotier  
Jak skończy grę jego gamedata będzie zawierała wszystkie fixy (nie piszę o dodatkach) i dopiero wtedy można byłoby to spakować w paczki i np. wrzucić na mój host do ogólnego pobierania. 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox  - Usuwasz normalnie Becksace, a gdy się wyrównają zapisujesz.

@OldMan  - uploadem ale czego?

I prośba o sprawdzenie. Robię schowek Siemeckiego. Dotarłem po rozmowie z jego duchem do sterowni. Po rozbiciu przedostatniego zasilania pojawił się bibliotekarz i go walnąłem. Rozbiłem ostatni zasilacz i przeniosło mnie do następnego pomieszczenia z hologramem. I tu jest problem, bo mogę mu dać apteczkę, ale nie mam dalszej części dialogu. Daję sava przed rozbiciem ostatniego zasilania.

p 362 stwor walniety.sav

p 362 stwor walniety.dds

Sprawdziłem w tym gameplayu ( 20 min sterownia ) i od wyjścia z x10 wszystko to samo. Tylko on zbiera arty z klondajka, a u mnie Farmaceuta nie dotarł do Sidora. Siedzi na Wysypisku i myśli.

https://www.youtube.com/watch?v=x1VWCQB1JlE

Może muszę poczekać aż dotrze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.