Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna Powrót Szramy - repack


Rekomendowane odpowiedzi

@anatol  W tym miejscu postawił teleport Kostia, a ty miałeś kawałek dalej postawić drugi, Czarną dziurą jaką Ci dał. Ale wchodziłeś przez teleport Kosti i po wyczyszczeniu bazy stawiałeś następny, aby wyjść. Jeśli nie postawiłeś przy Rybackiej wtedy, to gdzie masz Czarną dziurę?

Daję Ci mojego sava, ale on był z gry po rus i zadania w PDA oraz SMSy przychodzą w robalach ( sprawdzone na modzie dla spolszczenia ). trudno będzie z tym grać.

Stoisz przed bąblem teleportu do bazy, wylądujesz na dachu, bo  stamtąd najłatwiej rozwalić ochronę i dotrzeć do Lebiediewa w sali z kominkiem. Powrót tą samą drogą, ale znów się pojawią ochroniarze.

W plecaku mam sprzętu na 500 kg, to sobie przed wejściem do bąbla wybierz to co Ci będzie odpowiadać, albo zwiększ udźwig.

zapis.7z

Chyba że już ktoś grający po polsku, dotarł do tego momentu.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, kondotier napisał:

W tym miejscu postawił teleport Kostia, a ty miałeś kawałek dalej postawić drugi, Czarną dziurą jaką Ci dał.

Tu jak na dłoni kłania się czytanie dialogów ze zrozumieniem. W taki właśnie sposób powstaje znaczna część problemów z modami. Oczywiście później winny jest mod, bo nikt się nie przyzna, że nie chciało mu się czytać.

  • Super 1
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to trochę dziwne, jeżeli @anatol nie postawił tego teleportu na początku gry to raczej nie powinien się wydostać z bazy czystego nieba po zabraniu absolutów Liebiediewa i dalsza gra nie była by możliwa. Też to przegapiłem i musiałem się cofnąć do zapisu z przed bazy, więc akurat w tym momencie gra nie pozwala na kontynuację rozgrywki.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem gameplaya. Czarna Dziura w bazie jest w plecaku na drzewie. Tak że jest możliwość powrotu.

@anatol  Ale ja pytałem nie o problemową scenę, ale tą wcześniejsza, kiedy przyszedłeś do Rybackiej z Kostią i wszedłeś przez jego teleport. Jak wtedy się wydostałeś. Artem od Kostii, czy tym z plecaka na drzewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier przez teleport Kosti dostaniesz się tylko do bazy, ale nim nie wrócisz. Dostajemy od Kosti jedną czarną dziurę i stawiamy obok jego teleportu, drugą czarną dziurę znajdujemy w jego schowku na bazie i tam stawiamy drugi teleport. Inaczej się nie da wyjść z bazy, próbowałem na wiele sposobów i nie ma takiej opcji, tylko wczytanie wcześniejszego zapisu. @smox wcześniej to też opisał. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox  @mkk7  Jak postępować to wiem i tak robiłem.

Ale ciekawiło mnie, jak @anatol wydostał się z bazy, skoro te teleporty muszą być stawiane parami. I jest ciekawe, że ten teleport który postawił w bazie z Czarnej dziury z plecaka ( ale ze swojego czy z drzewa nie napisał ) zadziałał, mimo że nie miał swojej pary koło Rybackiej. I to trzeba uznać za buga, bo mod na takie coś nie powinien pozwolić, skoro teleporty mają być wykorzystane powtórnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi @kondotier - jak pisałem w poście z tematu Wiatr- zacząłem Szramę.

Na temat scenariusza nic nie powiem - jestem na poczatku czyli Kordon , Wysypisko i Bagna.

W kwestii mechaniki - widac fasynacje OP-kiem. Mam raczej mieszane uczucia - ale zobaczymy jak się będzie opowieść rozwijać. 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiedziałem że "kolorowe"  pijawy atakujace z sekwencjami ognia i promieni , otoczone pyłem oraz "anomalne" granaty to nie wymysł Op-ka , lecz zrzynka ze Szramy. Tym bardziej będę zwiedzał te lokacje - bo zaczyna się robić ciekawie.

Edit: niestety nie będę zwiedzał -  na Agro mod pokazał mi język:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !lst.empty()
[error]Function      : CHudItem::animGet
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\HudItem.cpp
[error]Line          : 295
[error]Description   : draw_wo_gl
 
 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.