Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna Powrót Szramy - repack


Rekomendowane odpowiedzi

zrobiłem X18 wracam na Wysypisko i tam spotykam Naboja / a właściwie karabin bo on jest niewidoczny/

mam wrócić po jego schowek  z pancerzem do DM , wracam i przy skałach nic nie znajduję /tylko pijawka /  

o co to chodzi ? może niepotrzebnie już poszedłem do DM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przypiął/eła ten temat
  • 1 rok później...
2 godziny temu, wojtek121 napisał:

ktoś by     pomógł  ? 😞 

Dawno temu też miałem takie problemy. Weź wejdź do folderu z zainstalowaną grą, a potem w - gamedata\textures\ui i znajdź plik - ui_icon_equipment. Otwórz go w Paint net i zmień cokolwiek np. Efekty\Fotografia\ Wyostrzenie i zapisz. Mnie to zawsze pomagało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, smox napisał:

Dawno temu też miałem takie problemy. Weź wejdź do folderu z zainstalowaną grą, a potem w - gamedata\textures\ui i znajdź plik - ui_icon_equipment. Otwórz go w Paint net i zmień cokolwiek np. Efekty\Fotografia\ Wyostrzenie i zapisz. Mnie to zawsze pomagało. 

@smox    wszystko  zrobiłem tak jak na pisałeś :D  zmieniłem Efekty i spisałem jak włączyłem grę i wczytałem save  i przedmioty się teraz rozmazały nie wiem co zrobić  ? :I 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtek121 Powrót Szramy 1 i Powrót Szramy 2, to dwa różne scenariuszowo mody. Jeśli nigdy nie grałeś w PSz1, to w PSz2 będziesz miał problemy logiczne przy niektórych zadaniach odwołujących się do cz1. Zagraj więc w cz1, warta gry, a dopiero po niej w cz2.

Dla mnie, jest zgrzyt w połączeniu treści modów, bo cz1 kończy się w Leśnictwie na Zatonie i liczyłem, że tam zacznie się cz2. Ale jak to w Strefie bywa, nasz protagonista pojawia się na innej lokacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kondotier napisał:

@wojtek121 Powrót Szramy 1 i Powrót Szramy 2, to dwa różne scenariuszowo mody. Jeśli nigdy nie grałeś w PSz1, to w PSz2 będziesz miał problemy logiczne przy niektórych zadaniach odwołujących się do cz1. Zagraj więc w cz1, warta gry, a dopiero po niej w cz2.

Dla mnie, jest zgrzyt w połączeniu treści modów, bo cz1 kończy się w Leśnictwie na Zatonie i liczyłem, że tam zacznie się cz2. Ale jak to w Strefie bywa, nasz protagonista pojawia się na innej lokacji.

 

to myślisz że mam zagrać  w Cz.1 a potem w Cz.2 ? no tak też bym tak  zgadzam ale z Cz.1 mam problemy no tak nie i wiem co zrobić  😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtek121 To, że masz rozwalone tekstury, może być związane z wyborem rozdzielczości ekranu. Usuń user.ltx i uruchom moda, pozwalając mu zrobić swój. Zrób klawiszologię, dźwięk, poziom trudności, ale nie ruszaj rozmiaru ekranu. Powinieneś mieć prawidłowe tekstury. Zrób sobie kopię tego user.lt i teraz możesz wstawić swój monitor. Jak znów tekstury się rozwalą, wywal user.ltx i wstaw ten poprzedni.

 

I zapoznaj się z tym tematem.

https://stalkerteam.pl/topic/16226-jak-wywołać-forumowicza-jego-ksywką/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtek121  Dla sprawdzenia, pobrałem moda stąd.

https://stalkerteam.pl/topic/5345-powrót-szramy-cz1-dopełnienie/

Trzeba jednak być zarejestrowanym na Yandeksie i mieć podstawkę CCz v.1.0006   Mod zawiera już patch 3, a dodatkowo jest patch3 też w spolszczeniu. Wymagane jest też usunięcie z gamedaty folderu shaders

Postawiłem moda i takie są tego efekty.

ss_fred_06-20-22_14-04-15_(mainmenu).jpg    ss_fred_06-20-22_14-12-20_(l01_escape).jpg

ss_fred_06-20-22_14-08-38_(l01_escape).jpg   ss_fred_06-20-22_14-10-24_(l01_escape).jpg

ss_fred_06-20-22_14-11-37_(l01_escape).jpg   ss_fred_06-20-22_14-17-52_(l01_escape).jpg

  

Spróbuj w tym swoim repacku też usunąć polder shaders.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier ale trochę mieszasz teraz @wojtek121. Bo Powrót Szramy 2 ZAWIERA w sobie fabułę pierwszej części moda i dodatkowo dodaje swoją dalszą. Także @wojtek121 próbuj zainstalować Powrót Szramy 2 ale jeśli twoja grafa nie daje rady z jedynką to i drugiej może nie pociągnąć niestety. Jedyna szansa to, że dwójka chodzi na silniku OGSR, a on sporo poprawia jeśli chodzi o wydajność więc zaryzykuj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb masz rację. Już mi się te dublowane mody trochę mieszają. Ale problem @wojtek121  dotyczy cz1, stąd moje wpisy.

@wojtek121  Zapomnij o mojej propozycji zagrania w cz1 i rozwiąż problem z cz2. Podaj parametry swojego komputera. Bo jak to jakiś biurowy laptop, może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtek121 No to słabiutko, a jeszcze nie podałeś karty graficznej. Więc przypuszczam, że to integra. Z integrą sobie za wiele nie pograsz.

O specyfikację pytał też tom3kb w temacie PSz2, odpowiedziałeś mu?

Cz1 jak na razie nie wywalaj, bo jak nie ruszysz z cz2. to przynajmniej w tę część będziesz mógł zagrać. O ile w dalszej części moda ( lokacja Wilcze Legowisko ) jeśli nie odzyska się paczy do moda, Twój komputer wydoli.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie odpowiedziałem dla tom3kb  odpowiem jak najszybciej  :)  
😕  o nie bo zrobiłem 
 tak co powiedział smox że mam zrobić w paint net zmienić byle co a ja  zmieniłem wyostrzenia na 3 trochę to pomogło włączałem na dynamiczne oświetlenie dałem tekstury na 100 %  ale znowu jakieś ikony nie Miałych  swoich tektur  do zrobiłem co mi poleciłeś że mam   usunąć user.ltx i uruchomić moda  ale wyskoczyło że nie mam  user.ltx w folderze to wysadziłem znowu ten co miałem w folderze  do zrobiłem że w swoim folderze  gamedata  usunąć folder shaders  co też wcześniej powiedziałeś ale też nic nie dało to pomyślałem  że od  odinstalować   Cz.1 po nie widziałem co zrobić z Cz.1 i  zainstalowałem  Cz.2 ale  też mam problemy z tym teraz   to nie wiem co teraz zrobić może odstawie tego moda na razie jak będę miał tą kartę graficzną dobrą no nie wiem co teraz zrobić,
z tym modem wszystko się pochrzaniło.  @kondotier 😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtek121  Z Twoim komputerem, to dobry pomysł poczekać z modem aż będziesz miał coś lepszego.

Popatrz do działu Inne mody w języku polskim i tam na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ale bez karty graficznej, nie licz na wiele.

I przy pisaniu używaj znaków interpunkcyjnych, bo bez nich i dużych liter, więcej jest domyślania się niż rozumienia co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier też tak uważam że musze poczekać aż będę miał co dobrego, dobrze popatrzę tylko do działu Inne mody w języku polskim  ale jak będę miał coś lepszego to zagram w coś  :D 
dobrze będę  pamiętał :)  a i działa Cz.2 wszystko dobrze zrobiłem  ale się zacina., ale do nie problem  i zmniejszyłem  co zwisnę jest z tekturami i wszystko działa  mogę grać :D  ale jak będę  miał coś lepszego to pobiorę Cz.1 i zagram :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtek121 Uśmieszki nie zastąpią Dużych liter i znaków interpunkcji. To łamanie regulaminu forum i któryś z adminów w końcu skorzysta ze swoich uprawnień. A i ja też przestanę zgadywać, "co masz na myśli".

A jak będziesz miał "coś lepszego", to graj od razu w PSZ2. O PSz1 zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.