Jump to content

Potrzebny zapis z gry


XsaRdaS
 Share

Recommended Posts

Witam ludziska, mam taki dość niefajny problem, mianowicie zrobiłem format sprzętu i zapomniałem na śmierć zgrać zapisy z giery :023:. Czy dałby rade ktoś poratować jakimś zapisem w miarę zbliżonym do mojej ostatniej lokalizacji jaką był Yantar już po dostarczeniu naukowcowi tego artefaktu potrzebnego do naprawy PDA. Moja wersja moda to Lost Alpha DC 1.4005 + Extended Pack 1.3 + ten modzik z dodatkowymi broniami co jest w Extendzie. Z góry dziękuję. A no i jeżeli taki temat już gdzieś się znajdował na forum to wybaczcie, nie znalazłem.

Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

Żeby nie zaczynać nowego wątku to może zapytam tutaj. W sumie od początku grania w LA mam ten problem, a dokładnie chodzi mi o sekundowe ścinki, lagi, przycięcia, jak zwał tak zwał mimo dość wysokich fps'ów. Zdarza się to dość często a najczęściej jak przechodzę z lokacji do innej. Przeszukałem kawał internetów na ten temat ale jednak nie znalazłem rozwiązania :(. Czy macie może jakieś rady co do tego żeby chociaż zminimalizować te ścinki jeśli nie da się ich kompletnie usunąć?

Mój sprzęt to:

Laptop MSI, GTX 950m, i5-6300HQ 2,30GHz, 16 GB RAM, Win 10 x64.

Link to comment
Share on other sites

Jak przechodzisz z jednej lokacji na drugą, to mod nie wczytuje jej całej od razu. Te zacinki, to doczytywanie reszty tekstur. To samo jest jak lokacja jest wielka i idąc parzyłeś "pod nogi". Kiedy podniesiesz wzrok, a masz w ustawieniach duża odległość widzenia, mod musi doczytać te teksury z oddali.

Przypomnij sobie lokację Bar z podstawki. Przy podchodzeniu do zakładów Rostok, przy posterunkach z obu stron były takie zahamowania. Ten sam powód. Doczytywanie tekstur, ewentualnie spawn NPCów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity