Jump to content

Narodnaja Solianka 2016 ( Patch z 23.02.2018r + Instrukcja Instalacji )

trurl3
 Share

Recommended Posts

solianka.png

Patch 23.02.2018 do Narodnaja Solianka 2016, który wyeliminował wiele błędów. Wprowadza do gry również nowy pakiet broni.
Autor Spolszczenia: @trurl3

INSTALACJA:

Spoiler

Po poprawnym zainstalowaniu NS2016 dodajemy Patch 23.02.2018 oraz spolszczenie do niego. Po pobraniu należy rozpakować i skopiować do katalogu gry.

UWAGA:
Trzeba zacząć nową grę ! 

LINKI DO POBRANIA: 

Spoiler

1. Patch 23.02.2018
NS_2016 Patch z 23.02.2018.7z
https://zone.stalkerteam.pl/files/359 - Nasza Pobieralnia

2. Spolszczenie do Patcha 23.02.2018
Polonizacja NS_2016 patch 23.02.18 v002.7z
https://zone.stalkerteam.pl/files/360 - Nasza Pobieralnia 

Autor spolszczenia moda NIE WYRAŻA ZGODY na jego uploadowanie / publikowanie na inne serwery niż forum stalkerteam.pl.

• Like 1
  • Dodatnia 13

• trurl3 pinned this topic

Przy wejściu na ATP wywala do pulpitu.Zmieniałem folder textures i levels.

Spoiler

[error]Expression    : cross_table().header().game_guid() == game_graph().header().guid()
[error]Function      : CAI_Space::load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\ai_space.cpp
[error]Line          : 121
[error]Description   : graph doesn't correspond to the cross table

Zaraz... Dogadajmy się... Dla mnie oryginalne jest to, co sam wstawiałem... ;) . Interesuje mnie, czy błąd wystąpił w grze zainstalowanej z poprawionym przeze mnie patchem z 23.02.2018 czy dodawałeś jeszcze coś samemu i to własnie spowodowało problemy. Opisz dokładnie sytuację która doprowadziła do błędu i co zrobiłeś, żeby go uniknąć, proszę.

@anatol - Chyba wiesz, że trzeba równolegle ciągnąć wszystkie wątki moda, bo inaczej on nie puszcza dalej, właśnie przez nie pokazywanie itemów. Sprawdź, czy nie masz zaległości. Porób inne wątki i dopiero wróć do tego. Wątki są mocno ze sobą powiązane, bo muszą się w pewnym momencie zbiec i dopiero grasz dalej.

• Dodatnia 1

• 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Byc może tylko ja mam błąd w queście  na medalion dla Doca - w/g informacji o zmianach w  w/w patchu (45. Медальон для Доктора несём сразу Шахтёру, после нахождения. Не хрен бегать лишний раз на Припять к Доктору) powinienem zanieśc go od razu do Górnika . Górnik przyjmuje item , ale zadanie wisi nadal.

• Agrael changed the title to "Narodnaja Solianka 2016" - patch z 23.02.2018 Instrukcja Instalacji
  • 11 months later...
10 godzin temu, kondotier napisał:

@Monolihtalian Ja proponuję, aby jednak stawiać go na podstawce 1.0004 . Na takiej grałem i problemów nie było.

A patcha 23.02 nakładałeś na spolszczonego moda?

Nie, nie nakładałem. 

Gram bez tego patcha.

Ogl dobrze jest wrócić do NS, stara dobra NS nadal lepsza od modów z 2021. 

54 minuty temu, kondotier napisał:

@Monolithalian Nie wstawiając tej łaty, dużo ryzykujesz, że w dalszej części nękać Cię będą problemy techniczne z modem. Możesz nawet nie dotrzeć do końca. :smile_anom:  

Ta ostatnia łata jest naprawdę konieczna. Ale to Twoja decyzja, czy grać bez problemów, czy ryzykować, a potem i :037: .

Grałem już wcześniej w NS bez tego patcha i nie natrafiłem na żaden błąd. 

Ogl w wątku jest mało to sprecyzowane, tzn co oznacza "po poprawnym zainstalowaniu NS2016"? Z starym patchem i fixem czy bez?