Jump to content

Narodnaja Solianka 2016 ( Patch z 23.02.2018r + Instrukcja Instalacji )

trurl3
 Share

Recommended Posts

Gram sobie w tę Narodnają Soliankę 2016 z Patchem 23.02.2018 i jestem mega zadowolony😀 Nie mam RZADNYCH problemów. Wszystko gra buczy i huczy. Jeżeli ktoś jeszcze nie grał w Soliankę, to polecam tę wersję.

Dzieło jakiegoś stalkera graficiarza - 

ss_jarek_10-20-21_16-23-24_(warlab).jpg 

• Dodatnia 4

@smox Już w v.2016 grałem i zgadzam się z Tobą. Usunięto 99% problemów z v.2010. No i nareszcie jest finał moda.

Ale jest już v.2020, która jak "szepnięto na uszko", jest w cichym tłumaczeniu. Próbowałem grać w nią na wersji testowej (otrzymanej w tym celu), ale już na samym początku trafiłem na buga w rozmowie z górnikiem i nie dostałem rozwiązania.

No i każdemu kto szuka moda do grania, polecam tę v.2016.

@Zwinny Za łatwa? Nie powiedział bym, że dla wszystkich. Jest na tyle trudna, że nie pozwoli spacerować jak po parku, ale i tak zmusza do dużego wysiłku myślowego w rozwiązywaniu wyboru kierunku gry w fabule. I już nie ma idiotycznych schowków na szczycie słupa. Ten mod jest dobry i daje graczowi pełną mozliwość jego ukończenie w czasie, kiedy przy finale jeszcze pamięta się pierwsze godziny gry. Ja go polecam.

Chcesz bez czekania na OP2.2 mieć "coś trudniejszego"? Zabierz się za Duplikaty. Jak dojdziesz do cz.2 Źródło, to w jego temacie porozmawiamy.

• 1 month later...

@prozmus84  Jest wstawiona na forum (chyba nawet w tym temacie, lub w 2010) mapka pieczary, która w czasie gry wyświetla na minimapie drogi do każdej rzeczy którą tu trzeba znaleźć. A nawet z nią odszukanie nie jest łatwe. Poszukaj jej, warto się potrudzić.

A tu masz odsyłacz do wpisu.

Nie zapomnij podziękować wstawiającemu.

• Dodatnia 2