Skocz do zawartości

Potrzebne screenshoty mutantów ze Stalkera


FairFight

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję screenów mutantów ze stalkera. Im więcej tym lepiej, bardzo by mi zależało, żeby było to obrazki wysokiej jakości, dobre detale itd. Ale każde generalnie się przydadzą. Najlepiej screeny robić ze schowanym HUDem.

jeśli ktoś przy okazji będzie grał, to może strzelić pare fotek, mam nadzieję, że nie będzie to problem.

Pozdrawiam.

Edytowane przez FairFight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie gram w nic ale może na początek przyda się to:

https://www.google.pl/search?q=stalker+mutants&client=opera&hs=T5t&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjdgp6Az7zbAhXlF5oKHXweBDkQ_AUICigB&biw=1248&bih=850

W narzędziach google można ustawić rozmiar na każdy potrzebny.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od "dziurawości" wiki. Miałem podobny problem, ale wyszedłem z założenia, że lepiej zrobić to poza grą, bo i lepiej wygląda i mniej z tym roboty. Poza tym więcej detali, niż sam sobie pozwolisz zrobić, nie będzie. 

Spoiler

czysteniebo_zew.thumb.png.8ba2056956f46105d353538e9126fe51.pngpijawa_snork.thumb.png.2526929d8644c0893f69e53a83796596.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Sierioża napisał:

Abstrahując od "dziurawości" wiki. Miałem podobny problem, ale wyszedłem z założenia, że lepiej zrobić to poza grą, bo i lepiej wygląda i mniej z tym roboty. Poza tym więcej detali, niż sam sobie pozwolisz zrobić, nie będzie. 

  Ukryj zawartość

czysteniebo_zew.thumb.png.8ba2056956f46105d353538e9126fe51.pngpijawa_snork.thumb.png.2526929d8644c0893f69e53a83796596.png

 

Stary ta wiki ma dwóch edytorów na "pół etatu" i kolejnych dwóch na 1/25. Byłoby dziwne, gdyby nie była dziurawa. 

Dzięki wszystkim za screeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FairFight napisał:

Stary ta wiki ma dwóch edytorów na "pół etatu" i kolejnych dwóch na 1/25

To może zamiast dodawać nowe treści skupcie się na tym, żeby te już obecne były w porządku? :) Ale znam ten ból.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, screeny z modów mam na pulpicie, póki co styknie. Zastanowię się jak je wykorzystać bo mi się podobają, ale zasadniczo od modów są takie fora jak to. Wiki jest od standardowych informacji. Zobaczymy.

Natomiast screeny zwykłych mutków ze zwykłego stalkera wezmę ile dacie. Póki co wracam do poszukiwania kolejnych obrazków w odmętach sieci.

Pozdrawiam.

Edytowane przez FairFight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kondotier napisał:

Nowi gracze to raczej posiadają tylko Zew Prypeci

Nie zgadzam się - na takim Steamie Cień ma się całkiem dobrze, a nawet z wykresu recenzji wynika, że jest lepiej niż jeszcze kilka lat temu. I niezależnie od tego, jak się potoczą losy dwójki, spodziewajmy się wzrastającego zainteresowania. Przynajmniej przez jakiś czas.

1.PNG.a20eedcbefc934107e6722e5d0b18652.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.