Jump to content

Strefa - Screeny

Recommended Posts

Stalker-1..ja tu taj nie widz? nic ?miesznego.. screeny wys?ane przez danieldino ukazuj? jaka zona jest naprawd?, stalkerzy tam gin? i nikt na to nie zwraca uwag?, wojny frakcji gdzie si? brutalnie zabijaj? o przekonania i ziemi? do artefaktów, albo mutanty które rozszarpuj? na strz?py ludzi, a o anomaliach ju? nie wspomn?...wszystko jest okrutne, przetrwa silniejszy.. smutna prawda.. ale nie ma tu miejsca dla ludzi z sumieniem. Bo wielu ludzi zabi?o by za chocia?by magazynek do AK...

Nie ?eby co?, ale jak ja widz? wasze avki i te screeny, to widz?, ?e to wy tam le?ycie. Ale niestety Wiewiórka ma racj?... Smutna prawda, ale nie ca?kiem, graj?c w CoP'a natkn??em si? na pewnego go?cia, Wano si? nazywa, spoko gostek, oczywi?cie mutki i monoliciarzy zabije :).

Ku*wa, niez?e obrazki dajesz, Daniel. Faktycznie brutalne (bardziej mentalnie ni? fizycznie, ale przez to okrutniejsze). Tyko dziwi mnie wasza dyskusja na temat tych zw?ok... to jest tylko gra. I cho? pewnie nie jedno miejsce na ziemi taki istnieje (a w przesz?o?ci istnia?o wiele), to jednak u?alanie si? nad stert? poligunów pokrytych teksturom to troszk? dziwna rzecz...

• 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity