Skocz do zawartości

Frakcje i ekwipunek (tych że)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko bo jestem już w drodze do Jantaru ale zatrzymałem się by dołączyc do jakiejś organizacji i tu pojawia się problem bo chciałbym dołączyć ponownie do Czystego Nieba Czy jest taka możliwośc? I niech ktoś poda mi w jakich broniach specjalizują sie wszystkie frakcje [z tych do ktorych mogę dołączyć czyli (najczęściej używaja tych broni)] I Do jakich Frakcji mogę teraz spkojnie dołączyć(jak co zrobiłem już questy dla wszystkich frakcji)Główne questy i troszke pobocznych proszę o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem że powinienem poza tym w tego stalkera gram 1 raz wienc szukam czegoś czego jakurat nie wiem bo jak zauważyłem bandyci powinni mieć najleprze pancerze bo ich mechanik to tylko do nich sie rwie a mają słabe i pytanko mógłby mi ktoś w takim razie powiedzieć o jakiejś skrytce z unikatowym albo shotgunem albo karabinkiem szturmowym bo poprostu ten obokan uleprzony na maxa już nie starcza a TRS to poprostu żenada jest a vintar mi nie odpowiada więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Więc zostaje Tunder S14 (Groza OC). Karabin po prostu świetny, latam z nim i latam, stalkerów zabijam za max. 4 strzałami, ale musi być na maksa ulepszony. Fakt, dużo kasy się wyda, ale opłaca się jak ch*lera. A jeśli chodzi o frakcję Czyste Niebo - nie polecam. Są słabi oraz wracać się np. z Jantaru właśnie przez kilka lokacji po np. kilka głupich rubli nie ma sensu. Polecam Ci Powinność, bo mają dobrego mechanika, dobrego handlarza, który właśnie sprzedaje Tundera. W ogóle są dobrzy, a jeśli brakuje Ci kasy, idź do nich na strzelnicę ;-) Albo wolnych stalkerów. Mają niezły sprzęt, są w kilku lokacjach, więc za pomaganie im masz szansę się nieźle dorobić, ale tak samo jak z Czystym Niebem - Wracać się do Kordonu też bez sensu. Możesz też spróbować u Wolności - chłopcy nieźli, ale trochę za mało mają wyposażenia i ammo. To tyle. Jakbyś miał jakieś pytania, to wal śmiało. Powodzenia stalkerze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięks za rade ale jest problem bo jestem kumplem bandytów jak narazie i u nich szukam jakigoś dobrego sprzętu. A poza tym jak wracać kilka map z agropromu jest 1 mapa z kordonu też z doliny mroku tez jedna zawsze jest jedna wystarczy tylko znaleść baze i do przewodnika ja zawsze tak robie i wydatków dużych nie mam maxymalnie 2100 rubli. A kumple bandytów mają najgorzej bo walczą na 3 fronty bo i Wolność (z prawej) Powinność (z lewej) i Stalkerzy z (dołu) poprostu super ale wolność stara się nam w droge nie wchodzić ale i tak jest kiepsko. jak na takom wojne idze mi świetnie. PS daj jakąś stronkę ze obrazkami ze stalkera bo w wyszukiwarce gooogle można szukać a szukać hyba ze 50 stron przeszukałem i nic. PS.2 Wolni Stalkerzy To Wolność a a Stalkerzy tzn Samotnicy neutralni stalkerzy (Nowicjusze Często ale nieżadko trafiają sie w Egzo samotnicy)itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mi chodzi o to w jaki sposób mogę dołączyć do Czystego Nieba? Wiem jestem na początku gry (przeszedłem z Bagien do Kordonu) ale mogę już dołączyć do Wolnych Stalkerów i do bandytów. Przy Czystym Niebie jak chcę pogadać z generałem to mam tylko opcję, że muszę już iść, czy coś takiego. Może to jeszcze za wcześnie na wstąpienie do Czystego Nieba? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: Czyste niebo Bedzie sie przewijało od samego początku aż do samego końca, po wyjściu z bagien tracisz na jakiś czas kontakt z czystym niebem i ponownie pojawiają sie koledzy w czerwonym lesie podczas ataku na most, potem limansk i szpital, dalej jeszcze nie doszedłem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.