Jump to content

Frakcje i ekwipunek (tych że)


Recommended Posts

Mam pytanko bo jestem już w drodze do Jantaru ale zatrzymałem się by dołączyc do jakiejś organizacji i tu pojawia się problem bo chciałbym dołączyć ponownie do Czystego Nieba Czy jest taka możliwośc? I niech ktoś poda mi w jakich broniach specjalizują sie wszystkie frakcje [z tych do ktorych mogę dołączyć czyli (najczęściej używaja tych broni)] I Do jakich Frakcji mogę teraz spkojnie dołączyć(jak co zrobiłem już questy dla wszystkich frakcji)Główne questy i troszke pobocznych proszę o szybką odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

no wiem że powinienem poza tym w tego stalkera gram 1 raz wienc szukam czegoś czego jakurat nie wiem bo jak zauważyłem bandyci powinni mieć najleprze pancerze bo ich mechanik to tylko do nich sie rwie a mają słabe i pytanko mógłby mi ktoś w takim razie powiedzieć o jakiejś skrytce z unikatowym albo shotgunem albo karabinkiem szturmowym bo poprostu ten obokan uleprzony na maxa już nie starcza a TRS to poprostu żenada jest a vintar mi nie odpowiada więc?

Link to comment
Share on other sites

... Więc zostaje Tunder S14 (Groza OC). Karabin po prostu świetny, latam z nim i latam, stalkerów zabijam za max. 4 strzałami, ale musi być na maksa ulepszony. Fakt, dużo kasy się wyda, ale opłaca się jak ch*lera. A jeśli chodzi o frakcję Czyste Niebo - nie polecam. Są słabi oraz wracać się np. z Jantaru właśnie przez kilka lokacji po np. kilka głupich rubli nie ma sensu. Polecam Ci Powinność, bo mają dobrego mechanika, dobrego handlarza, który właśnie sprzedaje Tundera. W ogóle są dobrzy, a jeśli brakuje Ci kasy, idź do nich na strzelnicę ;-) Albo wolnych stalkerów. Mają niezły sprzęt, są w kilku lokacjach, więc za pomaganie im masz szansę się nieźle dorobić, ale tak samo jak z Czystym Niebem - Wracać się do Kordonu też bez sensu. Możesz też spróbować u Wolności - chłopcy nieźli, ale trochę za mało mają wyposażenia i ammo. To tyle. Jakbyś miał jakieś pytania, to wal śmiało. Powodzenia stalkerze ;-)

Link to comment
Share on other sites

Dzięks za rade ale jest problem bo jestem kumplem bandytów jak narazie i u nich szukam jakigoś dobrego sprzętu. A poza tym jak wracać kilka map z agropromu jest 1 mapa z kordonu też z doliny mroku tez jedna zawsze jest jedna wystarczy tylko znaleść baze i do przewodnika ja zawsze tak robie i wydatków dużych nie mam maxymalnie 2100 rubli. A kumple bandytów mają najgorzej bo walczą na 3 fronty bo i Wolność (z prawej) Powinność (z lewej) i Stalkerzy z (dołu) poprostu super ale wolność stara się nam w droge nie wchodzić ale i tak jest kiepsko. jak na takom wojne idze mi świetnie. PS daj jakąś stronkę ze obrazkami ze stalkera bo w wyszukiwarce gooogle można szukać a szukać hyba ze 50 stron przeszukałem i nic. PS.2 Wolni Stalkerzy To Wolność a a Stalkerzy tzn Samotnicy neutralni stalkerzy (Nowicjusze Często ale nieżadko trafiają sie w Egzo samotnicy)itd

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A mi chodzi o to w jaki sposób mogę dołączyć do Czystego Nieba? Wiem jestem na początku gry (przeszedłem z Bagien do Kordonu) ale mogę już dołączyć do Wolnych Stalkerów i do bandytów. Przy Czystym Niebie jak chcę pogadać z generałem to mam tylko opcję, że muszę już iść, czy coś takiego. Może to jeszcze za wcześnie na wstąpienie do Czystego Nieba? Proszę o odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

:mrgreen: Czyste niebo Bedzie sie przewijało od samego początku aż do samego końca, po wyjściu z bagien tracisz na jakiś czas kontakt z czystym niebem i ponownie pojawiają sie koledzy w czerwonym lesie podczas ataku na most, potem limansk i szpital, dalej jeszcze nie doszedłem. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

W podstawowej wersji też nie można było przystąpić ponownie do CN. Poza tym istniał bug, który całkowicie zakłócał grę, już po przejściu do Kordonu. Polegał na tym, że baza CN znikała całkowicie z mapy i nie można się było do niej dostać nawet z przewodnikiem (ja tak miałem).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity