Skocz do zawartości

Popsuła mi się gra, pomocy


cez137

Rekomendowane odpowiedzi

Dosłownie,nagle,po prostu włączam i mi się tnie,grafika ustawiona na 1024x968 najniższe detale,dx9 rozszerzony,zgodność i wszystko reszta też ok,nie wiem co jest, próbowałem kilka razy ją włączać i to samo a granie na 800x600 to jakas porażka i też w grę nie wchodzi,wgrałem jeszcze raz patcha bo pomyslałem że może on sie wysypał czy coś ale nie pomogło,tutaj log,bo grę dziś wywaliło do pulpitu 2 razy nie wiem dlaczego ale po ponownym jej włączeniu już było ok,karta hd radeona 4250,4 gb ramu,win 7,daleko już zaszedłem i szkoda by było porzucić tego moda,pomocy.

xray_windows7.log

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mnieciu w lesie,zaraz przy bramie,od strony leśnika ,zrobiłem tam quicksava i chciałem zagrać za kilka godzin,przychodzę za kilka godzin do domu,odpalam coca i tego sava i tnie mi grę niemiłosiernie ,fpsy chyba na poziomie 10 klatek haha ,nie rozumiem twojego drugiego posta,możesz bardziej po polsku?aha jeszcze jedno,jaki jest kod do drzwi na radarze tam gdzie jest miejsce do spania bo z twojego gameplaya nie mogę się doczytać bo pusciles przyspieszenie?

@Revter w grze go nie mam,musiałbym go ściągnąć i doinstalować do systemu,w grze mam 9,10 i chyba 11,jak wspomniałem gram na 9 rozszerzonym

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i najważniejsze... Interpunkcja stalkerze :058:. Po drugie, może to być wina Twojej pamięci... 

6 godzin temu, Mnieciu napisał:

SMART dysku z CrystalDiskInfo.
Pobierasz i uruchamiasz HW-info w trybie sensors only i włączasz logowanie do pliku (prawy dolny róg karteczka z plusikiem). Grasz 15-20 minut i wrzucasz log.

Przeskanuj komputer MBAM, AdwCleaner.


 

 

 

Po trzecie @Mnieciututaj opisał Ci jak możesz zaradzić na ten burdel. Zrób tak jak napisał. Pobierz CrystalDiskInfo, HW-info oraz MBAM i AdwCleaner… może i dużo ale ważne to są dla nas informacje jeżeli jakkolwiek mamy pomóc. A i zrób jak opisał... Pisał raczej łopatologicznie.

Edytowane przez AbiNeKhorn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mnieciu  @AbiNeKhorn no dobra jak mus to mus,zrobiłem to co mi napisaliście a oto wyniki,które funkcje w Malware zaznaczyć?widzę jest jakiś Kernel,czyżby on był przyczyną,jak widać HwInfo nie dało sie uruchomić z powodu sterownika który nie jest podpisany cyfrowo,co w takim razie zrobić?uruchomiłem program dokładnie tak jak napisał Mnieciu

 

uwaga! po tych zabiegach gra wróciła,ale miałem już w międzyczasie kolejny wylot na Jupiterze,włączyłem grę od nowa i nadal jest stabilna,tzn fpsy są normalnie jak były

Screenshot 2018-07-18 10-04-42.jpg

Screenshot 2018-07-18 10-08-08.jpg

Screenshot 2018-07-18 10-08-40.jpg

Screenshot 2018-07-18 10-17-26.jpg

Screenshot 2018-07-18 10-24-22.jpg

Screenshot 2018-07-18 10-27-16.jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  - Kod do drzwi na Radarze. Przecież Maks przed szturmem na anteny ( po udzieleniu mu pomocy ) mówi, ze kod do drzwi za którymi jest antidotum, mają uczeni zabici koło płotu. Musisz przeszukać trupy. Ale dopiero po szturmie na anteny tam wracasz.

https://www.youtube.com/watch?v=EuUugwU_lXU

Rozmowa 5:30, szukanie PDA z kodem 16:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 - Po tej rozmowie dostajesz propozycję pomocy w uwolnieniu więźnia. Zgoda powoduje że mod automatycznie przenosi pod anteny, kolejna rozmowa i atak. Po nim dopiero jesteś wolny. Możesz odmówić pomocy, stracisz spory kawałek gry, ale wtedy sam idziesz do lasu szukać naukowców. Lepiej nie kombinuj i daj się modowi prowadzić za rączkę. Masz wtedy gwarancję gry bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kondotier napisał:

Lepiej nie kombinuj i daj się modowi prowadzić za rączkę.

@kondotier hmm?juz za późno,jak czytałem info o modzie to każdy mówił i pisał że to mod niefabularny i nie trzeba po kolei robić tego co każe i tak też grałem,szedłem tam gdzie miałem coś do zrobienia czy tam gdzie było mi po drodze,czy po prostu ekplorowałem zone a jak przy okazji coś się trafiło to to robiłem,tak też było i w tym przypadku,szedłem wyłączyć mózgozwęglacz, tylko że chyba za wcześnie się na to porwałem bo nie dawałem tam rady ze względu na słabe bronie i ekwipunek,dopiero później tam poszedłem jak "dorobiłem" się lepszego sprzętu,cos czuję że będę tego moda robił po raz kolejny hehe

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Bo nota bene, nie jest to mod, ale baza dla modów. Na początku wybierasz jak i kim chcesz grać. Jeśli wybierzesz opcje inne niż faularna, to faktycznie chodzisz jak chcesz, bo taka gra nie ma finału.

Ale jak wybierasz opcję stalker fabularny,  jest inaczej. Od momentu spotkania z Doktorem, do którego trzeba dążyć jak najszybciej, masz szczątkową grę Cień Czarnobyla, z trochę innym zakończeniem. Tylko że CCz trzeba znać i pamiętać i iść drogą z niego.

A w CoC możesz grać tyle razy, ile na początku jest możliwości wyboru. Ale spróbuj wejść do labów, czy dotrzeć do anten jako bandyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.