Jump to content

Prośba

Recommended Posts

Witam, mam gorącą prośbę  o wstawienie obrazu płyt trylogii Stalker( podstawowych wersji ), ostatnio pewien program zrobił mi okropny miszmasz w moim kompie i min. pozmieniał pliki jak i pokasował część plików ze Stalkera, na szczęście klucze miałem zapisane bo też zostały pozmieniane. Jak ktoś ma takie obrazy to bardzo proszę o pomoc za co z góry dziękuje.

Witam.
Skoro posiadasz klucze to czy nie lepiej operować wersjami repack wszystkich podstawek?
U mnie płyty od dawna stoją na półce i ich nie używam.
Dodatkową zaleta takiego rozwiązania jest to, że nie trzeba montować obrazu płyty w wirtualnym napędzie 
i za każdym razem instalować podstawkę.

https://mega.nz/#F!Ql5CSLxb!gNkfqg-xAUfYezLuMaFtYQ   

Są to wersje repack wszystkich podstawek od @coma

• Dodatnia 1

@bolo

Podstawka SoC w paczkach 7-zip jest w wersji 1.0006  a jak wypakujesz wszystko do jednego katalogu masz tam katalog patches a w nim wszystkie wersje.
Snap2.jpg.eb4eb6e21e5875f692506ab5fdf5ec5b.jpg

Jeśli chciałbyś zmienić wersję podstawki wystarczy skasować katalog bin z głównego katalogu gry i do tego katalogu wypakować któryś patch
ze zgodą na zamianę plików. Osobiście zawsze wybieram podstawkę w wersji RUS a lokalizację PL.
Tak wygląda komplet potrzebnych plików do SoC.

Snap3.jpg.2eeabee5cb1067eb853d7bcb881322d0.jpg

• Dodatnia 1

W pliku Russian są trzy podstawki i one mnie interesują. Ale jak skopiuje adres do Mega... to i tak zaczyna mi pobierać całość, nie umiem pobrać tylko tych plików.

Przepraszam, że zawracam Ci gitarę i dziękuje za grzeczność.

Moim zdaniem powinieneś pobierać pliki przez przeglądarkę. Na MEGA można założyć darmowe konto z limitem 5GB dziennie (przynajmniej kiedyś tak było). To spokojnie wystarczy do pobrania plików do SoC.
Jeśli sobie nie poradzisz wrzucę te pliki na swój host i pobierzesz z moich namiarów będą do pobrania za około 30 minut. 
Linki podam w kolejnym poście.

• Dodatnia 1