Skocz do zawartości
bolo

Prośba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam gorącą prośbę  o wstawienie obrazu płyt trylogii Stalker( podstawowych wersji ), ostatnio pewien program zrobił mi okropny miszmasz w moim kompie i min. pozmieniał pliki jak i pokasował część plików ze Stalkera, na szczęście klucze miałem zapisane bo też zostały pozmieniane. Jak ktoś ma takie obrazy to bardzo proszę o pomoc za co z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.
Skoro posiadasz klucze to czy nie lepiej operować wersjami repack wszystkich podstawek?
U mnie płyty od dawna stoją na półce i ich nie używam.
Dodatkową zaleta takiego rozwiązania jest to, że nie trzeba montować obrazu płyty w wirtualnym napędzie 
i za każdym razem instalować podstawkę.

https://mega.nz/#F!Ql5CSLxb!gNkfqg-xAUfYezLuMaFtYQ   

Są to wersje repack wszystkich podstawek od @coma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziękuje, repack może być, chodzi mi o to, że mody są robione na wersje np. 1.4 lub 1.6 i jeśli to są podstawowe wersje to ok, raz jeszcze dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bolo

Podstawka SoC w paczkach 7-zip jest w wersji 1.0006  a jak wypakujesz wszystko do jednego katalogu masz tam katalog patches a w nim wszystkie wersje.
Snap2.jpg.eb4eb6e21e5875f692506ab5fdf5ec5b.jpg

Jeśli chciałbyś zmienić wersję podstawki wystarczy skasować katalog bin z głównego katalogu gry i do tego katalogu wypakować któryś patch
ze zgodą na zamianę plików. Osobiście zawsze wybieram podstawkę w wersji RUS a lokalizację PL.
Tak wygląda komplet potrzebnych plików do SoC.

Snap3.jpg.2eeabee5cb1067eb853d7bcb881322d0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za grzeczność, podpowiedz jeszcze czy muszę sciagać to wszystko?, pytam dlatego, że ściągam za pomocą MegaDownloader i pokazuje mi ponad 26 GB.

A teraz już ponad 29MB coś chyba robię nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pliku Russian są trzy podstawki i one mnie interesują. Ale jak skopiuje adres do Mega... to i tak zaczyna mi pobierać całość, nie umiem pobrać tylko tych plików.

Przepraszam, że zawracam Ci gitarę i dziękuje za grzeczność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem powinieneś pobierać pliki przez przeglądarkę. Na MEGA można założyć darmowe konto z limitem 5GB dziennie (przynajmniej kiedyś tak było). To spokojnie wystarczy do pobrania plików do SoC.
Jeśli sobie nie poradzisz wrzucę te pliki na swój host i pobierzesz z moich namiarów będą do pobrania za około 30 minut. 
Linki podam w kolejnym poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Mega nie można przez przeglądarkę tzn. moją mam Firefoxa bo coś mi każe doinstalować a przez takie coś to sobie narobiłem bałaganu z, którego nie mogę wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi