Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Kamilek2005  Mod nie jest spacerkiem po parku. Oprócz eliminacji tabunów zombich, dałem zrzuty ekranu z mojej gry pokazujące te ilości, są lokacje np. Kołchoz i Kawiarnia, gdzie na zabicie NPCa potrzebny jest wagon amunicji. Jest sporo szukania. Jak przejrzysz ten temat, to są podpowiedzi gdzie znaleźć snajperkę, Sajgę lub inne rzadkie przedmioty. A czy grę polecać? Przecież każdy ma z gry inne odczucia. Też przerwałem grę, ale jednak do niej wróciłem i dokończyłem. Co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilek2005 - polecam 1 stronę tego tematu, zagrałem jako pierwszy na forum (23.08.2018) w rus wersji, poczytaj, pooglądaj obrazki i zrób jak uważasz w kwestii decyzji: zagrać czy nie zagrać?

Киселево - Kisieliewo koło  Moskwy - to tu toczy się akcja moda ale równie dobrze może się toczyć koło twojej chaty, tak jest skonstruowany ten mod, mapa rejonu/akcji moda:

https://www.google.pl/maps/place/Kiselevo,+Obwód+moskiewski,+Rosja,+142136/@55.3790928,37.2551115,10.25z/data=!4m5!3m4!1s0x4135513e4844fbbd:0x7a94aafe12b349a2!8m2!3d55.349411!4d37.3399748

26.08.2019 - na "żywo" z pierwszej rozgrywki, pierwszej wersji gry, przelazłem ja bez poprawek i innych takich dupereli:

Jeśli o mnie chodzi to mod jest świetny i inny, brak sztampy podwyższa wartość moda.

Dialogi nie są z palca wyssane, zawartość sklepów, domów, odpowiada realiom.

Ludzie nieufni, podminowani, każdy czeka na rozwój sytuacji, nie wiesz czy wojsko jak się zjawi lub milicja nie zabije cię od razu.

Metro to amalgamat rzeźni z klaustrofobią.

Ludzie najpierw do ciebie strzelają a potem zadają pytania, psy i koty oraz inne zwierzaki są głodne walczą z każdym i miedzy sobą.

Przerażenie gracza gdy zdaje sobie sprawę, że zombi nie występuje tylko w USA ale może być nawet na "twoim" terenie. 

Nikt ci broni ani kapoty nie naprawi, amunicji tyle co kot napłakał, żarcie wszelakiego rodzaju - polecam polowanie na zająca z patelnią. :biggrin:

Podmiejskie wysypisko śmieci - tutaj nawet nadzieja strzeliła sobie samobója.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię tematykę Zombie i sięgnę po ten modzik mimo, że ograniczenia X-Ray w animacjach zwłaszcza troszkę mogą psuć "wczówkę"..... Wielokrotnie ograłem "Dead Island" z dodatkiem jak i remastery oraz "Dying Light" wraz z dodatkiem, a także w stary dosć tytuł "Land of The Dead the Road to Fiddlers Green" i modem do niego "Dead Epidemic" , a takze Left 4 Dead 1 i 2 w singlu czy bardzo fajny tytuł i podobny w założeniach do tego moda czyli "Zombi" oraz The Last of Us więc jako takie rozeznanie w temacie mam i widziałem wiele wariantów apokalipsy nieumarłych.

Mod już postawiony, teraz przygotowuje dodatek na lepszą krew. Nie tylko same tekstury ale i efekty trafień w ciała nie umarlaków by było tej krwi znacznie więcej. W końcu to gra o zombiakach, a dobry gore jest elementem nieodłącznym tego typu gier. Co prawda na odcinanie kończyn, głów czy przecinania szwędaczy na wzdłuż i wszerz nie ma raczej szans jak w Dead Island Czy Dying Light, ale zawsze będzie to lepiej wyglądać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FeRu napisał:

Bardzo lubię tematykę Zombie

To tak jak ja :) nawet mój brachol ma się skusić na tego moda bo to też jego klimaty. A w stalkera to może grał na premierę ;)

Modzik zainstalowany, małego babolka na wstępie zauważyłem bo "i" jest obok "o" na klawiaturze ;) to mamy "Dziennoku" zamiast "Dzienniku".

dziennok.jpg

To tak z kronikarskiego obowiązku, jak coś zauważę jeszcze to podrzucę ale znając @gawrona to będę musiał się postarać żeby coś wypatrzeć :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb. Dobrze, że już teraz znalazłeś tego babola, jak znajdzie się więcej kwiatków, zrobię patcha. Na razie, żeby błąd nie przewijał się przez całą grę, wystarczy wrzucić poniższy plik do pol ze zgodą na zamianę.

string_table_ltd_messages.xml

Chyba nie było wcześniej o ty mowy, na wszystkich lokacjach rozrzuconych jest kilkanaście notatek, są to świadectwa dramatu, jaki spotkał mieszkańców okolic Kisielewa. Choć nie mają związku z fabułą, to jednak warto je odnaleźć.,

Mała odpowiedź - w wielu meblach szuflady się "otwierają".

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, smox napisał:

W gameplayu na Youtube przy ogrodzeniu (na lokacji Farma) leży trup żołnierza z niezłym ekwipunkiem. W mojej rozgrywce go nie ma. Tak ma być? 

Nie mogłeś znaleźć trupa przy płocie, ponieważ został wycięty, był tylko w wersji przedpremierowej dla testerów. Taką wersję ogrywał Top Secret.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • gawron promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Pograłem chwilkę, no na razie jest taki fajny klimat zbieracko survivalowy. Mało amunicji, sporo różnych przedmiotów.

Brak wyświetlania liczby naboi. W dwururce jeszcze jakoś temat ogarniam :)

Z minusów to co już było wymienione w recenzji na Stalker World, modele nietrzymajace wymiarów, jedne budynki większe, inne mniejsze. Tekstury niby inne od stalkerskich ale też jakość od fajnych po słabe.

Różne błędy typu można wejść w tekstury zabitego misia itp.

Ale ogólnie jest spoko, szczególnie dla fanów zombiaczków.

Mam takie małe pytanko. Czy oprócz tej ogólnej mapy z wszystkimi lokacjami znajdujemy też dokładniejsze mapy poszczególnych lokacji?

@gawron

Zjedzona literka, mam kury zbić na śmierć ;)

kury.jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tom3kb napisał:

Zjedzona literka, mam kury zbić na śmierć

Bijesz kury patelnią, więc...

(pomijam jak to brzmi :D)

Poza tym ciężko byłoby "zabić na śmierć", bo zabijanie z natury takie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • gawron przypiął/eła ten temat

No klimacik bardzo fajny. Takiego podejścia do zombie apo szukałem, wolne zombiaki, takie wolne tempo gry, a nie, że biegamy jak z jajem i walczymy z hordami zedów biegającymi jak Usain Bolt.

Już myślałem, że mam problem bo pierwsze 4 lokacje ogrywałem na ustawieniach wysokich w FullHD, z rysowaniem trawy na 80%. Potem wchodzę na lokację Wieś, a tu gra ładuje się w nieskończoność. Parę razy zrestartowałem nawet kompa. Później czekam i czekam, a tu się okazuje, że mapa ładuje się ponad 15min :D do tego jak się wczytała to komp dostał takiej padaczki, że minimalny ruch myszki skokowo odbywał się co minutę ;)

Ale przejście na ustawienia low rozwiązały problem, a graficznie nie ma praktycznie różnicy. Coś czuje, że na kolejnych lokacjach miejskich mogą być podobne problemy. To tak ku przestrodze.

Ze śmiesznych rzeczy lisy podczas ataku potrafią wystrzeliwać nas na kilkanaście metrów w górę :)

Gotowanie potrawy z solą u mnie wywala grę, chyba autor dba o zdrowie. :)

Odgłosy królików/zajęcy rozwalają.

Strzelba najlepszy przyjaciel w czasach zombie apo, dobre podejście.

Jest TTka, a mam sentyment do tego pistoletu.

Mała ilość amunicji. No ale nikt nie karze do wszystkiego strzelać.

Granat ładnie czyści duże zgrupowania zedów.

Autor mógł się postarać bardziej z modelem Saigi bo tu to AK74U, trochę to razi.

 Szkoda, że w modzie są wykorzystane tak słabe i często pokraczne modele budynków bo psuje to ogólny efekt ale na szczęście klimat nadrabia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tom3kb napisał:

Autor mógł się postarać bardziej z modelem Saigi bo tu to AK74U, trochę to razi.

Tak się składa, że jest to Saiga MK 03, nie wiem jakie kryteria muszą być spełnione, ale prawo rosyjskie pozwala na posiadanie tej broni do samoobrony.

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.