Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, występuje u mnie dziwny błąd z ogniskiem, a mianowicie przy rozpalaniu ognisko się nie pojawia oraz odrazu odpala się menu gotowania. Mogę normalnie jedną rzecz ugotować po czym menu się pojawia i od razu znika, a ogniska brak. Stawia mnie to w bardzo trudnej sytuacji. Tutaj na filmiku gościowi normalnie ognisko się pojawia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DiaZ  Aby coś ugotować na ognisku, musisz mieć cały zestaw rzeczy. Drewno, zapałki, kociołek, wodę i coś co do kociołka wrzucisz. Brak nawet jednego patyka, już to uniemożliwi. Masz to wszystko?

Ale są też kuchenki gazowe, na których można gotować. Ale trzeba chyba mieć butle z gazem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2020 o 15:51, DiaZ napisał:

występuje u mnie dziwny błąd z ogniskiem, a mianowicie przy rozpalaniu ognisko się nie pojawia oraz odrazu odpala się menu gotowania.

Nie pamiętam, czy grając zaraz po premierze, miałem ognisko podczas pichcenia, na ostatnim patchu na pewno go nie ma, przygotowanie zupki odbywa się tak, jak w twoim opisie.

Top Secret był testerem, filmiki zamieszczone przez niego pochodzą z wersji przedpremierowej, różniącej się nieco od tego, co dostali gracze do pobrania. Po ukazaniu się modyfikacji nastąpiła seria poprawek (była to głównie odpowiedź na koncert życzeń graczy) poprawiających, ułatwiających i zmieniających grę. Dlaczego po którymś patchu zabrakło animacji ogniska, o to trzeba by zapytać autora modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć, nie wiem, czy ktoś z was miał taki wylot w lokacji Wioska, podczas rozmowy z Iwanem, ostatnie zadanie - na pełny kanister:

Expression    : no_assert
Function      : CXML_IdToIndex<class CEncyclopediaArticle>::GetById
File          : e:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrgame\xml_str_id_loader.h
Line          : 112
Description   : item not found, id
Arguments     : ivan_find_kanistra_description

W każdym razie - tu nie znalazłem takiego czegoś w opisach błędów.

Na forum: http://old.ap-pro.ru/forum/35-91576-61 znalazłem takie coś:

Cytat

Niby jest wyoślone, co trzeba zrobić, ale co ja się naszukałem, żeby znaleźć i wyciąć te kilka literek... A jaki dumny byłem, kiedy znalazłem. Mała rzecz, a cieszy.

  • Super 1
  • Dodatnia 3
  • Dzięki! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem ciekawe zdarzenie w zadaniu z Jegorem. Chłopak jest zainfekowany i ewidentnie chce się rozstać z tym łez padołem. Jego dziewczyna/żona nie chce tego na początku, ale potem się zgadza. Idziemy za Jegorem w ustronne miejsce i tam mamy skrócić jego cierpienia. A u mnie (nie ważne, czym go zabiłem) jego laska staje się wroga i zaczyna do mnie strzelać... Już miałem Wam zawracać 4 litery, kiedy przypomniałem sobie o starym myku ze Stalkera, czyli o rozrywkowych niespodziankach. Na szczęście nie zużyłem na zombiaki tej butli z gazem, którą dostałem we wsi... Bum i po problemie! Normalna rozmowa z dziewczyną i kolejna notatka.

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś pamiętał gdzie można zdobyć/znaleźć nóż? Potrzebny jest do wykonania zadania na wysypisku z wycinaniem mięsa, zresztą w innych zadaniach z wycinaniem mięsa też. A że jestem na dachu supermarketu i do tej pory go nie spotkałem(noża) to pytam wtf. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

las 1 - dziad dający misje na chyba jego fuzje oraz obozowisko turystów, także napotkane walizki koło samochodów, w różnych miejscach może być ten nóż.

Ostatecznie możesz pójść nad rzekę do statku i potem się cofnąć, nad rzeką jest małe obozowisko - walizki koło domków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Pozostawiony śmierci / Left To Die
  • 11 miesięcy temu...

image.png

Wyszedł remaster Left to Die o tytule: Left to Die 2.0 Definitive Edition.

image.png

Zmiany to głównie poprawienie grafiki, lepsze modele broni z paczki Gunslinger, lepsze modele postaci, nowe animacje itd.

image.png

Zmiany zaszły też w elemencie survivalowym modyfikacji. Dokładna i obszerna lista tego co nowe w temacie moda na Ap Pro.

image.png

Aha mod jest samodzielny, link do pobrania modyfikacji: Google Drive.

image.png

@Agrael @Meta nie wiem jakie plany, czy tą wersję dodawać do tego tematu czy może wolicie zrobić oddzielny nowy temacik dla nowej wersji.

  • Dodatnia 1
  • Ekstra 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny taki, w klimacie - Schlagschaft und Metzgerei.

Dla spragnionych nowych atrakcji:

https://drive.google.com/uc?id=1NCCWQzJqPSdmWIYj_b83NP5tMpXCtmNA&export=download

Ze strony: https://ap-pro.ru/forums/topic/4134-left-to-die-20-definitive-edition/?tab=comments#comment-227086

! nie czekać na opinie "znawców" tylko przekonać się samemu co to za mod. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.