Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to to jest jeden z niewielu modów, w których praktycznie od początku możemy robić co chcemy, na pierwszej lokacji bardzo szybko dostajemy główne zadanie "Dotrzyj do miasta" i tam potem proste ze trzy zadania odnośnie ewakuacji, a tak to hulaj dusza piekła nie ma, łazimy gdzie chcemy, jak chcemy to pomagamy napotkanym ocalałym bo mają trochę zadanek z dostarczaniem przedmiotów. Albo lecimy szybko z głównym wątkiem przez kilka map bez rozglądania się na boki.

Także tego moda nie powinny położyć nawet te "forumowe łaziory pod prąd" co nie raz potrafią nieźle namięszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem,tylko widzisz sprawa wygląda tak,jak zszedłem na minimalne i niskie ustawienia to ekran Prypeci wczytywał się 20 minut a ekran Farmy ponad pół godziny,potem zrobił się czarny ekran i pstro z grania czy łowienia rybek i machania patelnią,odinstalowałem moda,po wyrenderowaniu Amnesi zainstaluję ostatni raz i więcej do niego podchodzić nie będę,szkoda czasu i nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć, wiecie może co to za bugtrap wyskakuje w momencie próby odczytania jakiejkolwiek notatki.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : 
[error]File          : 
[error]Line          : 0
[error]Description   : called from CPP
 

stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

@Stanley

Brakuje biblioteki albo nie taka wersja.

Jak coś to wejdź na strony Microsoftu i pobierz dla swojej wersji systemu.

Może być tak, że ten ten plik jest w jakiejś paczce bibliotek VC++. Zobacz też czy masz Net Framework zainstalowany w systemie bo często takie komunikaty to brak jego albo jakiś bibliotek Visuali VC++.

 

Wpisz sobie ten error w googla po więcej rozwiazań bo mi się nie chce szukać :P

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stanley To może po staremu - otwórz wiersz polecenia (Start -> cmd -> enter) i wpisz sfc/scannow. Może czegoś nie ma i system sobie sam z tym poradzi? Tylko do tego będziesz potrzebował chyba płytki z instalatorem.

XP obsłuży niby do 3GB RAMu, a autor moda nic na temat wymogów wersji systemu nie pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam. Mam mały problem odnośnie tankowania aut. Po podejściu do baku klikam przycisk odpowiadający za tankowanie, jednak nic się nie dzieje. Za tankowanie odpowiada Num 0 i jesteś świadom tego iż trzeba mieć włączonego "numlocka". Mógłby ktoś mi wskazać gdzie prawdopodobnie popełniam błąd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cytrusowyzenon bo najpierw trzeba mieć paliwo w kanistrze ;)

Jeśli to pierwsza lokacja to masz pochodzić i znaleźć bodajże ciężarówki ze zbiornikami na paliwo, takie standardowe z boku auta, podchodzisz do wlewu z kanistrem i spuszczasz paliwo.

Jak już znajdziesz kilka i będziesz miał dosyć paliwa wracasz zatankować swoje.

Później na mapach podchodzisz do aut także osobowych od strony wlewu i spuszczasz.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cytrusowyzenon napisał:

Po podejściu do baku klikam przycisk odpowiadający za tankowanie, jednak nic się nie dzieje.

W przypadku tankowania Łady, do której Sergiej dostał kluczyki, trzeba z pełnym kanistrem stanąć nie przy wlewie, ale z drugiej strony auta (przynajmniej u mnie tak to działa), taki błąd moda.

Spoiler

niv.thumb.jpg.150c1c31225c9e406b8f1e417d68ed80.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.