Skocz do zawartości

Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Celownik zrobiłem - wystarczyło parametry w system.ltx poprawić. Z lornetka gorzej bo w lewym górnym rogu pokazuje się siatka namierzania. Tak jakby gdzieś w configs\ui zostały parametry zmienione i wynosi siatkę poza ekran. Tylko który plik za to odpowiada

 

edzia:

Chyba niestety dam sobie spokój. Rozumiem próbę urozmaicenia gry, urealnienia też, Jestem w stanie wytrzymać mnogość pierdół wrzuconych nie wiem po co. Ale rozwala mnie śmierć za każdym razem kiedy idę spać. WTF? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wróciłem do Hybrida bo nic z tych nowych modów mi nie podchodzi a części też nie udaje mi się postawić i mam pytanie, trochę już rozpracowałem tego craftingu i po mału zaczynam orientować się o co chodzi, spotkałem się w wiosce kotów z zadziwiającym zjawiskiem którego wcześniej nie było, a mianowicie kilka stron temu pytałem o możliwość snu, włączyłem tego moda po kilku miesiącach (cały czas miałem go na dysku normalnie postawionego do grania) i nagle pojawiła sie możliwość snu, materac na którym się spi leżał w wiosce kotów na drodze gruntowej prowadzącej do asfaltu od razu przy wejściu do wioski kotów, zobaczyłem go przypadkiem na mapie jak gadałem z Sidorem, następna możliwość snu pojawiła się w wierzy w cerkwii na bagnach a nic tam nie rozkładałem ani nic nie robiłem, materac pojawił się nagle bo jak wlazłem na wieżę to go nie było, WTF? to tak ma być? znalazłem też na bagnach narzędzia podstawowe w zaroślach w anomalii elektrycznej, były w trupie wojaka jak dobrze pamiętam i zacząłem tworzyć rzeczy m.in lepszy plecak sobie zrobiłem tzn ma większy udźwig, następna sprawa to taka że wziąłem od Wilka zadanie na zabójstwo jakiegoś typa na bagnach ale zanim do niego dotarłem psy go zagryzły, co w takim przypadku? Wilk będzie dalej ze mną gadał?

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten mod ma jakąś linię fabularną? Czy w nim mamy rozwiązać jakąś zagadkę konkretną? gdzieś dojść? coś zrobić konkretnego? bo tak łażąc po tych lokacjach w sumie bez celu i wykonując jakieś zadnia poboczne doszedłem do wniosku że nie, wchodzimy TU, łapiemy jakiegoś randomowego NPCa i coś tam dla niego robimy, zrobimy, dostajemy jakiś szmelc i trochę kasy na otarcie łez, i tak na każdej lokacji, szybka podróż tu, szybka podróż tam, cyk fuch i po robocie cytując klasyka, spodziewałem się jakiejś logiki po tym modzie w tych zadaniach, trochę to bez sensu, mamy niby żółte znaczniki w spisie zadań w PDA i domyślam się że to jest GŁÓWNA  linia fabularna (być może się mylę, może mnie ktoś oświeci?) pomijam to że idąc na północ od MW czyli radar i dalej mod robi się absurdalnie trudny, w Prypeci mam dostać się za pomocą klucza który dostałem od Doktora na bagnach do hotelu Polesie i tam jakiś schowek Stierłoka odnaleźć, w Prypeci zaczynam od chmary psów, chmara mam na myśli nie 5 tylko 25, dobrze że była jakaś naczepa na którą wlazłem i je wytłukłem, dalej psi psy i snorki w podobnych ilościach, tj w ogóle do przejścia? do tego te nieszczęsne apteczki które leczą jakby chciały a nie mogły, zwykła apteczka dodaje 18% zdrowia? xd, to ile tych apteczek muszę zjeść na raz żebym miał 100? 6? :063: niech pomyślę, do tego jedna leczy w jakieś 5 min, prosty rachunek:mercy: ktoś z Was zdobył tu jakiś artefakt? oprócz tego na samym początku dla Sidora żadnego nie spotkałem, nie wiem, może chodzę złymi ścieżkami, być może tak jest, mod jest fajny, dużo zieleni etc, crafting, trochę pozmieniane lokacje, ale co do fabuły to mam poważne zastrzeżenia, do tego w ciągu godziny 5 wylotów a po ponownym uruchomieniu to niekiedy dopiero za 3 razem udaje mi się uruchomić moda, także tak, pozdrawiam

aha, nie mogłem już edytować bo bym to dopisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, gdy przeglądałem strony napisaliście że można znaleźć broń przy trupach,ale u mnie zero trupów... Nic nie ma dosłownie, mam sam nożyk, bez pancerza, gdy zabijam samotnika od razu ginę bo obok już do mnie strzelają, na szczęście udało mi się sprowadzić chmarę psów na wioskę kotów i jeden samotnik zginął więc zdobyłem marny pistolet, i jakiś słaby kombinezon, i w sumie dalej nie wiem co mam robić albo zdobyć coś lepszego.Dostałem zadanie na zabicie bandytów z stacji pojazdów i w sumie może zdołam zabić 2 bandytów, 1 bo jeszcze nie wiedzą że mam zamiar strzelać to jeden dostanie w głowę z bliska a na drugiego zmarnuje parę naboi, mając tylko 12 czy tam 15 naboi, robi się już mega trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2020 o 15:03, Junx napisał:

Żebyś wiedział, teraz działam na innej podstawie (Back to the Roots) i miło się działa na tym :)

Czyli można się spodziewać, że będzie nowa wersja hybrida oparta na innej podstawce?

Szczerze to Hybrid jest jednym z moich ulubionych modów, lecz praktycznie nie da się w niego grać, bo wywala 184571234 razy w ciągu godziny. Bardzo chwale sobie ten pomysł, to co wyszło itd i moim zdaniem jeśli to wina zbyt dużego przeładowania moda na tamtej podstawce i zmiana to wyeliminuje, to jest to bardzo na plus. I to wywalanie nie wiem czy jest moją winą czy właśnie przeładowania moda (przeładowanie patrz: zbyt dużo wrzucono modyfikacji do gry). Reinstalowałem całośc 2-krotnie i jest nieco lepiej, ale nadal potrafi wywalać po kilka razy pod rząd nawet.

Ogólnie gdyby nie liczyć tego wywalania, które mi się przytrafia to gra mocne 9,5/10 :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
23 godziny temu, wasilij150 napisał:

ulepszać przedmiotów ani ich kupować? czemu nie ma cieni? 

Ad1. Broni nie można ulepszać a kupować to błąd w samym dead air, na to rady nie mam, może nowa gra pomoże.
Ad2. A cieni to nie ma można autorowi DA podziękować "zablokował" sztucznie zmianę sekcji w oświetleniu

Przy okazji "skromna" paczka nowych broni - https://imgur.com/gallery/ThwFzjU

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Hej, mod genialny i z utęsknieniem czekam na kolejną wersję!
I przy okazji mam prawdopodobnie najbardziej banalne pytanie ever. Ale jednak:
Czy przyłączenie się do jakiejś frakcji daje jakieś konkretne/unikalne korzyści? Poza przyjaźnią/wrogością z innymi grupami, startem i "przynależnością" do frakcji?
W sensie...Dajmy na to Samotników i Czyste Niebo. Sprzęt u handlarzy jest ten sam. Questy takie same albo bardzo zbliżone. Mogę wbijać u obu poziom reputacji.
Wpływa to głównie na własne odczuwanie roleplayu i immersje, i właściwie nie ma to żadnej różnicy? Czy też może np. po wbiciu 1000 reputacji questy i wszystko się zmienia, albo dodają się jakieś dodatkowe opcje typu towarzysze tylko z konkretnej frakcji, unikalne uzbrojenie itp? :P

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wersja Hybrid Remake 1.0

https://drive.google.com/file/d/1sjcxf4f9n_HqPXd_m_byF_iRgdGNZwm6/view?usp=sharing

Potrzeba Wam Dead Air, do wyboru:

- Torrent https://mega.nz/file/N8IRmKqB#oNguPPBcJRMucSw0wgnn6q9gKzYmt1zI5soaqNcI8aM

- Google Drive https://drive.google.com/drive/folders/1njGiFz8-dpBvtBZamYWyGXXbh_H4ukJD

- ModDB https://www.moddb.com/mods/dead-air

Zmiany:

* Pancerze + hełmy

* Plecaki

* Artefakty

* Kasa z trupów

* Pancerze z trupów

* Więcej przedmiotów do craftu

* Szybka podróż w dwóch wariantach, do danego punktu po "odblokowaniu" jego oraz przez NPC'ów do kilku miejsc

* Zmienione + dodane nowe perki przy nowej grze

* Wybór frakcji

* Dynamiczne wiadomości dla większej immersji ze światem Zony

* Zmienione część ikon

* Usunięty gaz kilku lokacji, przykładowo Dzicz i Laboratorium w Dolinie Mroku

* "Działająca" mapa w PDA w czerwonym Lesie oraz w Generatorach

* Usunięte animacje przy "czynnościach" * Nowy HUD * "Łączenie" przedmiotów pod jeden slot, koniec 20 osobnych slotów samych baterii

  • Super 1
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem powinienem wstawić logi z fatal error tylko nie posiadam żadnych błędów w logach. Gra pobrana, poprawnie zainstalowana, poprawnie wrzucone i działające spolszczenie i na końcu poprawnie wrzucony hybrid. Problem polega na tym iż gra odpala się w zadziwiająco malutkim okienku. Po zmianie ustawień rozdzielczości wszystko działa poprawnie. Próba uruchomienia ponownie gry by ustawienia rozdzielczości pozostały nie pomogła. Za każdym razem jakby gra uruchamiała się na nowo nie widząc poprzednio zapisanych jakichkolwiek ustawień (wiele prób po kątem różnych ustawień nawet sterowania). 

Po próbie uruchomienia gry i z małego okna i z full screena, kończy się to tą samą sytuacją jest crush. Były próby uruchamiania gry jako administrator, nie pomogło. Natomiast po uruchomieniu gry (wejście do Zony), gra nie pokazuje żadnego błędu przy crushu ale jeśli jest uruchamiana jako administrator sytuacja wygląda zgoła inaczej.
Wyskakuje błąd:image.png.737af27eb18e3065c591643ff4cef371.png
 

Wchodząc w logi jedynymi liniami z jakimkolwiek błędem są:

! Cannot open script file [user.ltx]
Loading DLL: xrRender_R1.dll
Loading DLL: xrGame.dll
! Unable to find Software\GSC Game World\STALKER-COP\ in registry
! Player name registry key (InstallUserName) not found !

Następnie linia powtarza się jeszcze kilkukrotnie i są jeszcze linie dotyczące niezgodności modeli jak helikopter itd.
! Cannot open script file [user.ltx]

 

Czy ja czegoś nie widzę? Gra przeinstalowana została kilkukrotnie na różnych dyskach oraz komputerach i ta sama sytuacja się powtarza. Proszę o pomoc.

Edytowane przez sHaDe27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.