Skocz do zawartości

Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem dziś zamienić nóż na pistolet i spotkała mnie niespodzianka. Niestety w lewym slocie nie mogłem nic umieścić po wyjęciu z niego pistoletu. Prawy działa normalnie. Wywaliłem wszystko zainstalowałem na nowo ale cały czas mam to samo.

Edit: po paru eksperymentach do lewego slotu da się założyć pp-skorpion

Edytowane przez G44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem rozgrywkę i muszę przyznać, że całkiem fajny ten mod. Dobra robota @Junx:) Tylko dlaczego na początku nie posiada się żadnej broni? Tak ma być? Jeżeli tak, to gdzie takową na początku znaleźć?

Dodano:

Pytanie nieaktualne. Broni jest pod dostatkiem:)

ss_jarek_01-25-19_21-21-40_(l01_escape).thumb.jpg.9a4024c4d50eee2b4ec92cbab984abfa.jpg

Trafia się też tekst po angielsku i nieprzetłumaczony w "krzaczkach".

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy wystarczy wgrać pliki z pierwszego posta do gry ,czy coś jeszcze trzeba wrzucić do gry. Zainstalowałem tylko z pierwszego posta i grało ,jak dograłem jakieś pliki i patche z kolejnych stron ,nie mogę uruchomić gry , wyskakuje błąd z takim logiem

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : m_pItemDataVector->end() == t_it
[error]Function      : CXML_IdToIndex<class CSpecificCharacter>::InitInternal
[error]File          : D:\Projects\X-Ray_CallOfChernobyl-master\src\xrServerEntities\xml_str_id_loader.h
[error]Line          : 183
[error]Description   : duplicate item id
[error]Arguments     : sim_default_ecolog_2_default_0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2018 o 09:17, Junx napisał:

@kanon1022 z tego posta. 

@smox co do napraw to CHYBA wyłączyłem czas oczekiwiania w opcjach, musisz sprawdzić. Poza tym sprawdzę u siebie jak to jest. 

Co do trupów (kropek) to walczę z tym od samego początku, nie wiem jak je "przywrócić" do "widoczności" ponownie. Poza tym kombinuje jeszcze przywrócić ikonę od "brania" przedmiotów oraz nazw bo czasem "niechcący" się weźmie w ogniu walki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.