Skocz do zawartości

Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Ta...Następna noc wydaje mi się że teraz że wygląda rzeczywiście lepiej (aż mi się Solianka przypomniała gdzie nieraz o 23:00 miałem zachód słońca). 

A co do tej "anomalii przestrzennej" dodam że pojawiło mi się jak do Baru z MW wracałem i te opóźnienia pojawiały się jak podchodziłam do Pietrenki lub Gromowa. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej wersji Hibrida nie ma możliwości "zapełnienia" pustego zestawu naprawczego za pomocą narzędzi podstawowych ani zaawansowanych, nie wiem czy da się to zrobić za pomocą tych do kalibracji, bo ich jeszcze nie znalazłem. Za to koniecznie musicie znaleźć zestaw do wyrobu narkotyków, śmiałem się z 15 minut jak przeczytałem co z czego można wytworzyć...:047:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Attilan02 aby móc robić "więcej" do craftingu musisz mieć perka "wynalazca".

@smox co do tłumaczenia to chłopaki z discord'a robią  (True i Mateoso) , jak bede miał info od nich to będzie patch. Natomiast co do dźwięków masek i oddechu to będzie w dodatkowy folder z opcjonalnym dodatkami, dodam "wyciszone" dźwięki. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha,  na poprzedniej postaci dałem punkty w ten perk, jeszcze na poprzedniej wersji, opis sugeruje raczej iż bez niego potrzeba więcej przedmiotów do stworzenia danej rzeczy, a nie że bez niego nie da się niektórych skrafcić. Cóż gram na podwyższonych nagrodach + sprzedaż części mutantów ekologom  + sprzedaż starej amunicji  więc kasy mam aktualnie jak lodu, więc czego nie wytworzę to kupię, szczególnie iż jestem w dobrej komitywie z bandytami, a ich handlarz ma bardzo atrakcyjne ceny.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Sobosko napisał:

 Istnieje mozliwosc np po wgraniu jakiegos addona by pogoda byla zmienna w kazdej lokalizacji?
[...] Czy kolejna latka wymagac bedzie nowej gry czy jest kompatybilna?

Pogoda, zmień w opcjach pogody, po zmianie musisz zmienić lokacje aby gra "zaskoczyła" zmiany.

Łatka, będzie działać ze starymi zapisami. 

@TheSoldy i @Attilan02 będzie nie długo, wczoraj Ojca pochowałem....

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.