Skocz do zawartości

Junx

Rekomendowane odpowiedzi

@Sobosko jeśli gracz wojakiem to "głównym" tokiem zadań będą na zabójstwa (te co się "zacinają" przy braniu ich). Możesz mieć zadania na każdą frakcje więc uważaj na "kogo" bierzesz zadanie. 

Poza tym w samym DA jest inny "system" frakcji dla GG, tutaj jesteś jak "biała karta", zaczynasz od "zerowych" reputacji dla większości frakcji (PDA i odpowiednia zakłada), ty jesteś na samej górze i masz "cyferkowy" zestaw reputacji, wszystko zależy od CB z kim będziesz trzymać "sztamę" a z kim będziesz walczyć. 

@TheSoldy na spokojnie, może do lata się wyrobię. Masz dużo czasu :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Junx napisał:

może do lata się wyrobię. Masz dużo czasu :)

Ile już czasu @Junx dłubiesz przy tym Hybridzie? Kilka razy już zaczynałem i przerywałem, bo wyszła nowa wersja. Może pora skończyć tego moda i zacząć nowy projekt? No chyba, że ten mod, to takie Twoje hobby i sposób na zabicie wolnego czasu.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox @Junx uczy się od twórców gier, kilka lat w early acces ;)

Ma chłopak za dużo pomysłów :)

No i co trochę coś wychodzi co można dodać lub podmienić, taki urok modów opartych o inne mody, a niech wyjdą jakieś patche do czegoś i też pasuje uwzględnić.

Neverending story to może być :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox to nie jest tak że "odgrzewam" jednego kotleta kilka razy. Pierwsza wersja była na Call of chernobyl 1.4.22 i przy niej siedziałem trochę czasu (około roku) i na jakieś pół roku dałem sobie "przerwy". Po tym czasie naszła "wena" aby coś na "odmianie mizerii" zrobić, pierwotnie miało być "Call of Misery", ale wyszło info , że ma być Dead air, poczekałem kilka miesięcy i wyszła "stabilna" wersja 0.98b i na niej siedze około 4 miesięcy.

1 godzinę temu, tom3kb napisał:

No i co trochę coś wychodzi co można dodać lub podmienić, taki urok modów opartych o inne mody, a niech wyjdą jakieś patche do czegoś i też pasuje uwzględnić.

Neverending story to może być 

Idealnie podsumowanie, poza tym ile OP 2.1 robili? Ze dwa lata jak nie więcej :D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fix #1 do Hybrid 1.0 PL - hybrid_1.0_fix1.7z

Dodane zostało brakujące spolszczenie w dynamicznych wiadomościach.

O to wczesna lista zmian w wersji 1.1, lista może ulec zmianie:

*Broń:
- Będzie trochę nowej broni, głównie z AO 3.1, WP 3.0 i może coś z TAZ'a jeśli się uda + coś pojedynczych modeli
- Re-texturing broni, będą dwie "wersję" danej broni, przykładowo "Scar", Wersja pod 7.62 będzie "siwa" a żółta pod 5.56 będzie "żółta". Konfig do broni będzie ten sam tylko bardziej "rozbudowany"
- W konfigach broni będzie wywalone "w_", dla lepszego szukania danej broni 
- Zostaną zmienione dźwięki broni, głównie wystrzału, na bardziej "agresywne" żeby oddać "moc" danego kalibru 

*Particle (efekty cząsteczkowe)
- Trochę może dojść nowych, głównie do broni "błysk/tekstura" wystrzału 
- Anomalie, kilka się zmieni
- Słońca (tu wyjdzie w praniu)

*Mutanty:
- Nowe tekstury oraz modele
- Nowe Mutanty (z Anomaly mod)
- Dźwięki (z innych modów)
- Zmienione "zasiedlenie" mutantów oraz zmiany występowania 

*Artefakty:
- Nowe tekstury w lepszej rozdzielczości dla "starych" (2k)
- "Widoczne" artefakty jak w Cieniu (wyjdzie w praniu)
- Zmienione statystyki 
- Możliwość craftowania, była w OP2, wrzucało się do Anomali kilka składników i za kilka godzin w grze mieliśmy artefakt, tutaj będzie do tego nowy "zestaw"

*Pancerze:
- Dojdzie "modowany" pancerz, do zdobycia będzie w później części rozgrywki, wskazówki do znalezienia jego będą w różnych miejscach ( Zostanie dodany w późniejszym terminie). Na początku będzie "goły" z "zerowymi" statystykami, z czasem będziemy go ulepszać. Do modyfikacji będzie nowy "zestaw"

*Dźwięki:
- Głównie "otoczenia"
- Mutantów (więcej wyżej)
- Broni (J/w)

* Zadania: 
- Nie będzie "stylu" znanego z podstawek, że mamy znacznik i idziemy. Tutaj będzie styl z moda do "Czystego" <Doppelganger>
- "Wskazówki" do niektórych zadań będą zawarte w dynamicznych wiadomościach, część z nich została "wyłączona" właśnie pod ów wskazówki
- Zadania będą różne, od znalezienia "czegoś tam" po szukanie X przedmiotów aby zrobić potem 1 z nich 

*Handlarze:
- Dodanie/zmiana wyposażenie na handel 
- Dodanie unikalnych modeli 
- Więcej "specjalnych" handlarzy (żwawy)

*Inne:
- Naprawa/przywrócenie części opcji w AF3 usuniętych w Dead air 
- Zmiana "wersji" wyboru pogody od Dr.X (wyjdzie w praniu)
- Poprawki błędów i optymalizacja 
- Zmiana okna ekwipunku (Z Anomaly mod)
- Nowe modele dla NPC'ów (Unikalnych oraz handlarzy)

Na razie tyle, w trakcie realizacji zobaczymy co uda się zrealizować, w razie czego będę na bieżąco informować. 

Zapewnie chcecie wiedzieć kiedy będzie wersja 1.1, jak będzie to się dowiecie, pozdrawiam serdecznie :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2019 o 08:09, Junx napisał:

@Sobosko jeśli gracz wojakiem to "głównym" tokiem zadań będą na zabójstwa (te co się "zacinają" przy braniu ich). Możesz mieć zadania na każdą frakcje więc uważaj na "kogo" bierzesz zadanie. 

Poza tym w samym DA jest inny "system" frakcji dla GG, tutaj jesteś jak "biała karta", zaczynasz od "zerowych" reputacji dla większości frakcji (PDA i odpowiednia zakłada), ty jesteś na samej górze i masz "cyferkowy" zestaw reputacji, wszystko zależy od CB z kim będziesz trzymać "sztamę" a z kim będziesz walczyć. 

@TheSoldy na spokojnie, może do lata się wyrobię. Masz dużo czasu :)

W modzie Call of Missery zaczynając jako Wojak w Agropromie dostałem kilka fajnych zadań min od Majora Kuzniecowa. W Twoim modzie również są te zadania? Jeśli tak to może warto zrobić startowa lokacje właśnie tam?
Druga sprawa. Jest chyba bug związany z trybem strzału. W opcjach można ostawić przycisk tylko pod ''następny tryb strzału''. Kiedy ma się bron z trzema trybami to po przełączeniu na ostatni nie da się powrócić do dwóch poprzednich. To błąd jakiś czy ja coś źle robię i tutaj działa to inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Sobosko napisał:

Druga sprawa. Jest chyba bug związany z trybem strzału. W opcjach można ostawić przycisk tylko pod ''następny tryb strzału''. Kiedy ma się bron z trzema trybami to po przełączeniu na ostatni nie da się powrócić do dwóch poprzednich. To błąd jakiś czy ja coś źle robię i tutaj działa to inaczej?

O jaką konkretnie broń chodzi, sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam taki problem , że kiedy zabije wojaka w seva wywala mi grę i wyskakuje fatal error .

Log:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : <no expression>
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : Xr_ini.cpp
[error]Line          : 520
[error]Description   : fatal error
[error]Arguments     : Can't open section 'mmilitary_seva_outfit'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report
 

stack trace:

0023:00B03DCC xrCore.dll, xrDebug::fatal()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, warden napisał:

Siema mam taki problem , że kiedy zabije wojaka w seva wywala mi grę i wyskakuje fatal error .

Literówka, jutro zrobię fixa. Na razie unikaj wojaków :P

1 minutę temu, Sobosko napisał:

któryś z AK z perka modlitwa do św kałacha. Nie pamiętam konkretnie który model.

Sprawdzę to jeszcze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sobosko napisał:

sadzisz o zmianie startowej lokalizacji dla Wojskowych na Agroprom?

Nie, trzeba się trochę "pomęczyć" na początku. Potem już z górki idzie, najlepiej to mają Najemnicy. Jeśli zaczynasz z młotkiem to idziesz na Zombi i w "łeb", jeśli się uda to mamy około 5 "sztuk", dostajemy sprzęt + trochę gotówki na wymiany drobne. W Hybrid'zie łatwo idzie zarobić tylko trzeba pomyśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Junx napisał:

Będzie w wersji 1.1, w tej już nie chciałem coś "nowego" zaczynać bo bym dalej coś zmieniał :P

To super :P ciekawi mnie nowe rozmieszczenie handlarzy itp oraz wygląd bazy :P

Junx powiedz mi czy to normalne ze przy zniszczonym hełmie mi się noktowizor sam włącza i wyłącza  to tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sobosko napisał:

Panowie w temacie czystego DA narzekali [...] wysoki poziom trudności podziemi.

Zmieniłeś już coś w tej kwestii ułatwiając dłuższą eksploatacje czy jeszcze nie?

Nie i nie będę "ułatwiać" eksploatacji. W podziemniach. W wersji 1.1 dojdzie "coś" w nich i temu nie mogę "pozwolić" aby je ułatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.