Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Sobosko jeśli gracz wojakiem to "głównym" tokiem zadań będą na zabójstwa (te co się "zacinają" przy braniu ich). Możesz mieć zadania na każdą frakcje więc uważaj na "kogo" bierzesz zadanie. 

Poza tym w samym DA jest inny "system" frakcji dla GG, tutaj jesteś jak "biała karta", zaczynasz od "zerowych" reputacji dla większości frakcji (PDA i odpowiednia zakłada), ty jesteś na samej górze i masz "cyferkowy" zestaw reputacji, wszystko zależy od CB z kim będziesz trzymać "sztamę" a z kim będziesz walczyć. 

@TheSoldy na spokojnie, może do lata się wyrobię. Masz dużo czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Junx napisał:

może do lata się wyrobię. Masz dużo czasu :)

Ile już czasu @Junx dłubiesz przy tym Hybridzie? Kilka razy już zaczynałem i przerywałem, bo wyszła nowa wersja. Może pora skończyć tego moda i zacząć nowy projekt? No chyba, że ten mod, to takie Twoje hobby i sposób na zabicie wolnego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@smox @Junx uczy się od twórców gier, kilka lat w early acces ;)

Ma chłopak za dużo pomysłów :)

No i co trochę coś wychodzi co można dodać lub podmienić, taki urok modów opartych o inne mody, a niech wyjdą jakieś patche do czegoś i też pasuje uwzględnić.

Neverending story to może być :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@smox to nie jest tak że "odgrzewam" jednego kotleta kilka razy. Pierwsza wersja była na Call of chernobyl 1.4.22 i przy niej siedziałem trochę czasu (około roku) i na jakieś pół roku dałem sobie "przerwy". Po tym czasie naszła "wena" aby coś na "odmianie mizerii" zrobić, pierwotnie miało być "Call of Misery", ale wyszło info , że ma być Dead air, poczekałem kilka miesięcy i wyszła "stabilna" wersja 0.98b i na niej siedze około 4 miesięcy.

1 godzinę temu, tom3kb napisał:

No i co trochę coś wychodzi co można dodać lub podmienić, taki urok modów opartych o inne mody, a niech wyjdą jakieś patche do czegoś i też pasuje uwzględnić.

Neverending story to może być 

Idealnie podsumowanie, poza tym ile OP 2.1 robili? Ze dwa lata jak nie więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi