Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, tom3kb napisał:

Już miałem pytać o jakieś mosiny, mausery ale dopatrzyłem :)

Jak to mawia mój kierownik, "parę pozycji" jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, adi1611 napisał:

Jak i kiedy można zamówić specjalne bronie u Żwawego w Kordonie?

Nie można, będzie naprawione wersji 1.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem - od jakiegoś czasu przy próbie wejścia na Rostok wywala mi grę do pulpitu (obojętnie który DirectX wybiorę w opcjach)

Z góry dziękuję za odpowiedź

Log:

https://drive.google.com/file/d/1A2kNEebu628tztv9cuxb2M75DaZIXaZG/view?usp=sharing

Ponadto przytrafił mi się ten sam bug związany z multi duplikowaniem detektorów przy ograbianiu zabitego, który wcześniej zgłaszał kolega Gh0sTp - zdarzyło mi się tak dwa razy (raz z welesem, raz z klasę "słabszym" detektorem) - nie wiem od czego to zależało, inne zwłoki z detektorami nie generowały tego buga

Jeszcze jedna sprawa - na Kordonie u Handlarza częściami który skupuje informacje (obok Mechanika) - można sprzedawać PDA i za chwilę jest możliwość odkupienia ich po 1 rubel sztuka i ponowna sprzedaż za grubszą kasę - w nowej wersji moda należy zlikwidować ten "ułatwiacz"

Edytowane przez Franc0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Franc0 

Cytat

od jakiegoś czasu przy próbie wejścia na Rostok wywala mi grę do pulpitu

Zapodaj save.

Cytat

Ponadto przytrafił mi się ten sam bug związany z multi duplikowaniem detektorów przy ograbianiu zabitego, który wcześniej zgłaszał kolega Gh0sTp

To ciężko będzie wykryć/naprawić, istna losowość.

Cytat

na Kordonie u Handlarza częściami który skupuje informacje (obok Mechanika) - można sprzedawać PDA i za chwilę jest możliwość odkupienia ich po 1 rubel sztuka i ponowna sprzedaż za grubszą kasę

Dzięki za info, zaraz to naprawię bo "zapomnę" :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Save:

https://drive.google.com/file/d/12W9nkJo3KZLwW_LUcu1LtH-Mw3BLoRfS/view?usp=sharing

Mam jeszcze  pytanie odnośnie stosunków z Frakcjami, a w tym przypadku z Bandytami - załatwiłem ich sporo, a tu nagle mam z nimi dobre/neutralne stosunki (licznik się "przekręcił"? )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Franc0 napisał:

pytanie odnośnie stosunków z Frakcjami, a w tym przypadku z Bandytami - załatwiłem ich sporo, a tu nagle mam z nimi dobre/neutralne stosunki

To jest dynamiczne, zabijasz "innych" to stosunki u nich rosnął. A jak bandytów zabijasz to u nich stosunki idą w dół. W wersji 1.1 dojdą dwa ficzery, dynamiczne stosunki + zmiana frakcji w czasie gry. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raport z prac:
- STCoP 3.0 został już przeniesiony, teraz dodać do handlarzy i NPC
- Wersja 1.1 będzie już standalone, nie będzie trzeba pobierać Dead Air

Na razie tyle, teraz będę pracował przy poprawkach w plikach i językowych, zdarzają się literówki jeszcze.

Poza tym brama w barze jest otwarta na "stałe" :)ss_krzysiek_03-18-19_19-31-21_l05_bar.thumb.jpg.4cd99e15bf667a8996da26d38739fa58.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to w tym modzie będzie ten inny celownik ekranowy, o którym na SB informował @Fizzed ?

Jeśli tak, to można prosić o jakiegoś screena jak to teraz wygląda.

I czy taki sposób celowania będzie tylko możliwy tutaj, czy będzie fix umożliwiający stosowanie go w innych modach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, kondotier napisał:

Czy to w tym modzie będzie ten inny celownik ekranowy, o którym na SB informował @Fizzed 

Rozmawiałem z nim, mam ów ficzer i będę go testować, jak "poskładam" to będzie filmik z tego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie - jakiś czas temu odwiedziłem pokój 26 doktora,

Spoiler

i teraz nie pamiętam co w nim było, tzn oprócz dokumentu Striełoka (a może tylko ten dokument?) - teraz mam się udać do Sarkofagu? Centrum Sterowania Monolitu? Generatory zwiedziłem, ale brakowało mi kodu, tak więc domyślam się że go w podziemiach CEA znajdę, a może w jednym z laboratoriów?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Franc0 napisał:

teraz nie pamiętam co w nim było

Dokumenty oraz DETEKTOR, którym otworzysz drzwi do sterowni Monolitu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi