Skocz do zawartości

Junx

Rekomendowane odpowiedzi

@Gvlix98 z tego co widzę to @Junx zapomina na bieżąco aktualizować pierwszego posta jak wypuszcza nowego patcha ? ale zajrzyj na poprzednią stronę, tam jest najnowszy patch z 30.11.2018r, na dole strony. Zawiera wszystkie poprzednie łatki w sobie, więc wrzucasz tylko jego po tym jak zainstalujesz moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Junx do Sarkofagu już nie chce mi się iść. Tym bardziej, że Generatory nie mają mapy w PDA i trzeba się trochę nabiegać żeby wyjść. Poza tym to ciągłe, automatyczne włączanie i wyłączanie noktowizora strasznie denerwuje. Z resztą, w Rudym Lesie jest tak samo. Brak mapy i zwariowany noktowizor. Kończę grę.

Mod ma jedną niezaprzeczalna zaletę. Bujną przyrodę. Tak. Jest na co popatrzeć. Niektóre lokacje ciężko poznać. Taki Jantar na przykład. Piękny jest. 

Problemy. Outfity - miałem 8 errorów, dźwięki broni, brak namierzania w lornetce, rzucanie granatem (brak kółeczka), scenariusz - szczątkowy.

Ale generalnie można pyknąć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gvlix98 Już w #1 poście jest aktualny link, zawsze o nim zapominam :D

@DaarMoo

15 minut temu, DaarMoo napisał:

Generatory nie mają mapy w PDA

Bo jeśli jest "mglista" pogoda to nie ma żadnej mapy, ficzer w Dead Air

15 minut temu, DaarMoo napisał:

Poza tym to ciągłe, automatyczne włączanie i wyłączanie noktowizora strasznie denerwuje

Bo jest pewnie w złym stanie, napraw go a problem cudownie zniknie :)

 

16 minut temu, DaarMoo napisał:

Problemy. Outfity - miałem 8 errorów, dźwięki broni, brak namierzania w lornetce, rzucanie granatem (brak kółeczka), scenariusz - szczątkowy.

Kolejno: Pancerze naprawione, dźwięki (możesz jaśniej), Brak namierzania jest od Dead Air a poza tym nie trzeba skoro masz rozbudowane PDA i minimape, Brak kółka przy granacie nie jest potrzebne. A scenariusz jaki był taki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pograłem kilka godzin w Hibrida i jestem pozytywnie zaskoczony. (Złe wspomnienia z moda Anomaly - długie loadingi, niskie fpsy i gra wywalająca nawet w menu, myślałem że to ze względu na przejście tego moda na zmodyfikowany silnik, jednak nie). Na około 5 - 6h rozgrywki tylko dwa crashe. Gra chodzi ładnie, bez większych zacięć na średnich ustawieniach graficznych. Źle za to zrobiłem, że w opcjach nie zmieniłem współczynnika populacji (4), przez co co 15 -20 minut po wykonaniu zadania na wyłączenie szczekaczki na posterunku musiałem odpierać patrol wojskowych w sile 4-6 osób( a propos jaki polecacie balans tych współczynników, tak aby zona nie była przeludniona, ani na odwrót?), oraz ustawiłem sobie opcje na więcej chrabaru z trupów ( musiałem, aż 3 razy biegać na pusto by wszystko powynosić z posterunku do Sidora. ;). Na plus iż prawie każdy napotkany stalker mógł zlecić jakieś zadanie oraz balans w udźwigu i wytrzymałości. Jedyne co boli to możliwość śmierci ważnych NPC (np. Wilk), czy nie można by im zaimplementować, kiedyś większej ilości hp, bądź nawet w ostateczności nieśmiertelności? 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nowa wersja z dnia 20.01 - https://mega.nz/#!8o5wASqb!M05T5XAMJrtDeAr4Ca_7uDtLxRpkCFWwyI_llM_QjKs

Co nowego: 

- Spolszczona część dynamicznych wiadomości (Wielkie podziękowania dla mateoso583 z discord'a Hybrid'a)

- Naprawa drobnych błędów

- W miejsce noża można wstawić pistolety

- Zawiera poprzednie wersje + patch'e

Nowa gra NIE WYMAGANA

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i jest jak zwykle... to znaczy fajnie:D. Nowe modele super, ale co ważniejsze miałem tylko dwa wyloty na kilka godziny gry (a sprawdziłem kilka ustawień graficznych).

Kawał dobrej roboty:018:.

Ps: Dało by się dorzucić nieco polskiej broni? (Fajnie biegało by się po Zonie z berylem w dłoni [mam jakiś dziwny sentyment do tego ustrojstwa;p])

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.