Skocz do zawartości

Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem - od jakiegoś czasu przy próbie wejścia na Rostok wywala mi grę do pulpitu (obojętnie który DirectX wybiorę w opcjach)

Z góry dziękuję za odpowiedź

Log:

https://drive.google.com/file/d/1A2kNEebu628tztv9cuxb2M75DaZIXaZG/view?usp=sharing

Ponadto przytrafił mi się ten sam bug związany z multi duplikowaniem detektorów przy ograbianiu zabitego, który wcześniej zgłaszał kolega Gh0sTp - zdarzyło mi się tak dwa razy (raz z welesem, raz z klasę "słabszym" detektorem) - nie wiem od czego to zależało, inne zwłoki z detektorami nie generowały tego buga

Jeszcze jedna sprawa - na Kordonie u Handlarza częściami który skupuje informacje (obok Mechanika) - można sprzedawać PDA i za chwilę jest możliwość odkupienia ich po 1 rubel sztuka i ponowna sprzedaż za grubszą kasę - w nowej wersji moda należy zlikwidować ten "ułatwiacz"

 

Edytowane przez Franc0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Franc0 

Cytat

od jakiegoś czasu przy próbie wejścia na Rostok wywala mi grę do pulpitu

Zapodaj save.

Cytat

Ponadto przytrafił mi się ten sam bug związany z multi duplikowaniem detektorów przy ograbianiu zabitego, który wcześniej zgłaszał kolega Gh0sTp

To ciężko będzie wykryć/naprawić, istna losowość.

Cytat

na Kordonie u Handlarza częściami który skupuje informacje (obok Mechanika) - można sprzedawać PDA i za chwilę jest możliwość odkupienia ich po 1 rubel sztuka i ponowna sprzedaż za grubszą kasę

Dzięki za info, zaraz to naprawię bo "zapomnę" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Franc0 napisał:

pytanie odnośnie stosunków z Frakcjami, a w tym przypadku z Bandytami - załatwiłem ich sporo, a tu nagle mam z nimi dobre/neutralne stosunki

To jest dynamiczne, zabijasz "innych" to stosunki u nich rosnął. A jak bandytów zabijasz to u nich stosunki idą w dół. W wersji 1.1 dojdą dwa ficzery, dynamiczne stosunki + zmiana frakcji w czasie gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport z prac:
- STCoP 3.0 został już przeniesiony, teraz dodać do handlarzy i NPC
- Wersja 1.1 będzie już standalone, nie będzie trzeba pobierać Dead Air

Na razie tyle, teraz będę pracował przy poprawkach w plikach i językowych, zdarzają się literówki jeszcze.

Poza tym brama w barze jest otwarta na "stałe" :)ss_krzysiek_03-18-19_19-31-21_l05_bar.thumb.jpg.4cd99e15bf667a8996da26d38739fa58.jpg

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to w tym modzie będzie ten inny celownik ekranowy, o którym na SB informował @Fizzed ?

Jeśli tak, to można prosić o jakiegoś screena jak to teraz wygląda.

I czy taki sposób celowania będzie tylko możliwy tutaj, czy będzie fix umożliwiający stosowanie go w innych modach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jakiś czas temu odwiedziłem pokój 26 doktora,

Spoiler

i teraz nie pamiętam co w nim było, tzn oprócz dokumentu Striełoka (a może tylko ten dokument?) - teraz mam się udać do Sarkofagu? Centrum Sterowania Monolitu? Generatory zwiedziłem, ale brakowało mi kodu, tak więc domyślam się że go w podziemiach CEA znajdę, a może w jednym z laboratoriów?  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie. Czy da się w jakiś sposób u handlarza powinności kupić lepsze pancerze? Np. u barmana po wykonaniu kilku misji i dobiciu do 1000 reputacji u samotników sprzedaje on lepsze pancerze i plecaki. Niestety u powinności, też mam nabite 1000 i tu nasuwa się pytanie czy wystąpił u mnie jakiś błąd czy są inne warunki do spełnienia? Pamiętam też, że kiedyś wyskoczyła mi wiadomość, że jest dostawa nowego sprzętu i mam się zgłosić do dowódcy. Niestety żadnych dialogów jak nie było tak i u niego nie mam. Podobnie u handlarza nic się nie zmieniło czy to jakiś błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, jak uda mi się jakimś cudem ogarnąć na jakiej zasadzie on działa to dam znać.

 

Edit. Udało mi się ogarnąć na jakiej zasadzie to działa to nie zależy od reputacji tylko od dostarczenia dokumentów do dowódcy danej frakcji. Tutaj podsyłam film gdzie gość wszystko ładnie pokazuje 

PS. Nie mogę doczekać się nowej wersji moda :D

Edytowane przez DiaZ
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze sprawy:

- Wypakowane pliki z Dead Air, wersja 1.1 będzie już Standalone

- PEŁNE przeniesienie StCoP'a 3.0 do Hybrid'a, teraz czas na dostosowanie konfigów i testowanie

- Naprawianie błędów jak i optymalizacja gry

Aktualnie zajmuje się sprawdzeniem modeli jak i "całości" bo sam proces "łączenia" był dosyć długi, w wielkim skrócie. Wypakowanie DA -> DA + StCoP (dostosowanie i uzupełnienie braków) -> Hybrid dorzucenie (dostosowanie plików oraz uzupełnienie).

Tyle na razie, info będzie w screenach bo wolę robić niż co róż coś wrzucać bez sensu. Good Hunting Stalker!

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.