Jump to content
Junx

S.T.A.L.K.E.R.: Hybrid PL

Recommended Posts

:D Wyłączam opcję ale wciąż wizja rozmyta jak po grzybkach. Wyłączyłem konieczność snu, ale nadal to samo.

Czyste Dead Air działa doskonale, nie ma żadnych artefaktów graficznych :/. Już nie wiem co robić

Edited by shael

Dla mnie usunięcie możliwości modyfikacji broni zahacza o absurd i surrealizm, po co usuwać mechanikę, która jest tak cholernie satysfakcjonująca, no chyba że były jakieś techniczne problemy.  

Magister - co do modyfikacji to na przykład już w XIX w tzw. n.e. w coltach podpiłowywano spust coby szybciej strzelać, a magazynek na 30 ładujesz na 29 bo lepiej sprężyna chodzi w magazynku i w komorze nie masz zacięć.

14 minut temu, vidkunsen napisał:

a magazynek na 30 ładujesz na 29 bo lepiej sprężyna chodzi w magazynku i w komorze nie masz zacięć.

W dzisiejszych czasach i przy nowych magazynkach chyba już nie ma sensu tak robić, to się zaczęło u amerykanów w czasie wojny w Wietnamie, wtedy mieli jeszcze magi 20 i ładowali po 18 żeby zmniejszyć szansę zacięcia i chyba łatwiej się wkładało niepełny magazynek do broni.

Ale widzę na różnych forach, że pamięć o tym nadal jest i niektórzy żołnierze nawet teraz ładują po 28 na 30 chyba w wielu wypadkach nawet nie wiedząc dlaczego :D

Witam, nie mogę się dostać do wschodniej prypeci. Za każdym razem wylot na pulpit. Widziałem że ktoś wcześniej miał ten sam problem. W związku z tym pytanie, czy da się w jakiś sposób sobie z tym poradzić ?

Wkońcu udało mi sie pobrać 2 party ale o śmieszności pliki tak włożone że nie da sie ich odczytać jako archiwum także nie da sie ich wypakować xD Cudny mod kappa

6 godzin temu, Petero48 napisał:

Cudny mod kappa

Raczej cudny użytkownik inernetów co nie potrafi moda wypakować. kappa

Jakoś inni dają radę i chwalą moda :P

A tak na serio jak nie winrarem to spróbuj 7zipem. Pobierz nowe wersje.

Witam

Mam problem z pogodą, od momentu  gdy ustawiłem pogodę tak by była nie tylko słoneczna jak było po instalacji a były tez opady, burze i mgły to od czasu pierwszych opadów deszczu deszcz cięgle pada i co chwila są zadania z opadami chemicznymi i radioaktywnymi, ustawienie z powrotem na samo słońce i przejście na inną lokacje nie działają i tak trwa to już bardzo długi czas rozgrywki więc nie ma opcji bym wrócił do czasu z przed zmian pogodowych ktoś ma pomysł jak to rozwiązać ? usunięcie notatnika user nie pomogło.

Edited by Mikko98

W dniu 1.09.2019 o 23:03, Junx napisał:

Hybrid 1.1 OPEN BETA 
Part #1 https://mega.nz/?fbclid=IwAR1FVpT5CjA9fi9Tx7AeqYFr-14eph1vOQP-HRtzZV1Rfwv38AE1xB-244s#!4kIAhIRC!gGBiBjjekYebZu4subVD0guj6Pn7iiuuo6eZL975iKs
Part #2 https://drive.google.com/file/d/18NzdavJnyAs9RaVEOTHZ-2wK3U1Ty683/view?fbclid=IwAR1h5C11hjbTUHFvDCs0KBpLmENCfGyyKDrr-lDtW5mNJB76utd1ReGcP7M

Patch https://mega.nz/#!k4QyCAxA!WAsQYglnmVBALwR-4zYRTkDcmmsz5DccIwrBFF4yeEU

Pobieramy oba party i zaczynamy od part #1 a part #2 SAM zacznie wypakowywać

PS. Patch zawiera wszystkie konfigi i skrypty, które są najnowsze i  myślę, że w końcu udało się naprawić większość błędów.

Moim zdaniem skoro wychodzi kolejna wersja gry to powinna być Twoja strona na moddb zaktualizowana :)

Nie chcę się komuś ładować w temat, ale powinny być osobne poddziały:
1) "Pobieralnia" - są tam wszystkie szczegóły dot. moda (opis, linki, instalacja itd) i na bieżąco są tam wrzucane kolejne wersje
2) "FAQ" - jeśli się komuś chce ten dział tworzyć. Ja byłbym chętny :)
3) "Dyskusja na temat moda" - opinie itd.
4)  "Błędy i raportowanie"

Czy w HYBRIDA można normalnie wgrywać mody jak w CoP?

Edited by Major Diegtiariow

W dniu 26.04.2020 o 14:53, Major Diegtiariow napisał:

Czy w HYBRIDA można normalnie wgrywać mody jak w CoP?

Nie, wersja 1.1. jest Standalone i nie wymaga żadnej podstawki.

1 godzinę temu, Major Diegtiariow napisał:

czy można do Hybrida wgrywać mody normalnie jak do CoP?

Ściągasz, wypakowujesz i grasz ;]

@vidkunsenNiby tak, ale w zasadzie nie wiem co można dodawać do modów typu Hybrid, CoC, Anomaly poza pierdołami typu zmienione ikonki, modele HD, jakiś reshade i tego typu rzeczy(oczywiście to moja osobista opinia i ja najczęściej tego typu rzeczy dorzucam choć najczęściej wystarczy mi sam ReShade i mogę grać:041:) wydaje mi się że to co najważniejsze te mody już mają, ale akurat mi to różnicy nie robi bo Hybrid'a skończyłem już dawno dawno i w sumie najbardziej mi pasował do momentu jak wyszło Anomaly 1.5.0, napisałem w temacie tylko bo odniosłem wrażenie że Junx mógł źle zrozumieć pytanie o wgrywanie modów lub na odwrót możliwe, że ja źle zrozumiałem :p 

Jak dla mnie jest ok tak jak jest,  jak ktoś chce mieć mody to niech sam nad tym popracuje i je dobrze zaimplementuje.

A przy okazji potem powie reszcie jak to robić by wszyscy mogli skorzystać :thumbup:

witam - dawno mnie nie było

Podpowie ktoś jak włączyć celownik (krzyż crosshair) i namierzanie w lornetce? normalne ustawienie w pliku lornetki nic nie daje - pewnie znowu jakiś mądrala w skryptach to ukrył a ja już trochę zardzewiałem