Jump to content
Sign in to follow this  
vidkunsen

Głos: Epizod 1

Recommended Posts

maxresdefault.jpg
Tytuł Oryginalny: Голос: Эпизод 1
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006
Data Premiery: 31.08.2018r
Autor: Ivanych

OPIS:

Spoiler

Akcja moda rozgrywa się na lokacji Generatory. Z jakiegoś niezrozumiałego powodu trzech stalkerów znalazło się w niemal samym centrum Zony.
Tylko od protagonisty zależy czy uda mu się przeżyć i wydostać z miejsca, z którego powrócili nieliczni śmiałkowie. 

Autor modyfikacji przygotował dla nas całkowicie nową, intrygującą fabułę wraz z trzema zakończeniami. 

Koniecznie sprawdźcie drugą część moda:   Głos: Epizod 2

SCREENY:

Spoiler

205592380.png892503548.pngstalker-golos-ehpizod_3.jpg

LINKI DO POBRANIA:

INSTALACJA:

Spoiler

1. Pobieramy archiwum. Folder gamedata umieszczamy w naszym folderze z grą. 
2. Otwieramy plik fsgame.ltx i zmieniamy linijkę $game_data$ = false| true| $fs_root$|      na     $game_data$ = true| true| $fs_root$|

Źródło: https://stalkerportaal.ru/load/teni_chernobylja_novyj/teni_chernobylja_mini_modifikacii/modifikacija_golos_ehpizod_1/137-1-0-2944

Bez spojlera.

Wstałem, pogadałem z Łysym, z piwnicy mam PDA Września, polazłem po rozmowie z Łysym poszukać Żubra.

Był niedaleko, dialog, zabił pijawkę i poleźliśmy do kanciapy z Łysym.

Mam po rozmowie z Żubrem odszukać jego PDA, łaziłem po lokacji, znalazłem jego PDA - rozwalony dźwig, oraz spotkałem rannego stalkera który z bliska okazał się być karłem - nie trawię ich od serialu walka o tron - on też miał PDA nieznajomego a tam mowa o tajniku na terenie bazy/laboratorium X-8.

Edited by vidkunsen

Żubr się podobno zabił sam, Łysy nawija, że nie upilnował, miałem go ukatrupić ale zmieniły się priorytety i teraz mam 2 SOS, na jednym jest Hunter na drugim 2 trupy i PDA - misja na znalezienie psi hełmu.

Mod się rozwija i robi się ciekawie - 2 lokacje nad i podziemna.

No i modeczek skończony, z oboma zakończeniami.

1. Wyłączamy urządzenie ściągające stalkerów na Generatory, ale za to sami giniemy.

2. Nie wyłączamy i w pośpiechu musimy generatory opuścić, przez odkryty teleport.

Jak na razie na kolana nie rzuca, ale skoro to tylko epizod z moda, to spokojnie można sobie kilka godzin pograć. ( wszystko zależy od spawnu )

A czasówka nie tak groźna. Podczas jej trwania zdążyłem jeszcze zabrać manele ze schowka, nota bene nie przydadzą się i dotrzeć do teleportu na ostatni gwizdek.

ss_administrator_09-03-18_16-22-10_(generators).thumb.jpg.3034f39e68e8eadac6a2715499289113.jpgss_administrator_09-03-18_16-53-25_(generators).thumb.jpg.88871c62d814c5984a186c555236d4a8.jpg

Oba zakończenia prawidłowe. Którym zakończymy, to już sprawa naszego wyboru.

Wstawka poprawiona. Prosiłbym kogoś, kto lepiej za rosyjski czy dobrze przetłumaczyłem opis moda oraz czy sposób instalacji się zgadza, bo ja w niego nie grałem. 
Dodatkowo tutaj znalazłem pewien fix: http://stalkeruz.com/mody-k-ten-chernobylya/golos-epizod-1-31082018.html 
I jest wskazówka, żeby grać na dynamicznym oświetleniu.