Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, MaklerR napisał:

Coś mnie ten mod nie lubi. Jak nie wykrywa fsgame to crashuje przy odpalaniu :D 

Mnie też @MaklerR nie lubił ten mod. Dopiero jak pobrałem Repacka + Paczka broni od @gawrona, to się zmieniło. Przez całą grę ZERO wylotów. Gorąco polecam grać na Repacku.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, smox napisał:

Mnie też @MaklerR nie lubił ten mod. Dopiero jak pobrałem Repacka + Paczka broni od @gawrona, to się zmieniło. Przez całą grę ZERO wylotów. Gorąco polecam grać na Repacku.

Mimo ze mam z recpak zainstalowany wykrywa fsgame i kicha   ,   może dlatego ze siedzi mi kilka modów na kompie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, gucio46 napisał:

Mimo ze mam z recpak zainstalowany wykrywa fsgame i kicha   ,   może dlatego ze siedzi mi kilka modów na kompie ?

Bardzo możliwe. Ja miałem początkowo sporo problemów z tym modem, jak zainstalowałem na polskiej podstawce. Odinstalowałem wszystko, wyczyściłem rejestr, zainstalowałem Repacka i śmigało aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaklerR @gucio46 Też mam podobnie z repack-iem, wyświetlając błąd a ka fsgame.ltx. Być może przyczyną wylotu na pulpit przy próbie odpalenia gry jest wadliwy repack, albo coś prędzej z systemem, że mod nawet przy repacku jest wyjątkowo kapryśny i nie lubi się z nowymi systemami. Kierowałem się instrukcjami według opisu instalacji, na pierwszej stronie strony dotyczącej modyfikacji. Dodam, że odpaliłem grę na innym dysku niż, gdzie jest partycja systemowa i próbowałem uruchomić modyfikację jako administrator. Musi być gdzieś konkretna przyczyna tego problemu, by móc rozwiązać ten kłopot. :063:

Edytowane przez seb-stryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : CEngineAPI::Initialize
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\EngineAPI.cpp
[error]Line          : 58
[error]Description   : hRender

 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : hFile>0
[error]Function      : FileDownload
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\FS.cpp
[error]Line          : 106
[error]Description   : c:\users\asus\desktop\games\psy\gamedata\shaders\r2\effects_waterryaska - ?????.s

@gawron Witam , też mam problem z  repack-iem przy uruchomieniu wylot z logiem ten z numerem 58 powtarza się często , z 106 był wcześniej ze dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż to samo, tylko tym razem wypluł jakiś log (w końcu) z out of memory.

Spoiler

Expression    : error handler is invoked!
Function      : handler_base
File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\xrDebugNew.cpp
Line          : 753
Description   : std: out of memory

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy grałem w tego moda po rosyjsku, jedynymi problemami jakie miałem, były wyloty z powodu nazw plików pisanych grażdanką. A że były to znaki identyczne z naszymi, to dopiero wylot pokazywał które to. Ale już wtedy, nazwy plików zostały zmienione. Rozruch moda odbywał się bezproblemowo. Miałem 8 GB RAM i tyle samo wymiany, a z pamięcią też nie było kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaklerR napisał:

po wgraniu spolszczenia crash znika, tylko gra wtedy już zupełnie nie reaguje

Sprawdź czy przypadkiem nie skopiowałeś pliku XR_3DA ze spolszczenia, jest przeznaczony tylko dla moda w postaci gamedaty.

@kanon1022, usuń z gamedaty folder shaders i skopiuj ten ze spolszczenia (muszę poprawić instalację).

@MaklerR, @seb-stryl, @gucio46, wrzućcie poniższy plik do katalogu głównego repacka obok fisgame i kliknijcie 2 razy. Napiszcie, czy zadziała.

start.bat

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawron Już tego próbowałem :) Całe szczęście sposób @smox zadziałał. Crash też naprawiłem (tak, wystarczyło usunąć shaders i dać twój folder, z pośpiechu tego nie zrobiłem). Teraz mam crash spowodowany brakiem ak_47_m1 czy coś takiego ale stawiam że to przez nie wgranie twojej paczki broni. 

Edit. Jak mówiłem, wystarczyło wgrać paczkę i działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pośpieszyliśmy się ze świętowaniem, teraz pojawiło się takie coś 

Spoiler

Expression    : fatal error
Function      : CModelPool::Instance_Load
File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\ModelPool.cpp
Line          : 111
Description   : <no expression>
Arguments     : Can't find model file 'weapons\ak-74u\ak74u_bad.ogf'.

Aż przypominają mi się problemy z NLC, łezka się w oku kręci:rolleyes:

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, bo w spolszczeniu w ogóle nie ma folderu meshes, paczka z bronią nie zmienia tego modelu, a Tobie brakuje pliku, który powinien być w modyfikacji, u mnie jest. Sprawdziłem to kopiując nazwę pliku z Twojego loga. Chyba jakieś czary:) A tak na poważnie, nie mam pojęcia dlaczego brakuje Ci pliku, który powinien się pojawić po zainstalowaniu repacka. Głupi jestem.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.