Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@gawron

Wybacz, ale instalacja moda zajmuje u mnie od dzisiaj miejsce 1 pośród najgorszych i najbardziej wadliwych kiedykolwiek.

Nagle bez powodu po reinstallu plik x ray się nie instaluje w ogóle pomimo tego, że wcześniejsze dwa razy instalował się normalnie.

Poprosiłbym żebyś napisał w przedstawieniu moda, aby nie podmieniać pliku x ray podczas instalacji spolszczenia, bo napisane to było dopiero daleko daleko niżej i naraża to na takie ekscesy przy instalacji jak u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Starika.. napisał:

Wrzuciłem plik do binu, odpalam i tabuję się na sekudnkę do pulpitu aby przyciszyć system, z Bóg wie jakiego powodu gra znika mi z paska narzędzi wyłacza się samoczynnie a plik znika z folderu bin.

Pliki z rozszerzeniem .exe mają to do siebie, że mogą (choć nie muszą) być blokowane przez wszelkiej maści programy antywirusowe. Być może to jest przyczyna twojego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem przy zdaniu zadania dla Klauna i wyświetla się okno z nagrodą i sms ,żebym poszedł do baru pogadać  chyba ze Swatem taki wylot.

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : xrServer::Process_update
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\xrServer_process_update.cpp
[error]Line          : 37
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Beer from the creator of 'O_ACTOR '

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 masz jakąś crackowaną, piracką wersję gry? Bo tu znalazłem stare posty z przed 10 lat, że niby na rosyjskich stronach pisali, że taki wylot to wina pirata. Ale nie mam pojęcia.

Kilka razy widziałem już ten rzadki wylot.

Z drugiej strony https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly/forum/thread/beer-from-the-creator-of-s-actor

Wylot możliwy przez: trainery, spawnery itp.

 

Jest też na tej liście wylotów, Line 37:

Leczenie, wczytywanie ostatniego zapisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 no ta też się głupio pytam, przecież zalecane jest granie na repacku :)

Weź może popróbuj z jakiegoś wcześniejszego zapisu?  

Ty już w kilku modach miałeś te błędy typu "Beer from the creator..." i już wszystkie typy :D

O_Actor, s_actor i ten trzeci ze strzelbą.

Jakiegoś pecha masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Starika.. napisał:

Wybacz, ale instalacja moda zajmuje u mnie od dzisiaj miejsce 1 pośród najgorszych i najbardziej wadliwych kiedykolwiek.

Wcale się nie gniewam, każdy jakiś tam swój ranking ma:) A na poważnie, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy spróbował zrobić to po swojemu, ja tylko opisuję sposób własnej instalacji i staram się to robić jak najprościej.

3 godziny temu, Starika.. napisał:

Poprosiłbym żebyś napisał w przedstawieniu moda, aby nie podmieniać pliku x ray podczas instalacji spolszczenia, bo napisane to było dopiero daleko daleko niżej i naraża to na takie ekscesy przy instalacji jak u mnie.

Sam napisz jak ty to widzisz, jeśli będzie OK, chętnie dodam lub zamienię z podaniem autora.

============================================================

@kanon1022. Najpierw posłuchaj ostatniej rady @tom3kb. Wylot jest losowy i przeważnie wczytanie ostatniego zapisu powinno pomóc. Jeśli wylot nie ustąpi, możesz (pamiętając o kopii zapasowej) spróbować w pliku actor.ltx, linia 11 

class                   = O_ACTOR 

wpis O_ACTOR zmienić na jeden z podanych: S_ACTOR, AI_CROW, WP_ASHTG lub WP_SHOTG

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Sam napisz jak ty to widzisz, jeśli będzie OK, chętnie dodam lub zamienię z podaniem autora.

@gawron Podczas instalacji spolszczenia kopiujemy do głównego folderu gamedata, jedynie GAMEDATĘ, która ukazana jest w folderze spolszczenia, nie kopiujemy folderu bin jak i jego zawartości z folderu ze spolszczeniem. Plik X.Ray musi pozostać ten sam po zakończeniu instalacji, nic z nim nie robimy!!!

Autorem pomysłu nie jestem ja, jest nim @prozmus84 on przedstawił ten pomysł wcześniej w dyskusji.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawron Próbowałem wszystkie twoje porady i lipa, a co do ostatniej rady @tom3kb to chyba nie jest quest poboczny bo jest niezła nagroda ( dobra broń). Wczytywałem wcześniejszy zapis kilka razy i jak przyszło do zdania zadania u Klauna ekran gry zaciął się  i twardy reset trzeba robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam  mam problem ze znalezieniem artefaktu (zapewne w plecaku) przy pogłębiarce - ale tej na Jupiterze. Wziąłem poboczne zadanie na Stacji Janów (przed wejściem na peron). Wydaje mi się, że nie ma tego zadania opisanego w poradniku, również nie udało mi się tego znaleźć na "filmikach". Może ktoś ma lepszy kanał filmowy, albo pamięta co i jak. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że jestem ślepy jak kret -8 dpi. Z góry dziękuję za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Skończyłem moda , ale wędruje to najbardziej wkurzających modów , wkurza......., nie dziwie się że autor napisał żeby nie strugać krytyka , przeszedłem moda prawie na 100%, wszystkie zadania oprócz ostatniego na końcu gry żeby szukać schowka  gospodarza , i wiem że najlepiej dla mojej psychiki będzie omijać mody od tego twórcy. Ile można nawalać potworów na mapie , jeszcze z innych gier które są gąbkami na pociski, i respawny grupy wrogów koło ciebie(zona mnie lubi). Oraz szukanie schówków , dziękuję panie za ruskie poradniki,  w  mojej opinii jest  też zepsuta ekonomia,  jest to tylko moja skromna opinia ze mod  jest dziwny , przy którym kląłem na autora w połowie gry jak wiedziałem czym się je tego stalkera.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki Na plus fabuła , spodobał mi się fajnie  wykreowany bohater  , rozmowy z postaciami których dialogi fajnie się czytało, nowe arty były fajne ,  nie uważam moda za niewartego zagrania tylko są  pewne elementy które mnie strasznie wpieniały ,  które powodowały ze dostawałem kurwicy.

Edytowane przez kamilxx2
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.