Skocz do zawartości

Autumn Aurora 2.1 + Autumn Addon 2.0


Diegtiariow

Rekomendowane odpowiedzi

@tom3kb aa rozumiem, ale on pokazuje kompletnie inny typ błedu, mi wywala bugtrap ale w kazdym razie i tak robilem to co pisal. Ale pisales zebym na RUS sprobowal odpalic czy zle przeczytalem?

A i dodam jeszcze ze , on napisal ze mu podczas wlaczania gry wywalalo o "d3d9" mi wywala "d9d11" czy tam "d3d11" i podczas instalacji mialem tez ten blad z ammo cos tam.

Zdaje sobie sprawe z tego ze pisze nieczytelnie jakbym byl niepelnosprawny, przepraszam za to ale 7 godzin dzis meczylem sie z tym modem i jestem wyczerpany.

Zdjecie dwoch crashy, ten u gory pojawia sie od razu po wlaczeniu gry, ten nizej sie pojawia po chwili

Bez tytułu.png

Edytowane przez Velmrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Velmrok luz ;) ja bym sobie tą wersję odpuścił, teraz czytam, że jeśli masz te błędy d3d11 i instalacje nowych DXów nie pomagają to pasuje kasować różne pliki, żeby sweet fx działał w tym modzie.

Np 

http://forums.riftgame.com/technical-discussions/tech-support/459072-sweetfx-remove-dxgi-fx-dxgi-dll-fix-d3d11-dll-error.html

Ale zaczniesz kasować i coś się popierdzieli na kompie, kij wie czy moda uruchomisz, a może będziesz miał problemy z innymi grami itd.

Jak chcesz to wrzucaj ten twój error z odniesieniem do autumn aurrora lub tej wersji i doczytaj szczegóły ale ja bym sobie dał siana.

Szczególnie jeśli nigdy nie bawiłeś się w takie sztuczki.

Już lepiej czystą Autumn Aurore 2.1 zainstaluj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Velmrok zwykłą już nie jeden ograł czy to na stalkerze pudełkowym czy steamowym.

Temat ci wcześniej wrzuciłem, przejrzyj instalacje, opcje dobieraj tak jakoś z rozwagą :)

A i jak jakieś problemy będą to jest więcej tematów w necie to i łatwiej coś zaradzić.

Nic nie szkodzi ci spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
W dniu 28.03.2020 o 21:11, Szeregowy Killer napisał:

Mnie ciagle wywala w barze tuz za legowiskiem psow

Zarejestrowałem się specjalnie z tego właśnie powodu :D, bo mam (miałem) identyczny problem. No i proszę, po kilku chwilach problem rozwiązałem, wystarczy podmienić nazwy poniższych plików w katalogu: gamedata>meshes>weapons>vssk>ammo

ammo_12x55_1.ogf  -> ammo_12ő55_1.ogf

ammo_12x55_2.ogf  -> ammo_12ő55_2.ogf

 

Edytowane przez rabarbar
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dobra poświecę chwilę czasu i napisze CO ZROBIĆ ABY TO DZIAŁAŁO BEZ CYRKÓW nawet wersji PL!

1 Rozpakowujemy paczkę z Autumn Aurora 2.1 + Autumn Addon 2.0

2 Wchodzimy do rozpakowanej paczki gamedata>meshes>weapons>vssk>ammo, edytujemy i zmieniamy nazwy plików na: 
ammo_12x55_1.ogf  -> ammo_12ő55_1.ogf

ammo_12x55_2.ogf  -> ammo_12ő55_2.ogf

Znak ő możemy przekopiować z mojego tematu, jak nie wiemy, jak zrobić go na klawiaturze :)

3 Instalujemy Autumn Aurora 2.1 + Autumn Addon 2.0, w tym momencie instalator NIE POWINIEN wysypać błędu o złych znakach. Ominęliśmy 1 główny problem z tym cyrkiem. 

4 Pomimo braku błędów podczas instalacji, i tak nie odpalimy gry bez wywalenia. Instalator zmienił język gry na RUS co powoduje zgrzyt. Aby to naprawić trzeba wejść do: 

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl\gamedata\config\   zedytować plik Localization.ltx (najlepiej za pomocą Notepad++, chociaż zwykły notatnik też da radę) i zmienić całość 2 wartości pod [string_table] na:
language = pol
font_prefix = _cent

Zapisać, cieszyć się modem w wersji PL, z czcionkami :)

 

UWAGA:

Czasami może wywalić błąd przy próbie uruchomienia, ale dzieje się tak średnio 1/10

Nie wiem czy w dalszym etapie gry (póki co nie spotkałem) nie będzie wywalało błędu spowodowanego zamianą 

ammo_12x55_1.ogf  -> ammo_12ő55_1.ogf

ammo_12x55_2.ogf  -> ammo_12ő55_2.ogf

Problem z tym modem jest taki że usilnie zmienia grę na RUS, a także znaki, co może spowodować zgrzyt. W razie problemów w FOLDERZE Z GRĄ gamedata>meshes>weapons>vssk>ammo i odmieńcie ő -> x 

 

Poradnik opracowany na bazie innych użytkowników tego forum.

 

Edytowane przez ancient_pl
Żeby było czytelniej
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@dymiosz Serwus, na początek spróbuj zrobić tak jak napisał użytkownik tuż nad Twoim postem:

W dniu 9.07.2020 o 13:08, ancient_pl napisał:

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl\gamedata\config\   zedytować plik Localization.ltx (najlepiej za pomocą Notepad++, chociaż zwykły notatnik też da radę) i zmienić całość 2 wartości pod [string_table] na:
language = pol
font_prefix = _cent

A co do lektora, to nie wiem, czy on występuje oryginalnie w polskiej wersji tego moda, jeśli nie, to można poszukać i powinien być jakiś uniwersalny dodatek podmieniający audio.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

  

W dniu 25.05.2022 o 18:26, dymiosz napisał:

Napisy są ale bez polskich znaków 😞 Lektora PL też nie ma . Da radę jakoś włączyć lektora?

 

Wystarczy usunąć character_voice w folderze sound, wygląda na to że mod niby że ma wybór polskiego języka to jedyne co ma spolszczone to same napisy podstawki reszta pozostaje ruskimi krzakami 😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Cześć, 

Wiem, że temat starawy, ale nowszego nie znalazłem, więc pomyślałem, że się odezwę.

W pierwszym poście zauważyłem coś takiego:

Nowe opcje dla streamerów:

  • wyłączenie muzyki w barze i stalkerskich gitar, za które Youtube banuje;
  • zamiana muzyki z gitar na standardową (trzeba sprawdzić w opcjach moda).

Czy posiadacie może wiedzę jak nową muzykę w Autumn Aurora 2.1 + Autumn Addon 2.0 wyłączyć, gdzie są wyżej wspomniane opcje i jak powrócić do standardowych utworów gitarowych?

Siedzę w tym od kilku dni, pobrałem modzik, starałem się przeglądać ustawienia, grzebać w plikach, a nawet ręcznie podmieniać ścieżkę dźwiękową, jednak poddaje się, nic konkretnego nie zdziałałem, a w radio i przy ogniskach dalej lecą nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WagonYT Serwus

Abstrahując nieco od treści Twojego posta, chcę tylko zaznaczyć, że na podstawie tego, co piszą inni, ta wersja moda wygląda ogólnie rzecz biorąc na problematyczną, więc ja bym się nad tym powtórnie zastanowiła, ewentualnie trzeba się wyposażyć w stalowe nerwy 😛


🖊️ Edit. Zawartości tych dwóch folderów służą do wyłączenia muzyki i przywrócenia standardowych kawałków gitarowych:

image.png

Znajdziesz je w AA2.1+AA2.0.7z\Autumn Aurora 2.1\#mod options\.
Nałożyć ze zgodą na zamianę i teoretycznie powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
29 minut temu, Draundenth napisał(a):

Jak tylko próbuje wejść na teren Baru gra automatycznie sie crashuje, jest na to jakiś fix ?

A jest coś w logu?

Tak czy siak na początek zmniejszyłoby ustawienia grafiki, zmienił oświetlenie, a nawet zmniejszył rozdziałke i popróbował przejść do Baru. Nie wiem jakiego masz kompa ale najszybciej to może pomóc bo AA podbija grafikę, a w Barze niejeden mod lubił się wykrzaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmniejszylem grafike na srednie to teraz nawet save sie wczytac nie chce bo vrashyje gre...

 

@edit

Teraz to juz sie tak pokićkalo ze nawet nie moge z wysypiska do kordonu przejsc bo crashuje zanim dojde do punktu przejscia z mapy na mape...

@edit 2

 

Niech jakas kompetentna ogarnieta osoba mi pomoze bo mnie krew zaleje zaraz...

Edytowane przez Draundenth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.