Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mod ukończony. Pozytywne wrażenie na mnie zrobił, scenariusz i jego historia bardzo fajnie opowiedziana. Czekam na 2 część, fajnie że ekipa ją spolszcza. Jedyna rzecz do poprawy to noce w środku dnia :) , ale to już napisał @OldMan jak się z tym uporać. Mod bardzo stabilny miałem kilka wylotów, ale to przez dużą ilość zapisów gry. Jak ograniczyłem ilość do max 10 to gra chodziła płynie. 

@Sierioża Świetna robota z tłumaczeniem. :thankyouyellow: 

Jeszcze taki mały offtop, u mnie cała gra bez mgły :biggrin: się obył, chyba miałem szczęście.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, bolo napisał:

Witam, mam prośbę do osób obeznanych , jak podnieść udźwig. Normalnie to umiem to zrobić ale w tym modzie nie ma tego pliku albo nie wiem gdzie go szukać, proszę o podpowiedz.

To znaczy próbowałeś zmienić ustawienia system.ltx oraz actor.ltx?

gamedata\config\system.ltx:

max_weight = 40

gamedata\config\creatures\actor.ltx:

max_item_mass = 40

max_walk_weight = 50

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boloNie wiem po co chcesz zmieniać udźwig. Mod jest krótki i nastawiony na fabułę to nie mod z serii ( Złota kula czy NS 2016) gdzie byle pierdoła się może przydać. Ja całego przeszedłem z pierwszym karabinem ulepszonym. Nie warte zachodu bawić się plikami, a fabuła bardzo wciąga. Pozdrawiam

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Agrael przypiął/eła ten temat
  • 6 miesięcy temu...

Przyjemny mod, nie za trudny, nie za łatwy. Znalazłem dwa błędy w tłumaczeniu (wrzucam je poniżej), więc zrobiłem na nie fixa. 

Spoiler

ss_maciej_09-24-21_00-16-47_(pripyat).thumb.jpg.031752ac11c13f15effe23886dc0b1ff.jpg

ss_maciej_09-24-21_12-58-39_(pripyat).thumb.jpg.b9b19ee991c1b5a8573baa48b143bfcf.jpg

W modzie miałem problem ze znalezieniem artefaktu Bateryjka, ale darowałem sobie to zadanie, bo miałem sporo kasy.

Dla osób potrzebujących pomocy w zadaniu z Gaussem dla ducha:

Spoiler

Broń musimy zbudować z trzech części i zestawu narzędzi:

1) Zestaw narzędzi jest na przedostatnim piętrze Centrum Usługowego Jubilejny (tam gdzie wejście do laboratorium X-8)
2) Części są poukrywane w Prypeci przy krzyżach. Pierwszy znajduje się na wieży w porcie. Drugi na schodach po piwnic Prometeusza (klatka schodowa znajduje się w południowo-zachodniej części kina). Trzeci krzyż znajduje się na dachu łącznika skrzydeł szpitalnych.

Po oddaniu karabinu otrzymujemy baterię dzięki którym możemy przywoływać ducha by pomógł nam w walce.

 

fix spolszczenia Zjawy Przeszlosci by Red.7z

Edytowane przez Red TZ
brak słowa w zdaniu
  • Super 1
  • Dodatnia 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.