Skocz do zawartości
creatures

Downgrade S.T.A.L.K.E.R. SoC - wersja GOG

Rekomendowane odpowiedzi

Aloha!

Jakiś czas temu przypomniałem sobie o istnieniu cudownego moda do SoC'a jakim jest Soljanka i czym prędzej postanowaiłem sobie go zassać.
Nie miałem niestety pudełkowej wersji gry, więc szybko pyk na allegro, pierwsza aukcja z wierzchu i kupione.
Soljanka pobrana, gra sie instaluje i pojawia się zonk...
Stalker z wersji którą mam (Czyli wersji z GOG galaxy) jest domyślnie w wersji 1.0006, a jak wiadomo sól wymaga wersji 1.0004.
Pierwsze co, to wpadłem na forum, żeby zobaczyć, czy ktoś miał już podobny problem.
Jest temat 

Aczkolwiek nie jestem w stanie zrobić wszystkiego według instrukcji, bowiem autor wspomina o podmianie kilku folderów w grze, a w załączonym linku jest tylko folder z plikami EXE danej wersji gry, pozostałych natomiast brakuje...

Czy ktoś ma te brakujące pliki, bądź zna jakiś inny sposób na downgrade wersji z 1.6 do 1.4? :/

Pomóżcie bracia, mega sie najarałem na powrót do zony, a tutaj taka przykra niespodzianka :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tel to za bardzo linkow nie powrzucam ale wpisz sobie w googla Stalker gog how to downgrade game version. Będzie troche tematów.

ps. najnowsza wersja solianki NS 2016 chodzi też na 1.0006 możliwe jest więcej problemów ale ludzie też pokończyli o ile pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi