Skocz do zawartości

Ostatnio oglądałem film i POLECAM.


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dawno nie oglądałem nic z wampirami to padło na nową Dzienną Zmianę.

MV5BYWI2ZDRjYjEtOWJiOS00NWVjLWI1MjAtNWNi

W skrócie łowcy wampirów na wesoło, niezłe efekty, fajne sceny walki z wampirkami, kilka razy można nawet śmiechnąć szczególnie jak się ogląda po piwku czy dwóch. Ogólnie takie 6/10 ale chociaż z niezłymi efektami.

 

  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prey-predator-2022-2.jpg

Ostatnio obejrzałem najnowszego Predatora i bardzo mi się spodobał. Przyznam, że mam duży sentyment do pierwszego Predatora z 87 oraz sequela z Danny Glover. To w ogóle były fajne czasy, bo oba te filmy obejrzałem na magnetowidzie na początku lat 2000 - jakość była słaba, ale efekty i tak robiły wrażenie. Kolejnych Predatorów nie oglądałem i w sumie to dobrze, bo podobno były kiepskie. Za to najnowsza odsłona.. Robi wrażenie. 

Może dlatego, że film jest pełen akcji, ma świetną muzykę i najzwyczajniej w świecie nie nudzi. Klimat polowania jest świetny do samego końca. Najbardziej utkwiła mi w pamięci walka Predatora z ogromnym niedźwiedziem. 

Polecam :) 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pierwsze Predatory w kinie, pozostałe z vhs potem cd/dvd, były dobre - predator 1, 2 obcy kontra predator 1 i 2 oraz predatory i ten z tym chłopakiem z autyzmem.

Ten film jak dla mnie - po dodaniu jako ciekawostkę do kolekcji na tzw. wieczność - to w 2/3 grupa rekonstrukcyjna zycia Komanczów a 1/3 to epizod jakiegoś nie do końca kumatego, dalekiego krewnego, predatoropodobnego lubującego się  w mongolskich zapasach i straszeniu kmiotków.

Raz obejrzeć i więcej nie ma do czego wracać, taki klasy Z +. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

image.png

Całkiem ok horrorek najpierw wyglądający na coś innego, a potem idący trochę w schematy/klimaty filmów z serii

Spoiler

Wzgórza mają oczy czy Wrong turn

Jak to w takich filmach jest "trochę" głupot i nielogiczności ale całość oglądało się przyjemnie, szczególnie, że ostatnio bida z nędzą jeśli chodzi o horrory.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.