Skocz do zawartości
Frodo32

MOD do S.T.A.L.K.E.R - Zew Prypeci (Operacja Husarz)

Rekomendowane odpowiedzi

Nasza 2 osobowa grupka tworzy nowego moda do gry stalker zew prypeci który będzie zawierał duży wachlarz broni i nowych postaci, posiadać będzie prawdopodobnie nowe mutanty i nową fabułe. Skończyłem uczenie się polskiego w wieku 15 więc nie piszcie że źle pisze, lata w innym kraju robią swoje. Potrzebujemy kogoś kto: pomoże w animacjach, configi broni (muszki i szczerbinki), pomoc przy mapach, pliku all.spawn

Krótki opis fabóły

MOD ‘’OPERACJA HUSAR’’

1.Budzimy się w labolatorium w jednej z komór kriogenicznych. 2.Jakiś głos mówi że nazywamy się Wisła i jesteśmy prototypem polskiego eksperymentu ’’HUSAR ’’ , głos mómi że doszło do katastrofy i labolatorium jest w ruinie. Personel został ewakułowany i zostawili mnie tutaj samego, komputer mówi że polscy naukowcy mnie wzieli z bydgoszcza a on jest inteligentnym komputerem stworzonym w zonie.A ty jesteś połowicznie komputerem, jesteś nową generacją człowieka, jestem szybszy silniejszy i inteligentniejszy. Powiedział że jeżeli chce uciec mam znaleść karte dostępu w jednej z szafek a potem pujść do zbrojowni i wziąść kamizelke, pistolet z potrzebnymi rzeczami potrzebnymi do przerzycia w zonie. Mówi że ma go wziąść ze sobą a on pyta jak a on na to że może się wgrać do jednego z przenośnych komputerków. A on pyta gdzie go ma znaleść a on że w labolatorium grasują zombi i inne eksperymenty pozbawione łaski honoru i są głodne więc ma uważać. A komputer jest w Sali 218.
Spotykamy się z komputerem a on mówi że jesteśmy na wyczerpaniu i potrzebujemy baterji
zostało nam 5 dni życia
musimy snaleźć miejsce do naładowania naszej baterji
wychodzimy na zewnątrz gdzie czekają 2 stalkerzy
nasza postać pyta ich kim są a oni opowiadają mu historie zony
teraz zona pochłania połowe polski i doszła do moskwy
mutanty co tam były zmutowały jeszcze bardziej
a anomalie są jeszcze bardziej zabujcze(edytowane)
stalkerzy mówią że mogą mi pomóc jerzeli ja im pomoge wybić stado zombi grasujących nie opodal
po zabiciu zombi zapytali się czy chce dołączyć do ich grupki
ci po paru misjach po zobaczeniu do czego jestem zdolny ogłuszają mnie i porywają
nasza postać budzi się po 1 dniu w na innej mapie
stalkerzy chcą nas sprzedać najemnikom
naszej postaci udaje się uciec i przez przypadek wpadamy w elektryczą anomalie
wpada w śpiączke i po obudzeniu zauważa że baterja mu się naładowała na maksa(edytowane)
zaczynamy rozumieć że nasza postać miała się zaadaptować do zony

Potrzebujemy kogoś kto: pomoże w animacjach, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Frodo32 napisał:

Skończyłem uczenie się polskiego w wieku 15

A Krzyżakom też nakopałeś do tyłków, czy byłeś akurat zajęty nauką? :047:

Ten opis fabuły zdradza nie tylko zawiązanie akcji ale też to, że chyba wypiliście o jednego bezalkoholowego browara za dużo.

Trzymam kciuki i życzę powodzenia. Mało tego - dorzucę parę groszy na rozwój moda jeśli obiecasz mi, że w połowie gry wyrosną bohaterowi skrzydła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Sierioża napisał:

A Krzyżakom też nakopałeś do tyłków, czy byłeś akurat zajęty nauką? :047:

Ten opis fabuły zdradza nie tylko zawiązanie akcji ale też to, że chyba wypiliście o jednego bezalkoholowego browara za dużo.

Trzymam kciuki i życzę powodzenia. Mało tego - dorzucę parę groszy na rozwój moda jeśli obiecasz mi, że w połowie gry wyrosną bohaterowi skrzydła.

nie mam już tych 15, widzę że nie doczytałeś, mod będzie obrzerny więc troche ujawniłem :D na tyle ksążek też masz z tyłu krótki opis więc nie męcz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodzenia w pracy. :)

A tak z ciekawosci to jakim językiem głównie się poslugujesz, angielski, niemiecki, rosyjski, inny.

Pytam bo moze łatwiej by ci było robić moda w tym języku, a później zawsze ktoś może pomóc w

robieniu np spolszenia. Jak już byś

chciał robić moda Pl, do pomysłu na fabułę się na razie nie odniosę.

W tym wprowadzeniu jest całkiem sporo błędów ortograficznych, literówek, brak interpunkcji itd.

Takie coś chyba trudniej się poprawia niż robienie tłumaczenia np z innego języka gdzie wszystko jest napisane poprawnie.

Nie czepiam się tylko być może trochę daje pomyrl na łatwiejszą pracę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, tom3kb napisał:

Powodzenia w pracy. :)

A tak z ciekawosci to jakim językiem głównie się poslugujesz, angielski, niemiecki, rosyjski, inny.

Pytam bo moze łatwiej by ci było robić moda w tym języku, a później zawsze ktoś może pomóc w robieniu np spolszenia.

W tym wprowadzeniu jest całkiem sporo błędów ortograficznych, literówek, brak interpunkcji itd.

Takie coś chyba trudniej się poprawia niż robienie tłumaczenia np z innego języka gdzie wszystko jest napisane poprawnie.

Nie czepiam się tylko być może trochę daje pomyrl na łatwiejszą pracę

rozmawiam płynnie po angielsku, polsku i hiszpańsku. Dobry pomysł, przemyśle go

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Frodo32  Mogę jak na razie podpowiedzieć Ci jak dać sobie radę z ortografią i literówkami. Skorzystaj z aplikacji NP++ z zainstalowanym polskim słownikiem.

Otwierasz w nim napisany tekst i błędy masz podkreślone na czerwono, oraz możliwość wyboru z rozwijanej listy prawidłowego rozwiązania.

A co najważniejsze, działa to na plikach z modów ( np. katalogu tekstowego, ale też wszystkich pozostałych, nie uszkadzając kodowania ).

Życzę :viva:przy pracach nad modem. Jeśli się powiedzie, na pewno ktoś z forum pomoże z wyłapaniem błędów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kondotier napisał:

@Frodo32  Mogę jak na razie podpowiedzieć Ci jak dać sobie radę z ortografią i literówkami. Skorzystaj z aplikacji NP++ z zainstalowanym polskim słownikiem.

Otwierasz w nim napisany tekst i błędy masz podkreślone na czerwono, oraz możliwość wyboru z rozwijanej listy prawidłowego rozwiązania.

A co najważniejsze, działa to na plikach z modów ( np. katalogu tekstowego, ale też wszystkich pozostałych, nie uszkadzając kodowania ).

Życzę :viva:przy pracach nad modem. Jeśli się powiedzie, na pewno ktoś z forum pomoże z wyłapaniem błędów.

dzięki, na pewno skorzystam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Frodo32 - Nie cytujemy postów pod którymi dajemy odpowiedź.

Wystarczy że wstawisz @ i bez odstępu zaczniesz wpisywać nicka forumowicza któremu chcesz odpowiedzieć. Pojawia się rozwijana lista i po wklepaniu którejś litery nicka, pojawi się on na niej. Klikasz w niego i dostajesz takie coś, jak ja zrobiłem z Twoim. Wtedy forumowicz dostaje powiadomienie.

A pisząc na forum, kliknij PPM na teście i wybierz "Sprawdzanie pisowni". Też Ci podkreśli błędy i da podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi