Skocz do zawartości

Beautiflly Faction Commander


Rekomendowane odpowiedzi

ss_mark_08_31_18_15_30_34_marsh.jpg

Nazwa: Beautiflly Faction Commander
Autor spolszczenia:
Platforma: Czyste Niebo 1.5.10

 

Zmiany:

Spoiler

Modyfikacja została zaktualizowana do wersji 1.1 i teraz jest mroczna, poprawia standardową grafikę, częściowo zmieniając pogodę.

- Ulepszona grafika

- Promienie słoneczne działają nie tylko rano

- Władca Zony (cheat-menu)

- Wojna frakcji (Faction Commander)

- Kradzież pieniędzy z NPC (podziękowania dla Shoker {Шокер])

- Usunięto niewidzialne ściany (teraz ogrodzenia nie mają niewidzialnych barier)

- Dynamiczne wiadomości (podziękowania dla AMK-Team za adaptację)

- Egzoszkielet "Ciężkie Niebo" (podziękowania dla Greshnik13rs za to)

- Teraz NPC przy poziomie trudności:

Nowicjusz > 0.45 trafienia

Doświadczony > 0.60 trafienia

Weteran > 0.75 trafienia

Mistrz > 0.90 trafienia

- Waga zwiększona z 35 do 50 przy biegu z małym traceniem wytrzymałości i z 75 do 80 przy biegu z szybkim traceniem wytrzymałości.

Od autora:

Spoiler

P.S. Zostało dodanych parę prac ode mnie, ale nie są tak znaczące jak powyżej opisane mody.

Adaptowałem wszystko dla wszystkiego, ale nie specjalnie. Wszystko u mnie działa, w przypadku wykrycia błędów > napiszcie tutaj, poprawię (potrzebny będzie log błędu). Zaktualizuje moda, jeśli spodoba się ludziom lub chociaż nie nazwą jego kałem.

 

 

 

Screeny:

Spoiler

ss_mark_08_31_18_15_30_21_marsh.jpgss_mark_08_31_18_15_29_46_marsh.jpgss_mark_08_31_18_15_30_34_marsh.jpgss_mark_08_31_18_15_34_20_marsh.jpgss_mark_08_31_18_15_31_49_marsh.jpgEHSkcSS.jpgUEtGxLt.jpgAIHx8Ao.jpg

 

Instalacja:

Spoiler

Skopiować do folderu ze grą wszystkie pliki, które znajdują się w archiwum.

 

Linki do pobrania:

Spoiler

DropBox: [KLIK]

 

Źródło:

ap-pro.ru

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stalker Kamil  Dobrze by było dodać, na jakiej podstawce ustanawiać tego moda. Nie wszyscy doczytają na ich forum.

No i pobieranie przez Dropboxa, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Na pewno tak nie pobiorę. Na mojego Dropboxa wpuszczam tylko zaprzyjaźnionych.

Jeśli ktoś jednak się zdecyduje na takie pobranie, niech wstawi moda na jakiś popularny hosting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen  Te linki są martwe. Wstaw je jeszcze raz, ale tak, aby się otwierały po kliknięciu. Wtedy będzie je można dodać do #1.

A tak przy okazji. Oglądając stronkę tego "ulepszenia", zauważyłem, że jest tam wersja 2.51 z możliwością wyboru kilku addonów do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.