Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

@cez137 Linia jaką wyszukałem ten wyglądała tak "YT Stalker NS2016 Документы Призраку". A dalej po opisie filmiku.

A z dialogami na schowki to rób tak. Zaraz po jego przeprowadzeniu, wejdź do PDA i zrób sobie jego screena. I po problemie. Możesz do niego zajrzeć kiedy zajdzie potrzeba. To samo z jakimiś ważnymi zadaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

4 godziny temu, kondotier napisał:

Linia jaką wyszukałem ten wyglądała tak "YT Stalker NS2016 Документы Призраку". A dalej po opisie filmiku.

no dobra a skąd wiedziałeś jak i co wpisać? no bo ja robię tak: włączam translator, piszę po polsku załóżmy "dzienniki monolitu duch narodnaja solianka 2016" no i to co mi przetłumaczy na cyrylice to wklejam w szukajke na yt no i wyskakują różne filmy też zatytuowane cyrylicą i tam znowu są inne słowa których nie znam, to teraz wypadało by każdy tytuł przetłumaczyć z powrotem w translatorze itd za dużo z tym roboty

4 godziny temu, kondotier napisał:

A z dialogami na schowki to rób tak. Zaraz po jego przeprowadzeniu, wejdź do PDA i zrób sobie jego screena

Można i tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Translator może dawać przekłamania, a komputer szuka to co wpisane. Nie mam problemu z odczytaniem tytułów video, to mi łatwo wybrać.

Ale Ci podpowiem, że te filmiki z konkretnym zadaniem mają na sobie napis co zawierają. Jak wybierzesz tylko takie, to szybciej znajdziesz potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier gdzie jest ten klucz sprzętowy IRT, na yt wyszperałem że jest w zapomnianym lesie u żołnierza w kamiennym kręgu którego broni Mściciel, ale przedtem gada się z jakimś typkiem też w Zapomnianym lesie (nie wiem ocb tam bo po rusku to było), poszedłem tam, tak tez było ale po żołnierzu ani śladu, z dialogów pamiętam że Kostia coś mówił żeby pogadać ze stalkerami na Wysypisku, tylko że żadem nic nie wie (może dlatego nie pokazał się żołnierz w kamiennym kręgu?), delikatnie utknąłem, przy okazji, gdzie są te 3 schowki w Prypeci od Kostii i kiedy odblokowuje się Stara Wieś?

ss_windows7_10-22-18_10-29-41_(puzir).jpg

ss_windows7_10-21-18_11-08-40_(l11_pripyat).jpg

ss_windows7_10-21-18_11-08-30_(l11_pripyat).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier no właśnie o tego kolesia mi chodziło, tylko że u mnie go nie ma, obszedłem i dokładnie przeszukałem okolice tego znaku zapytania z filmiku btw u mnie go nie ma a pewnie powinien być i dlatego nie ma Krzyża, po drugie mam bioradar, nawet jakbym gdzieś nie sprawdził to na bioradarze by się cos wyświetliło, nic, żywej duszy tam nie ma, co robię nie tak? czyżby mod nie chciał puścić mnie dalej?hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier

10 godzin temu, kondotier napisał:

A ten IRT to kto Ci kazał przynieść? Może szukamy nie w tym miejscu.

no Kostia

@kobal

9 godzin temu, kobal napisał:

Krzyż siedzi w mniej więcej pośrodku dolnej części mapy, przy helikopterze. 

Jak dolnej jak na filmiku jest w górnej? zaraz niedaleko żołnierza

0:56 

https://www.youtube.com/watch?v=dHtPicRm2_c

 

Ludzie a co z tym Rabinowiczem? Kot cały czas siedzi w Barze, zadanie wisi i nie wiem kompletnie co z tym robić, pamięta ktoś co się dzieje po rozmowie ze skromnym?

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  No to inna para kaloszy. Wprowadziłeś mnie w błąd tym Zapomnianym Lasem. Tam do Krzyża idziemy z naprowadzenia chyba Sidorowicza.

Natomiast IRT dla Kostii jest tu:

http://www.youtube.com/watch?v=Bym7_JJODJ8

Ale te zadania Kostii, trzeba robić po wcześniejszym znalezieniu klucza do prototypy URT w Zapomnianym Lesie.

Rabinowicz jest w Prypeci, w tym gastronomie koło Diabelskiego Koła. 30:50. Ale możesz popatrzeć trochę wcześniej, aby nie narobić w czasie gry sobie problemów.

http://www.youtube.com/watch?v=fpSWse-X8CM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137
Tutaj masz dokładną lokalizację Krzyża. Grubasek nie przemieszcza się po lokacji i siedzi na tyłku w jednym miejscu. Obok jest helikopter i ognisko. @kondotier ma rację - z Krzyżem jest związane zadania na znalezienie dwóch stalkerów, którzy zostali wysłani do Zapomnianego Lasu po artefakt. Żeby się czegoś więcej dowiedzieć będziesz musiał się dogadać z Krzyżem. Nie zapomnij wziąć trochę śrutu ( Czekan ) bo inaczej Krzyż się obrazi, że nie mamy amunicji i nie będzie zbyt rozmowny.

Spoiler

ss_daniel_10-23-18_11-22-02_(l05_bar).jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku 8:50 jest rozmowa z Krzyżem o IRT. Dopiero po niej co widać dalej, jest żołnierz z kluczem do niego. A poźniej dopiero będą rozmowy z Kostią.

https://www.youtube.com/watch?v=sBKUFEJukHk

Z Krzyżem jak widać na początku filmiku, można się spotkać robiąc inne zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Oczywiście że może być wszędzie, ale to laboratorium nie jest aż tak skomplikowane aby nie pozaglądać w różne kąty. Twoje problemy wynikają z niedokładnego szukania i zbyt łatwej rezygnacji. Tracisz w ten sposób sporo satysfakcji z samodzielnego przejścia moda.

https://www.youtube.com/watch?v=pGe9YgrO0to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier hmm?ja to mam chyba jakiegoś pecha do tego moda, kolejny zonk, byłem tam i u mnie nie ma tam tego pda, a co do reszty, po prostu nie lubię w grach łazić bez sensu i czegoś szukać nie wiedząc nawet gdzie lub w okolicy czego może się to znajdować, a eksploruje przy okazji docierania do danych miejscówek, to nie jest tak że latam jak głupi aby tylko jak najszybciej zrobić moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom dzięki, rzeczywiście było tam

Ludziska nie wiecie może gdzie jest Kret? Zachar mnie do niego wysłał w sprawie przejścia na Limańsk ale za cholewę nie wiem gdzie on się podziewa a na bazę w Agro nie wiem którędy się wchodzi, ale mam do niej znaczniki, @kondotier  mentorze, nie świta Ci coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael nie, nie byłem, ciekawe, ten mod już mnie chyba niczym nie zdziwi, w tych okolicach mam przejście na radar 

@kobal no pewnie że byłem, już że 100 razy ale tu nie chodzi o to czy byłem czy nie tylko że w budynku gdzie jest adrenalina na mapie mam 2 znaczniki i gdy na nie najezdzam kursorem to wyświetla się napis "baza kret" coś takiego, już nie pamiętam bo nie pisze teraz z komputera.

@kondotier nie chodzi mi o schowki kostii tylko gdzie jest kret na tym etapie gry, ale dzieki, sprawdzę i te schowki, a nóż coś tam znajdę.

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.