Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

@tom3kb można ale nie da się konkretnie wskazać o kogo ci chodzi, mod to wybiera losowo. Nie da się np zrobić "szukam kreta"  mi się to zdarzało chyba tylko na początku gdy mod aby pójść dalej potrzebował kluczowych postaci i wtedy można było ale na tym etapie już się nie da 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Ponieważ bardzo nieprecyzyjnie zapytałeś o to INB, dałem filmik pokazujący oba obiekty i możliwość wejścia do nich. Zawsze pisz z jakim zadaniem i od kogo idziesz i masz problem. A do schowków Kostii, dopóki nie dostaniesz na konkretny zadania, nie masz po co zaglądać. Będą puste.

A jak spotkać pierwszy raz Kreta to masz od 21 min.

https://www.youtube.com/watch?v=_D_sk64xoWk

W 29 jest miejsce jego PDA. 

Chyba że to jakieś inne spotkanie z Kretem.

A NPCe z którymi już porozmawialiśmy, przenoszą się do Mrocznego Parowu. W filmiku ok. 8 min masz pokazanego trupa z MP5 dla Jurika i mapkę z pokazanym Parowem gdzie się Jurik znajduje.

Ale możesz obejrzeć cały filmik, bo pokazane jest dotarcie do paru ciekawych schowków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier spotkanie w 21 minucie filmiku to wiadomo że musiałem przejść bo to jest linia fabularna i nawet w podstawce tak było, no i to było praktycznie na samym początku gry, tak, spotkałem się z nim WTEDY, potem gra potoczyła się swoim torem dalej, on gdzieś polazł i tyle go widziałem aż do teraz kiedy mi jest znowu potrzeby i nie mam pojęcia gdzie jest, miejsce o którym pisał @kobal jest puste, nikogo tam nie ma, nawet ogniska, niedaleko tego miejsca JA mam przejście na radar, a co do pisania co i od kogo to pisałem przecież wcześniej że zadanie jest od Zachara, muszę się dostać do Limańska, Zachar miał mi w tym pomóc ale okazało się że jego tajemne przejście jest "niedrożne" i wysłał mnie z zapytaniem do Kreta bo on podobno wie co i jak, no i teraz muszę znaleźć Kreta żeby ten powiedział mi jak dostać się do Limańska a nie wiem gdzie on jest, tyle. pozdro

 

No nie wierzę, zawsze jak szedłem do Docenta to nigdy nie dało się znaleźć osoby na której mi w danym momencie zależało a teraz? taaa daaa!!! I to poszedłem do niego ot tak, myślę sobie "a może akurat?"

To przejście z foto na Agro to co to jest i jak tam wejść?

ss_windows7_10-26-18_18-25-48_(l03_agroprom).jpg

ss_windows7_10-26-18_18-54-30_(l05_bar).jpg

ss_windows7_10-26-18_18-55-22_(l05_bar).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

Po oddaniu Kretowi PDA z tunelu, co powinieneś zrobić przed wejściem do podziemi, nie jest on już potrzebny. A tobie on po co potrzebny? A skoro jest zaznaczony w Parowie, to widocznie jeszcze tam nie doszedł. Bedzie ich tam cała gromada. Jurik też tam będzie.

Te teleporty są w podziemiach, niestety nie zostały "schowane" na mapie powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kobal ty hehe ty weź mi nie mieszaj,nie no....kreta :)

@kondotier (btw coś musicie zrobić z tym "wołaniem" bo nie zawsze to działa jak należy) ale jak to że jak jest zaznaczony to tak nie doszedł?myślałem że skoro jest zaznaczony to tam jest, mp5 dla jurika nadal nie ma w tunelu, od ostatniej rozmowy na ten temat byłem tam kilka razy, nadal też nie mam przejścia na NT o starej wsi nie wspomnę, kiedy to wreszcie będzie?

Ale lipa, wiecie co? to chyba jednak chodziło o Kła, mi się pomerdało, Kieł - Kret podobne te ksywy, może nie spojrzałem dobrze i wyszło jak wyszło, byłem u tego Kreta i nic mi nie powiedział, ehh, ale teraz jest jeszcze większy problem bo nie mam pojęcia co robić, Gawra ubiłem i koniec pieśni, co dalej robić? @kondotier pomocy

 

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Coś mi się widzi, że Twoje problemy biorą się z niesystematycznej gry. Nie robiłeś zadań w kolejności, wracałeś do nich i mod zgłupiał.

Też przez długi okres czasu nie mogłem znaleźć Żwawego aby oddać mu kurtkę. W końcu się jednak pojawił. Tak samo musiałem poczekać na gostków w Mrocznym Parowie. Robiłeś już w nim zadania?

A to "wołanie", to Twoja ksywka na białym tle? Nie mam na to wpływu, czy skrypt forum cię powiadomi.

A brak dostępu do lokacji, to nie zrobione zadania. Masz widocznie spore zaległości. Mod jest pół freeplayowy, ale nie zrobionych zadań nie odpuszcza. A trudno zgadnąć co Ci brakuje. A niektóre zadania choć wyglądają na poboczne, naprowadzają na linię fabuły.

Tu zadania w Parowie. Piwo dla Biesa i spotkanie z Jurikiem i głownie broń dla powinnościowca.

https://www.youtube.com/watch?v=tihY4n_KuKE

Walizka dla Broma

https://www.youtube.com/watch?v=gH2rVHtzWn0

Jak widzisz jest ich sporo.

Nie odpowiedziałeś, do czego Ci potrzebny jest Kret. Piszesz go z małej litery, to może rozchodzi się o jakiegoś kapusia?

11 min

https://www.youtube.com/watch?v=Mz_V_aDkOfk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier   

2 minuty temu, kondotier napisał:

A to "wołanie", to Twoja ksywka na białym tle? Nie mam na to wpływu, czy skrypt forum cię powiadomi.

Ale mi chodzi o Ciebie że nie pojawia się twoja ksywa na białym tle tylko normalnie jakbym pisał

3 minuty temu, kondotier napisał:

Tu zadania w Parowie. Piwo dla Biesa i spotkanie z Jurikiem i głownie broń dla powinnościowca.

Zrobine wszystko oprócz Jurika, jak wspomniałem w poprzednim poście nadal nie ma w tunelu tego mp5

4 minuty temu, kondotier napisał:

Walizka dla Broma

Też zrobione i to daaawno temu

Wyszperałem na yt filmik właśnie po rozmowie z Zacharem i na nim pokazane jest że Kieł jest na terenie Baru w miejscu na foto, u mnie go nie ma, a co do śledztwa w sprawie zabójców kła jestem na etapie z foto

To ostatni sejw

@Oldman może Ty rzucisz okiem? (właśnie o to wołanie mi chodzi, nie rozwija się ta lista i on nie wie że go wołam)

pozdro

 

ss_windows7_10-27-18_11-36-13_(l05_bar).jpg

ss_windows7_10-27-18_11-43-59_(l05_bar).jpg

droga na limansk.dds

droga na limansk.sav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny  A miałeś z Martwym Miastem styczność choćby w innych modach? A nawet jeśli nie, to jak wejdziesz do "śródmieścia" z pomnikiem, to masz bloki mieszkalne i trzy charakterystyczne budynki, mocno się odróżniające. Dwa z nich mają szyldy i z już wyglądu nie są szkołą. Zostanie Ci więc ten trzeci. Tych dwu nie zwiedzaj, na to przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zwinny napisał:

@OldMan Nie wiem gdzie jest ta szkoła i skąd miałbym to wiedzieć skoro gra mi w żaden sposób nie podpowiedziała, napisane jest tylko że budynek z kolumnami, no więc podchodzę z każdej strony i zaraz ten sztuczny głos mnie udupia 

Po wczytaniu mojego sejwa stoisz na wprost niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.