Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

@Zwinny

Trzeba było jeszcze raz zagadać z Perfumiarzem ale tu też były wyloty więc już to zrobiłem.

uwolnic doktora.dds
uwolnic doktora.sav


Teraz idź do Dudy zagadaj daj mu 500 000 rubli (już masz w portfelu).
Jak będziesz szedł do doktora za strażnikiem jest gość w niewidzialnym egzo. Musisz go zlikwidować czyli po prostu zastrzelić.
Zagadaj ze strażnikiem potem z daleka z Doktorem (jest w pokoju po lewej) bo pole ochronne wciąż działa i musisz wiać ze szkoły.
Doktorem się nie przejmuj sam doczłapie do domku gdzie teraz stoi Perfumiarza. 
Po ucieczce ze szkoły podniesie się alarm pole ochronne znika. Wymiana sms:
Iskra pisze, że prowadzą ją tunelami w nieznanym kierunku (potem Ty sam tymi tunelami opuścisz MM)
Pisze też do Ciebie Błyskawica i zaprasza na randkę :) 
Rozpoczynasz oczyszczanie centralnego placu i budynków z wszystkiego co się rusza !
 
Idziesz na spotkanie z Błyskawicą która jest w dużym budynku po prawej stronie placu.
Potem zaczekaj w budynku który jest po przeciwnej stronie placu na wprost szkoły. Powinien dotrzeć tam Perfumiarz.
Przeszukaj w tym budynku zakamarki. Za popiersiem Lenina powinna być notatka od Iskry. I jeśli nic nie pomyliłem razem z Perfumiarzem i Normanem ruszacie tunelami na Zaton gdzie uprowadzono Iskrę.
Możesz jeszcze wdepnąć żeby pożegnać się z Doktorem pisałem wyżej gdzie jest i ruszaj do tunelu.  

I BARDZO WAŻNE !

Koniecznie zajrzyj na ostatnie piętro bloku tak gdzie masz znacznik schowka i zajrzyj do domku między tym blokiem
a szkołą KONIECZNIE !

ss_oldman_11-02-18_17-01-22_(dead_city).jpg.de7e70b88d72c5f19b88c93305360c15.jpg

 Oba miejsca widać na zrzucie.   

  

    

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem znowu zblokowany

Jestem na zatonie, mam przynieść narzędzia dla tego bandyty z martwego miasta, idę do budynku z antenami, otwieram drzwi windy i wskakuję do pomieszczenia na dole, tam są drzwi do żony sacharowa ale są zamknięte od wewnątrz i już nie można się stamtąd wydostać.Jeśli to pułapka to próbowałem przeszukać okolicę za narzędziami ale nic z tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to z czym piszę nie do końca jest to problem fabularny ale nurtują mnie 2 sprawy i stwierdziłem że tu zapytam o nie.

1. Podpowiedzcie mi czy te notatki (np: nieprawdopodobne informacje, opowieść stalkera) które można znaleźć w zwłokach kontrolera, czy jest to normalne że one w chwili podjęcia znikają ? czy jest jakiś sposób żeby je odczytać czy to tylko taki swego rodzaju esteregg ? 

2. Czemu w tym ręcznym teleporterze nie ma możliwości teleportować się za jego pomocą do wszelkiego rodzaju podziemi, mimo że w liście terytoriów na które można się przenieść one występują? czy może jest jakiś sposób żeby taka możliwość się pojawiła? 

@Zwinny rzuć okiem na ten video poradnik. Niestety nie powiem Ci w którym dokładnie odcinku gość robił zadania na Zatonie ale tak w okolicach 60 tego poszukaj.

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ramirez12 napisał:

Podpowiedzcie mi czy te notatki (np: nieprawdopodobne informacje, opowieść stalkera) które można znaleźć w zwłokach kontrolera, czy jest to normalne że one w chwili podjęcia znikają ? czy jest jakiś sposób żeby je odczytać czy to tylko taki swego rodzaju esteregg ?

Tak to normalne, że znikają.One lecą do PDA do tych różnych historyjek, które możesz sobie poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier rozumowanie i to wyjaśnienie wydaje się dobre gdyby nie jeden fakt... a mianowicie twórca moda umieścił w teleporterze możliwość wyboru z listy lokacji takowe terytorium, to też w pewien sposób podważa to wyjaśnienie. No chyba że to po prostu błąd który był przez twórcę zauważony na późniejszym etapie tworzenia moda i przez to wyeliminowany. No ale nie ważne skoro nie ma możliwości uaktywnienia takiej funkcji tego teleportera to nie i koniec dywagowania na ten temat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zgredzik1345 - To filmik z całego zadania na Zagubioną Ekspedycję. Ja brałem cykliczne zadanie na zabicie bandytów na Agropromie. Ale tak jak napisał @kobal, tego dupka należy tylko zranić. Dlatego potrzebny jest twardy zapis przed wejściem na Agro i drugi przy wejściu do podziemi.

https://www.youtube.com/watch?v=efUNs6lSdb4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie, i na mnie przyszedł czas, mam to samo co @kubastalker123 czyli 

W dniu 28.10.2018 o 15:10, kubastalker123 napisał:

Niezbadane tereny. Chimera do mnie strzela  i nie mam jak oddać mu kukły Sidorowicza.

@kubastalker czy pomogło przejście z i do lokacji z powrotem?

co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mądrzejszy ode mnie powie, jak ususzyć tą pierd***** łapą niedźwiedzia w galarecie ????  Wrzucałem i do tej zielonej i do tej niebieskiej galarety i nic, spałem, czekałem nawet 24h i dłużej a łapa taka jaka była taka jest, żadnej różnicy. Co źle robię ? W opisie jest że mam tylko wrzucić łapę do galarety.

Edit: 

 

Ok poradziłem sobie za pomocą transmutatora. Wcześniej o nim zupełnie zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem ale nikt nic nie pisał od doby a tu jak raz przydarzył mi się problem, ale do rzeczy.

Mam odszukać ostatni schowek Charona na CEA-2 i tu problemu by nie było bo filmików i opisów na forum trochę jest gdzie on się znajduje, powinien być tutaj:

Spoiler

1841895264_1(2).thumb.jpg.ec8d3e96309f07f1b676b5227aa2597d.jpg

Problem w tym że TU go nie ma ! z godzinę próbowałem go tam namierzyć i nic. W opisie do zadania jest mowa o jakiś rurach z których bucha para, na tym dachu ich nie ma. Dało mi to do myślenia że zapewne musi być inne miejsce od tego które jest w filmikach.

Spoiler

51412912_2(2).thumb.jpg.e3c74bde3d9cd7f20005f2454b7702ae.jpg

Prawdopodobne miejsce (pasujące do opisu) znalazłem ale plecaka ani widu ani słychu. 

Spoiler

3.thumb.jpg.13c63609664ef162bf7f6fba6e654326.jpg

Doradźcie gdzie ten ostatni plecak jest, nie znalazłem żeby ktoś o innym miejscu wspominał oprócz tego z pierwszego zdjęcia ??? 

Edytowane przez ramirez12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera @OldMan dzięki, (tylko mała poprawka bo nie od 28:00 minuty a od 27:00). Okazało się że mi się całkiem pokręciło i pominąłem ten za rurką plecak, a dopiero teraz w tym kominku wentylacyjnym. Sugerowałem się tymi filmikami a nie wiem czemu tam tego miejsca nie widziałem, gość widocznie zapomniał o tym przedostatnim plecaku, albo nie dodał filmu do playlisty... 

 

Edit: 

Mój błąd, nie zwróciłem uwagi ale nawet w tym filmiku jest ten plecak. Jakoś niefartownie z pośpiechu pominąłem ten moment...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.